Znaleziono 5 wyników

autor: jedrus
czwartek, 19 kwie 2012, 06:19
Forum: Przetwory Domowe
Temat: Masło Orzechowe
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 10184

Re: Masło Orzechowe

Jak na mój gust to już lepiej kupić te prażone bez soli i tłuszczu :-)
autor: jedrus
środa, 18 kwie 2012, 19:36
Forum: Przetwory Domowe
Temat: Masło Orzechowe
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 10184

Re: Masło Orzechowe

Przepuszczając orzechy przez maszynkę do mięsa nie uzyskasz takiej masy, pewnie dałoby radę, ale musiałbyś to robić naprawdę długo. Wydaje mi się że dałoby radę przepuścić orzechy przez maszynkę a potem mikserem, ale musiałbyś czymś przykryć pojemnik w którym byś to robił żeby orzechy nie latały Ci ...
autor: jedrus
środa, 18 kwie 2012, 18:10
Forum: Przetwory Domowe
Temat: Masło Orzechowe
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 10184

Re: Masło Orzechowe

Przepis jest jak najbardziej sprawdzony, wejdź na mojego bloga, zobaczysz zdjęcia z produkcji tego smakołyku ^^
autor: jedrus
środa, 18 kwie 2012, 16:13
Forum: Przetwory Domowe
Temat: Masło Orzechowe
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 10184

Masło Orzechowe

W sumie to nie tak do końca podchodzi po ten dział, ale pod żaden inny mi nie podchodzi więc zamieszczam ten przepis tutaj. Nie chce mi się przepisywać z mojego kulinarnego bloga więc zamieszczam cytat. Skład: -300 g orzeszków arachidowych solonych -2,5 g kakao -4 g cukru Sprzęt: Blender Czas przygo...
autor: jedrus
sobota, 24 mar 2012, 20:58
Forum: Przywitaj Się!
Temat: jedrus
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1084

jedrus

Witam Tematykę wyrobu domowych alkoholi zgłębiam od ponad roku, jednak jak na razie teoretycznie. Dopiero w tym roku zabieram się do popełniania swoich pierwszych alkoholi. Korzystam nie tylko z tego forum, ale również z forum domowych winiarzy. Mam nadzieję że wiedza zdobyta poprzez dyskusją na tym...

Wyszukiwanie zaawansowane