Śmieszne rzeczy związane z tematyką alkoholową i nie tylko:D

Autor tematu
krakow2000
Nowy Członek Forum
Załączniki
Uszczelka, skąd i jaka to?

Postautor: krakow2000 » środa, 11 lip 2018, 13:33

Witam
Chciałem sobie zrobić "dystrybutor alkoholu" tylko taki z dozownikiem alkoholu wciskanym w butelkę. Ogólnie wiem co i jak, co z czym i gdzie LECZ. Chciałem to zrobić z rurek, sam dozownik mogę odpowiednio zamontować tak iż się nie poruszy a 3/4 jest idealne ale z racji iż jest to redukcja (butelki są grubsze) tak więc góra ma 1 cal. Bez problemu znajdę uszczelkę gumową redukcyjną ale guma nie jest zbytnim kolegą alkoholu. Teoretycznie nie ma co się wylać ALE przezorny zawsze ubezpieczony więc chciałem zastosować uszczelkę tylko ni jak nie mogę znaleźć silikonowej która wlazła by w redukcję 1 cal wkręcaną jak np. ta ze zdjęcia:

Obrazek

Jak pisałem gumowa to nie problem ale czy taką silikonową można dostać lub taką która nie będzie miała "problemu" z alkoholem?

Rabaty dla użytkowników forum AD w sklepie po podaniu loginu z forum!
Awatar użytkownika

psotamt
250
Krótko o sobie: Lubię poeksperymentować, bo wszystko co nowe ciekawsze i przyjemniejsze
Ulubiony Alkohol: Teraz już własny
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Załączniki
Re: Uszczelka, skąd i jaka to?

Postautor: psotamt » środa, 11 lip 2018, 16:30

Forum też wita krakow2000.
Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Georg Orwell

Wróć do „Fun Forum”