Popaprany

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Popaprany
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: niedziela, 20 cze 2021, 15:42

Post autor: Popaprany »

Witam wszystkich! Jestem Krzysiek, z zawodu i zamiłowania budowlaniec .... Więc piłem różne eliksiry . Kupiłem niedawno pot stilla keg 50 l kolumna jakieś 50 cm 2 odstojniki. Niby z tego co czytam odstojniki won powinny iść ale spuszczam z nich w trakcie. I jakoś nie przeszkadzają. Pomysł ?no cóż mogę powiedzieć lubię bimberek taki prawdziwy zaprawiony przypalonym cukrem . Zapach bimbru mi nie przeszkadza z kolegami lubimy właśnie taki . Pewnie w przyszłości będę chciał kolumnę dokupić żeby też coś ,, lepszego '' robić bo po prostu lubię wypić. I zapragnąłem robić alkohol sam w zaciszu teraz jak mnie inwestor poczestuje ja mogę też swoim się pochwalić. :lol:
koncentraty wina
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2591
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 236 razy
Otrzymał podziękowanie: 455 razy
Re: Popaprany

Post autor: jakis1234 »

Witaj, jak popróbujesz prawdziwej wódki, porządnie zrobionej, to zobaczysz różnicę ;)
Czytaj i próbuj.
Powodzenia
Pozdrawiam z opolskiego.

Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy
Re: Popaprany

Post autor: Drupi »

Serwus. Ale sobie wybrałeś nick... :) Obawiam się że jak tu zajrzą jakieś kobitki , to ich wystraszysz. :hahaha: Lepszy byłby @ czyścioch. :D
Znam takiego samotnego na wsi. Jak popił to we mrozy położył się w gumowcach pod pierzynę. Kolega do niego poszedł to tylko gumowce wystawały. :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 20 cze 2021, 18:49 przez Drupi, łącznie zmieniany 2 razy.
I like noble drinks.
Awatar użytkownika

Saziru
100
Posty: 117
Rejestracja: wtorek, 20 paź 2020, 19:31
Status Alkoholowy: Bimbrownik
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy
Re: Popaprany

Post autor: Saziru »

Cześć Krzysiek.
Znajdziesz tu mnóstwo inspiracji , dużo czytaj zanim coś będziesz robił , żeby nie robić dwa razy ... Jak ja :D
Vino pellite curas – winem odpędźcie troski :pije:

Autor tematu
Popaprany
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: niedziela, 20 cze 2021, 15:42
Re: Popaprany

Post autor: Popaprany »

Oj tam samotny to ja nie jestem hehe nawet moja mi aż dziwne na nowe hobby nie narzeka za bardzo. Aż dziwne bo zawsze robiła mi szopę za picie a za robienie już nie . A nick jak nick taki internetowy xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”