12 Conference, Expo 2015 Americam Distilling Institute Louisville, Kentucky, USA

Znalazłeś fajne fotki destylatorów - zamieść je tutaj!
Awatar użytkownika

klepa
350
Posty: 397
Rejestracja: wtorek, 22 paź 2013, 10:03
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 177 razy

Post autor: klepa »

Chciałem podziękować za tekst Cezaremu, to podziękowałem Okowicie... :) Info o uprzejmym zbaranieniu najpierw amerykańskiego prezesa, a potem australijskiego partnera - bezcenne!!! Sukcesów...
promocja
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2739
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: 12 Conference, Expo 2015 Americam Distilling Institute Louisville, Kentucky,

Post autor: JanOkowita »

@klepa, spoko, przekażę Cezaremu :)
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

klepa
350
Posty: 397
Rejestracja: wtorek, 22 paź 2013, 10:03
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 177 razy
Re: 12 Conference, Expo 2015 Americam Distilling Institute Louisville, Kentucky,

Post autor: klepa »

@Jan O.
Będzie na zaś :) Z resztą ten obrazek też niczego sobie - właśnie się dowiedziałem, że w Kentucky nie tylko walą rudą i wystawiają sprzęty, ale i czytają bajki Ezopa. Pzdr

łmarko
100
Posty: 124
Rejestracja: niedziela, 28 gru 2014, 00:25
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 15 razy
Re: 12 Conference, Expo 2015 Americam Distilling Institute Louisville, Kentucky,

Post autor: łmarko »

Gratuluję Cezaremu :poklon; i tak jak inni życzę dalszego rozwoju firmy. Reportaż bardzo ciekawy i cieszy , że ktoś z Polski wystawia rzeczy , które zwykły śmiertelnik / hobbysta / jest ścigany i karany za swoją działalność. A nóż widelec coś się u nas zmieni. Może doczekam się , doczekamy unormowania hobby w przepisach prawa :?:
Cezary, tu muszę się przyznać , chyba nie będziesz mnie ścigał za to, że moja aparatura jest oparta na Twoim modelu DE170 Manual ;) , ale najbardziej mi pasowała pod względem wizualnym i estetyki wykonania. Aparat trochę przerobiłem / dodałem bufor, wizjer/ i się sprawdza , jestem bardzo zadowolony z jej pracy.

Pozdrawiam :respect:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria destylatorów różnych”