Czołem

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
atml
5
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 13 kwie 2010, 11:39

Post autor: atml »

Czołem, witam wszystkich. Dość niedawno odkryłem Wasze forum, i czytam je namiętnie. Cholernie ciekawe.

Cóż o mnie, jestem dość stary, o latach nie będę pisał, bo to smutne. Jednak w głębi duszy nadal coś kołacze, wcale nie biorąc pod uwagę mojego wieku. Zwłaszcza teraz, wiosną, lub kiedy poczytam stronę taką jak Wasza :) , tętno wzrasta. Moje zainteresowania to elektronika, lecz taka dość stara, no i od niedawna, destylacja. Nie mam jeszcze żadnej aparatury i namiętnie czytam forum, usiłując na coś się zdecydować. Chłonę wiedzę, nie sadziłem, że to aż tak wielki obszar. Wydawało mi się zawsze, że garnek, chłodnica i to wszystko. Jak poczytałem tych wszystkich (przepraszam za słowo ;) ) refluxach, przyznam , że trochę pogubiłem się. Może za jakiś czas, wszystko mi się usystematyzuje, ułoży.
Co do tradycji „pędzeniowych”, nie mam żadnych. Nigdy sam tego nie robiłem, ani nikt w moim otoczeniu. Przypadkiem tu trafiłem i zaciekawiło mnie. Najbardziej interesuje mnie destylacja z nastawów owocowych. Kiedy poczuje się aromat dojrzałych gruszek, śliw lub brzoskwiń, chciałoby się jakoś to zachować a jednocześnie dodać jakiejś mocniejszej ;) oprawy, to znaczy % -tów. Od czasu do czasu, trzeba by , zgodnie z tradycją zrobić jakąś nalewkę. Potrzebny więc czysty, bez smakowy spirytus. W związku z powyższym, potrzebuję aparatury dwufunkcyjnej. Decyzja wciąż przede mną. Mam nadzieję, że pomożecie mi wyborze, doradzicie? Ale to pewnie już nie jest temat do działu w którym obecnie piszę . Jeszcze raz, witam i pozdrawiam wszystkich. ATML.
Awatar użytkownika

Maciej_K
400
Posty: 407
Rejestracja: niedziela, 8 lis 2009, 18:47
Krótko o sobie: Majster
Ulubiony Alkohol: Nalewka aptekarska i polskie krafty
Status Alkoholowy: Konstruktor
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Czołem

Post autor: Maciej_K »

Mark Twain powiedział
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo się przestają bawić.
więc dopóki człowiek ma chęć psocić, pozostaje młody! Witamy i służymy pomocą! Jestem tu na tyle długo, by móc z przekonaniem wypowiadać takie słowa w imieniu kolegów, no i swoim.
"Nigdy nie polemizuj z idiotą. On najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona siłą własnych argumentów."

Autor tematu
atml
5
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 13 kwie 2010, 11:39
Re: Czołem

Post autor: atml »

Witaj, dzięki za miłe powitanie. Kiedy trochę poczytam, na pewno będę chciał skorzystać z Twojego, a mam nadzieję że i również pozostałych, doświadczonych uczestników forum.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”