Znaleziono 4 wyniki

autor: Marcel_7
poniedziałek, 22 lut 2021, 23:06
Forum: Drożdże i fermentacja
Temat: Fermentacja ciągła
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 7292

Re: Fermentacja ciągła

No dobra, zostańmy na chwilę przy cukrówce, bo łatwiej :D . Objętość cukru z wodą - 25L, 8kg cukru, drożdże turbo (na opakowaniu napisane jest że nastaw gotowy w ok. 5 dni - piąty dzień jest dziś i jeszcze bulgocze nie tak rzadko). Załóżmy że pobieram litr nastawu jak jeszcze bulgocze, nie z dna, ni...
autor: Marcel_7
poniedziałek, 22 lut 2021, 19:15
Forum: Łączenie
Temat: Ile lutu kupić ? kolumna miedź fi 54, 1.5 m wysokości
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5570

Ile lutu kupić ? kolumna miedź fi 54, 1.5 m wysokości

Siema, przeszukałem trochę forum a propos lutowania twardego i miękkiego, już mniej więcej wiem co i jak, ale mam parę pytań. Na początek: mam do zlutowania 3 połączenia tri-clamp z miedzią fi 54, 5 połączeń miedź-miedź fi 54 + jakieś parę lutów miedź miedź (głównie rurka fi10). A więc pytania: 1a) ...
autor: Marcel_7
wtorek, 16 lut 2021, 00:31
Forum: Problemy i pytania
Temat: Tani zaworek precyzyjny (iglicowy) czy może być ?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 5861

Re: Tani zaworek precyzyjny (iglicowy) czy może być ?

Ok, dzięki za czujność. Pewnie bym zamówił i się dziwił dlaczego tak długo nie przychodzi :freak: No dobra to zostały 2 w takim razie: zaworki vol.2.png Myślę że warto dołożyć do tego droższego o 2 dychy, co nie ? Czy macie może jeszcze jakieś inne tanie a dobre propozycje ? LINKI: https://allegro.p...
autor: Marcel_7
poniedziałek, 15 lut 2021, 00:04
Forum: Problemy i pytania
Temat: Tani zaworek precyzyjny (iglicowy) czy może być ?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 5861

Tani zaworek precyzyjny (iglicowy) czy może być ?

Cześć, jestem na etapie zbierania materiałów i sprzętu do budowy kolumny. Mam pytanie odnośnie zaworka precyzyjnego. Wyczaiłem na allegro 2 zaworki, jeden stal 304, drugi nie wiadomo (ten drugi służy do olejowania łańcucha). Wkleję zdjęcia i linki. Domyślam się że ten co służy do olejowania nie za b...

Wyszukiwanie zaawansowane