imar42

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
imar42
50
Posty: 73
Rejestracja: piątek, 29 kwie 2016, 17:10
Krótko o sobie: Empatia - to dar czy przekleństwo?
Ulubiony Alkohol: Teraz już tylko własny
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Post autor: imar42 »

Witam szanownych psotników ;)
Jestem mieszkańcem miasta wojewódzkiego, od maja 2015 posiadaczem działki w ROD, a w roku ubiegłym ofiarą "klęski urodzaju" owoców.
Umyśliłem więc wiosny tej aby latoś oną "klęskę" w pożytek przeobrazić warząc nieco trunków szlachetnych, jako to: krzepkiej okowity i nalewek na niej z owoców wszelakich, wina zacnego, a i cydru takoż...
Wiek 50+ osiągnąłem i tak zwanej życiowej mądrości też odrobinkę. Lubię czytać, majsterkować, z wykształcenia jestem budowlańcem - dlatego też byłem fotografem w drukarni. Kupiłem na wsi domek w ruinie, sam go wyremontowałem. Odkąd jednak kręgosłup szwankować zaczął - zmieniłem pracę na bardziej statyczną, domek sprzedałem i do miasta wróciłem. Ckniło się za trawą zieloną... Działkę kupiłem, zagospodarowałem po swojemu i teraz myślę co z jej owocami zrobić.
Ponieważ lubię eksperymenty i nowe wyzwania zarejestrowałem się na tym forum i od tygodnia mam tu status (według mojego nazewnictwa) "czytacz forum". Na innym forum jestem moderatorem i wiem jakie są czasami problemy z niezdyscyplinowanymi userami, czy też z przeniesieniem posta do właściwego wątku. Wiem również, że zdecydowana większość pytań jaka mi się rodzi w rozumku - ma już swoją odpowiedź na forum. Już sobie ustaliłem w przybliżeniu kolejność czytania tematów i... życzcie mi miłej lektury :)
Odezwę się dopiero wtedy - kiedy będę miał coś do powiedzenia
Głowica: Aabratek 60,3mm
Kolumna: 35cm + 45cm + 55cm SMS + OVM
Wypełnienie: Sprężynki pryzmatyczne KO
Zbiornik: 66 litrów
Grzałki: 500W + 1000W + 2000W

euphorbia1
100
Posty: 146
Rejestracja: środa, 24 wrz 2014, 10:19
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: wszystkie oprócz metanolu
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: wielkopolska
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowanie: 19 razy
Re: imar42

Post autor: euphorbia1 »

Kolego Szanowny, mieszkańcu miasta wojewódzkiego witaj
In vino feritas

golec269
450
Posty: 492
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2014, 08:37
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowanie: 56 razy
Re: imar42

Post autor: golec269 »

Witaj imar42. Ze swojej strony życzę klęski urodzaju w tym roku to pracy Ci nie zabraknie a i czasu na lekturę jest trochę do zbiorów.
Awatar użytkownika

kmarian
700
Posty: 744
Rejestracja: środa, 26 lut 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: swój
Lokalizacja: Beskid Niski
Podziękował: 94 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy
Re: imar42

Post autor: kmarian »

Witaj.
Życzę Ci miłej lektury, ale także byś miał co do powiedzenia i swym postem nas na tej niwie zaszczycił.
Na klęskę urodzajów najlepsi koledzy. Jedni trochę pomogą, inni trochę zjedzą, lecz najchętniej Ci wszystko wypiją. :twisted:
Fajnie że do nas dołączyłeś.
Awatar użytkownika

Pretender
2500
Posty: 2993
Rejestracja: piątek, 11 lis 2011, 14:17
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centrum
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowanie: 251 razy
Re: imar42

Post autor: Pretender »

Witaj w gronie.
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2739
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: imar42

Post autor: JanOkowita »

Miło, że do nas dołączyłeś :poklon; :klaszcze:
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”