Znaleziono 8 wyników

autor: Henks
piątek, 20 lip 2012, 16:58
Forum: Wypełnienie kolumny
Temat: Sprężynki ???
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3240

Re: Sprężynki ???

A czy masz trochę na zbyciu takiego drutu? Lub mógłbyś załatwić bo planuje też trochę zrobić. :D
autor: Henks
czwartek, 12 lip 2012, 19:44
Forum: Zaciery i Nastawy
Temat: Zacier przez Węgiel
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 4121

Re: Zacier przez Węgiel

Fakt, węgiel może się szybko zamulić, ale jeśli będzie granulowany a sączek będzie dość dużej średnicy może się udać. I właśnie oto chodzi, że w zacierze, nawet sklarowanym jest dość dużo brudu, dlatego chce się go pozbyć zanim będę go destylował. Mam nadzieje, że taki zabieg pozwoli zupełnie wyelim...
autor: Henks
czwartek, 12 lip 2012, 12:40
Forum: Zaciery i Nastawy
Temat: Zacier przez Węgiel
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 4121

Zacier przez Węgiel

Czy można przepracowany zacier który został już sklarowany przepuścić przez węgiel drzewny aby pozbyć się resztek drożdży i innych lekkich związków i choć trochę zapachu? Skoro gotowy destylat można przepościć przez węgiel aktywny co mu pomaga to dlaczego nie można tego zrobić z zacierem? Ktoś z was...
autor: Henks
piątek, 4 maja 2012, 22:55
Forum: Wypełnienie kolumny
Temat: Doradzenie w sprawie drutu do produkcji sprężynek pryzmatycznych
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 10009

Re: Doradzenie w sprawie drutu

Freitag, niestety muszę cię rozczarować 110pln to cena za kilogram przy zakupie 3kg np. 3kg - 330zł (110zł/kg) 10kg - 700zł (70zł/kg) 15kg - 975zł (65zł/kg) więc jak dla mnie to trochę drogo, lecz jak dotąd nikt nie znalazł lepszej oferty, albo nie chce się nią podzielić. Każdy kręci sprężynki a dru...
autor: Henks
czwartek, 3 maja 2012, 12:00
Forum: Wypełnienie kolumny
Temat: Doradzenie w sprawie drutu do produkcji sprężynek pryzmatycznych
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 10009

Skąd bierzecie drut na sprężynki

Witam, chciałem się spytać skąd macie drut nierdzewny o średnicy ok 0.3mm i czy możecie polecić mi jakiegoś taniego producenta który właśnie taki robi. Wiem że istnieje coś takiego jak drut do ramek pszczelarskich ale on wychodzi po 70zł za kg z przesyłką więc trochę drogo. Zakupiłbym ok 10kg więc m...
autor: Henks
wtorek, 6 mar 2012, 17:43
Forum: Wypełnienie kolumny
Temat: Doradzenie w sprawie drutu do produkcji sprężynek pryzmatycznych
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 10009

Re: Doradzenie w sprawie drutu

Kilka fotek stopień zwinięcia zwojów drutu zależny jest od naprężenia więc łatwo go regulować dlatego zamieszczam kilka rodzai. Sprężynki mogą być robione na matrycy o formacie prostokąta lub trójkąta równobocznego. Osobiście wydaje mi się że prostokątne mają więcej wypustek dlatego kontakt z następ...
autor: Henks
wtorek, 6 mar 2012, 16:17
Forum: Wypełnienie kolumny
Temat: Doradzenie w sprawie drutu do produkcji sprężynek pryzmatycznych
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 10009

Re: Doradzenie w sprawie drutu

Wszystko bardzo ładnie pięknie, wiadomo że taki drut najlepiej kupować w jak największych ilościach tylko że na początek chciałem spróbować z mniejszą ilością czy się sprzedaje itd. Z czasem brałbym większe ilości ale teraz boje się wyłożyć 3500zł na drut. Oczywiście bardzo chętnie złożę się z innym...
autor: Henks
poniedziałek, 5 mar 2012, 21:37
Forum: Wypełnienie kolumny
Temat: Doradzenie w sprawie drutu do produkcji sprężynek pryzmatycznych
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 10009

Doradzenie w sprawie drutu do produkcji sprężynek pryzmatycznych

Witam zamierzam zacząć produkcje sprężynek pryzmatycznych wszystko jest już gotowe, mała tokarnia i maszynka do cięcia brakuje mi tylko drutu. Prosiłbym o polecenie jakiegoś dużego producenta który ma rozsądne ceny, bo jak mi napisał wiremet 110zł za 3 kg drutu 0.25mm to szczena mi opadła wraz ze wz...

Wyszukiwanie zaawansowane