Chrzest

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)

Moderator: amator

Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
patka12
1
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 26 maja 2018, 17:14

Post autor: patka12 »

Witam wszystkich. :)
Zostałam chrzestną i za 2 tygodnie wybieram się na chrzest. W mojej rodzinie już od dawna nie było małych dzieci, dlatego nie mam pojęcia co się teraz daje. Myślałam o czymś z tej strony https://modernsilver.eu/bizuteria-z-gra ... -grawerem/ . Doradźcie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 lip 2018, 15:37 przez patka12, łącznie zmieniany 1 raz.
koncentraty wina
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2739
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Chrzest

Post autor: JanOkowita »

Skoro to jest chrzest to zrób Chrześniakowi pamiątkę klasyczną i ponadczasową - złoty łańcuszek z krzyżykiem i dedykacją w pudełku "Od Matki Chrzestnej" i jakąś zabawkę, np. grzechotkę. Czas minie, a prezent zawsze będzie bliski sercu.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)

mienho
150
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 8 lip 2016, 21:59
Otrzymał podziękowanie: 10 razy
Re: Chrzest

Post autor: mienho »

Może to przesąd ale nie krzyżyk tylko medalik. Z Jezusem dla chłopca, Marią dla dziewczynki. Sam mam 4 chrzenic, także jakiś tam straż już jest .
Awatar użytkownika

sargas
600
Posty: 632
Rejestracja: czwartek, 3 lis 2016, 15:42
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: żytnia
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy
Re: Chrzest

Post autor: sargas »

Wrzuć do koperty i daj jakąś pamiątkę jak radzą koledzy. Ale jak już się upierasz przy prezencie to ja bym kupił pozytywkę najlepiej jakąś starą widać różnicę jakości między nową a taką z ubiegłego wieku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”