Znaleziono 5 wyników

autor: Hook
wtorek, 14 lut 2023, 21:58
Forum: Problemy destylacyjne
Temat: Gorzki destylat po drugiej rektyfikacji
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2286

Re: Gorzki destylat po drugiej rektyfikacji

Bardziej chodzi mi o to czy nie oddają "coś od siebie" estetyka w środku beczki to raczej mało ważny element.
autor: Hook
poniedziałek, 13 lut 2023, 17:19
Forum: Problemy destylacyjne
Temat: Gorzki destylat po drugiej rektyfikacji
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2286

Re: Gorzki destylat po drugiej rektyfikacji

Ogólnie popełniłem kardynalny błąd i najpierw liznąłem forum zamiast go przestudiować i pochopnie kupiłem z allegro destylator teraz wiem że napewno zrobił bym to inaczej.
autor: Hook
poniedziałek, 13 lut 2023, 11:48
Forum: Problemy destylacyjne
Temat: Gorzki destylat po drugiej rektyfikacji
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2286

Re: Gorzki destylat po drugiej rektyfikacji

A czy ten gorzki smak może wynikać z tych spawów a jeżeli nie, czy to w ogóle jest zrobione w granicach dobrego smaku czy reklamować te spawy?
Fotka
https://iv.pl/image/GZfFqlz
autor: Hook
poniedziałek, 6 lut 2023, 16:40
Forum: Problemy destylacyjne
Temat: Gorzki destylat po drugiej rektyfikacji
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2286

Gorzki destylat po drugiej rektyfikacji

Witam kolegów. Mam taki problem mianowicie rektyfikat który otrzymałem jest praktycznie bez wonny delikatnie słodkawy lecz na końcu zostawia nieprzyjemna goryczkę jest to 2 rektyfikacja tego surowca. Nastaw z drożdży Browin x-pure nadmiernie że jest ich o połowę więcej niż dla zalecanej ilości wody ...
autor: Hook
poniedziałek, 6 lut 2023, 13:01
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Hook
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 925

Hook

Witam serdecznie wszystkich użytkowników chciałbym dołaczyc do waszego grona psociarzy. Mam nadzieję że wiele od was się naucze. Pracuje na aabratku 50l klasyczny na zwykłym odbiorze lm. Puki co zaczynam przygodę z cukrowkami lecz z czasem nie wykluczam porządnych zbożowych lub ziemniaczanych zacier...

Wyszukiwanie zaawansowane