Znaleziono 4 wyniki

autor: wegielek
czwartek, 26 lis 2015, 21:47
Forum: Alembiki
Temat: Alembik 25L - problem z szczelnością
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 13541

Re: Alembik 25L - problem z szczelnością

Kupione zostało w sklepie i teraz jestem na etapie odesłania towaru do dystrybutora, który ma wymienić na sprawny egzemplarz. Jeśli po wymianie dalej będzie ciekło to będę chciał zwrot pieniędzy.
autor: wegielek
czwartek, 26 lis 2015, 21:21
Forum: Alembiki
Temat: Alembik 25L - problem z szczelnością
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 13541

Alembik 25L - problem z szczelnością

Witam wszystkich forumowiczów. W ostatnim czasie zakupiłem Alembik 25L (Materiał: Miedź i mosiężne uchwyty, Grubość blachy: 0,8 mm, Łączenia: nitowane i lutowane, Łabędzie szyja łączona z chłodnicą na wcisk, chłodnica tylko z odprowadzeniem wody ciepłej u góry. Producent – Al-Ambiq, firma Iberian Co...
autor: wegielek
sobota, 14 gru 2013, 11:10
Forum: Kotły
Temat: SZYBKOWAR SAPIR HCM 17L jako kocioł
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4982

Re: SZYBKOWAR SAPIR HCM 17L jako kocioł

Witam. Tak jak w temacie zapytanie do znawców: jak zaślepić otwór pokrywy szybkowara 17L po takim czerwonym zabezpieczeniu silikonowym? Wyczytałem gdzieś tutaj na forum że to zabezpieczenie wypuszcza nieprzyjemne zapachy i dlatego chciałbym się doradzić czy ktoś z forum zaślepiał ten otwór, a jeśli ...
autor: wegielek
sobota, 14 gru 2013, 10:51
Forum: Galeria destylatorów Pot-Still
Temat: [szybkowar] Pot still - mój zestaw za 280zł
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 22856

Re: [szybkowar] Pot still - mój zestaw za 280zł

Witam. Co do właściciela tego szybkowara jedno zasadnicze pytanie: czym zaślepiłeś zawór bezpieczeństwa silikonowy (czerwony), który znajduje się pod tą metalową ramą? Na forum wyczytałem, żeby zlikwidować ten zaworek gdyż może on podczas pracy wydobyć nieprzyjemny zapach. I faktycznie on dziwnie pa...

Wyszukiwanie zaawansowane