Znaleziono 5 wyników

autor: Volwiszon
piątek, 10 gru 2021, 00:03
Forum: Wytwarzanie Wina
Temat: Wino z Głogu
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3238

Re: Wino z Głogu

a w dodatku odnosisz się do nich/niego niezbyt grzecznie :roll: "Spadaj dzieciaku do swoich pajacyków i lalek, nie rób wina, pij sok Kubuś i siedź w tej piaskownicy jak najdłużej" To napisał do mnie twój ziomek z forum....chcesz cos jeszcze dodać odnośnie kto do kogo jak sie odnosi? Jeste...
autor: Volwiszon
wtorek, 30 lis 2021, 01:57
Forum: Wytwarzanie Wina
Temat: Wino z Głogu
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3238

Re: Wino z Głogu

Stwierdzenie "Gdzie popełniłem błąd" odnosiło się do tego gdzie KONKRETNIE go popełniłem, bo to, ze gdzieś popełniłem, to wiem. Czytaj ze zrozumieniem. Nie, ty nie wytknąłeś błędów, ty po prostu nie powinieneś mieć kontaktu z ludźmi na forum, bo na dzień dobry pokazujesz, że pozjadałeś wsz...
autor: Volwiszon
niedziela, 28 lis 2021, 07:35
Forum: Wytwarzanie Wina
Temat: Wino z Głogu
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3238

Re: Wino z Głogu

Póki co wino pracuje, wiec ręce mam związane :) Jak do menzurki z winem dolałem trosze spirytusu, to alkoholomierz zadziałał :) I pokazał tam jakieś 20-30%. Będę robił tak, jak napisał kiwitom23, bo ja potrzebuje porady, a nie kogoś, kto będzie mi pisał, co złe zrobiłem BO JA TO DOSKONALE WIEM. To m...
autor: Volwiszon
czwartek, 25 lis 2021, 18:45
Forum: Wytwarzanie Wina
Temat: Wino z Głogu
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3238

Re: Wino z Głogu

Ok dzięki, będę walczył.
autor: Volwiszon
czwartek, 25 lis 2021, 15:29
Forum: Wytwarzanie Wina
Temat: Wino z Głogu
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3238

Wino z Głogu

Postanowiłem zrobić wino z głogu, ale nigdy wcześniej nie robiłem. Wrzuciłem owoce przemielone na papkę do balona i zalałem wodą, dodałem drożdże i na początek 2kg cukru w postaci syropu. Wino zaczęło ładnie pracować. Po tygodniu odcedziłem moszcz i w balon wlałem samo wino bez moszczu. Do wina dola...

Wyszukiwanie zaawansowane