Znaleziono 9 wyników

autor: jarher
piątek, 6 maja 2016, 23:47
Forum: Projekty aparatur
Temat: Pomóżcie STOLARZOWI.
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 23526

Re: Pomóżcie STOLARZOWI.

Panowie jak to w końcu jest z tym brązem i mosiądzem. Przeszukuję forum i sieć i sam nie wiem co mam myśleć. Zamierzam użyć śrubunku mosiężnego przy montażu kolumny do kega. Wg definicji jednego i drugiego wychodzi mi że brąz oki, a mosiądz niekoniecznie.
autor: jarher
niedziela, 27 mar 2016, 21:49
Forum: Kotły
Temat: Wiaderka nierdzewne
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 8553

Re: Wiaderka nierdzewne

9 litrów to troszkę przymało, ale 15 l na początek przygody z destylacją - może być. Co to jest simply?
autor: jarher
czwartek, 3 mar 2016, 18:28
Forum: Kotły
Temat: Wiaderka nierdzewne
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 8553

Re: Wiaderka nierdzewne

Wierzę. Czytałem parę Twoich postów i przeglądałem Twoje pot stille ; ). Taka odpowiedź mi wystarczy. Wiaderka sobie daruję, aczkolwiek będę miał jeszcze na uwadze garnki nierdzewne, czasami można znaleźć w dobrej cenie.
autor: jarher
czwartek, 3 mar 2016, 17:33
Forum: Kotły
Temat: Wiaderka nierdzewne
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 8553

Re: Wiaderka nierdzewne

Tak, myślałem- ale cena na allegro 220 zł to dużo za dużo.
autor: jarher
czwartek, 3 mar 2016, 16:10
Forum: Kotły
Temat: Wiaderka nierdzewne
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 8553

Re: Wiaderka nierdzewne

Mam małe opóźnienia na łączach - wszystkie moje posty muszą przejść przez admina. Panowie, wyjaśnijmy sobie jedno: 1. wiem że najlepszym rozwiązaniem cena do jakości to keg. 2. mieszkam w bloku i nie mam (i nie chcę) gdzie trzymać kega, potrzebuję na początek mojej zabawy coś małego i zgrabnego od p...
autor: jarher
czwartek, 3 mar 2016, 15:18
Forum: Kotły
Temat: Wiaderka nierdzewne
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 8553

Re: Wiaderka nierdzewne

autor: jarher
czwartek, 3 mar 2016, 13:06
Forum: Kotły
Temat: Wiaderka nierdzewne
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 8553

Re: Wiaderka nierdzewne

Wladca - Twoje argumenty są jak najbardziej sensowne. Moja poprzednia wypowiedź była do jurek1978. A co cudacznego w zbiornikach fermentacyjnych? - to że ktoś używa ich jako kotła do podgrzewania - czytaj ze zrozumieniem.
autor: jarher
czwartek, 3 mar 2016, 11:59
Forum: Kotły
Temat: Wiaderka nierdzewne
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 8553

Re: Wiaderka nierdzewne

Pytam serio, bo zależy mi na opiniach bardziej doświadczonych. Nie wiem dlaczego się dziwisz - zważywszy na to, że na tym forum zbierając informacje natrafiałem na cudaki od zbiorników fermentacyjnych tworzywowych po dwie miednice łączone ze sobą jako kotły. Zamiast kpin wolę sensowne argumenty.
autor: jarher
czwartek, 3 mar 2016, 10:17
Forum: Kotły
Temat: Wiaderka nierdzewne
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 8553

Wiaderka nierdzewne

Witam. Poszukuję na początek zabawy w miarę taniego i nie za dużego kociołka. I tak szperając w sieci natrafiłem na coś takiego http://allegro.pl/wiadro-wiadra-nierdzewne-15-l-promocja-i5962586802.html ; http://allegro.pl/wiadro-stalowe-nierdzewne-18l-720185-i5957284416.html . Pieniądze na początek ...

Wyszukiwanie zaawansowane