Znaleziono 4 wyniki

autor: exilim2906
czwartek, 29 cze 2017, 09:52
Forum: Po Godzinach
Temat: Restart nastawu
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 9371

Re: Restart nastawu

Witam. Napiszę o swoim przejściu z nastawem, może będzie to komuś pomocne. Zrobiłem duży nastaw, wszystko wydawało mi sie odpowiednio wyliczone, cukier na 2 porcje żeby uzyskać ok 16,5%. Objętość ok 490l, 10 paczek drożdzy Alcotec 48 pure. Przy drugiej porcji cukru, dodany koncentrat pomidorowy chyb...
autor: exilim2906
wtorek, 6 cze 2017, 14:46
Forum: Problemy i pytania
Temat: wypełnienie między zimne palce-pytanie
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6444

Re: wypełnienie między zimne palce-pytanie

Czyli jednak nie tylko mi przyszło do głowy, że to może mieć sens. Przepuszczę najpierw jeden keg jak jest+ te zimne palce, a później z wypełnieniem i porównam. Jak nie będzie różnicy to już nie będę tego wysypywał, a jak będzie na plus, to też. No chyba, że będzie ciężko stabilizować cały proces, t...
autor: exilim2906
poniedziałek, 5 cze 2017, 16:34
Forum: Problemy i pytania
Temat: wypełnienie między zimne palce-pytanie
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6444

Re: wypełnienie między zimne palce-pytanie

t ermometr mam tylko na szczycie kolumny, ale skoro już b e d e coś przerabiał to dorzuc e jak radzicie. w i e c podsumowując 4 zimne palce dodatkowo i wype l nienie poniżej. w ielkie dzi e ki za rozwianie moich w a tpliwości, wolałem si e dopyta c niż eksperymentować, bo szkoda czasu na zabaw e pr...
autor: exilim2906
poniedziałek, 5 cze 2017, 13:12
Forum: Problemy i pytania
Temat: wypełnienie między zimne palce-pytanie
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6444

wypełnienie między zimne palce-pytanie

Witam, nurtuje mnie jedna sprawa i nigdzie nie moge znaleźć jednoznacznej odpowiedzi stąd ten post. Posiadam kolumne 50mm, dlugosc ok 150cm(sama kolumna) + keg 50l z czterema zimnymi palcami i chłodnicą. ogólnie jestem z niej zadowolony, dobrze sie stabilizuje, z kega zbieram ok 5l destylatu takiego...

Wyszukiwanie zaawansowane