Babilon

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Babilon
2
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 22 sty 2010, 10:00

Post autor: Babilon »

Witam wszystkich.

zarejestrowałem się na forum jakiś czas temu, jednak w celu uniknięcia pisania głupich postów najpierw zbierałem więdzę merytoryczną oraz poznawałem zasady i relacje panujące na forum.

Do tej pory zrobiłem kilka raczej prostych nalewek. Teraz moim celem jest budowa aparatury do destylacji, a bimberek posłuży do kolejnych nalewek (cena spirytusu w sklepie zabija). Poza tym byłaby to jakaś przygoda i mam nadzieję ciekawe doświadczenie.

Zbierając materiały z tej strony (nadal zbieram) zdążyłem popytać w kilku miejscach o np. ceny rurek miedzianych. Zadziwiająco dużo ludzi (4/5) po pierwszych moich słowach czego szukam mówiło "bimbrownia, chłodnica do destylacji.." itp. W sumie miłe wrażenie ;)

Cenie jakość zarówno produktu jak i sposobu jego wyrobu. Zamierzony cel do kolumna z zimnymi palcami na kegu 30l/50l, ale szczegóły w odpowiednich działach.

Pozdrawiam
promocja
Awatar użytkownika

amator
50
Posty: 53
Rejestracja: wtorek, 26 sie 2008, 19:32
Krótko o sobie: Produkuję amatorsko dobry destylat.
Ulubiony Alkohol: bimberek
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Babilon

Post autor: amator »

witamy witamy, dobre podejście!

arturo278
50
Posty: 67
Rejestracja: piątek, 20 lis 2009, 19:22
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: psota browar i naleweczka dobra :)
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Re: Babilon

Post autor: arturo278 »

Witaj miłego i owocnego psocenia ta foremka dostarczy wszelakiej niezbędnej i potrzebnej wiedzy :ok: :D
Kto nie dąży do rzeczy nie możliwych nigdy nich nie osiągnie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”