Strona 1 z 1

Motyw forum

: piątek, 25 lis 2011, 12:12
autor: lisek007
Przeczytałem wszystkie tematy w dziale technicznym, do wyszukiwarki wpisywałem wszystko co przyszło mi do głowy w związku z wyglądem (skiny, skóry, motywy, wygląd, etc.) i za nic nie mogę odnaleźć opcji zmiany wyglądu(ani informacji, że tego nie ma).

W profil -> ustawienia prywatne, też nic nie mam. Przejrzałem wszystkie opcje w menu...

Mogę prosić o jakąś podpowiedź?

Skoro temat był poruszany wiele razy, niestety, muszę prosić o linka :( nie umiem odnaleźć-przyznaję.

Re: Motyw forum

: piątek, 25 lis 2011, 12:45
autor: Zygmunt
Kiedyś był biały motyw, ale się nie przyjął. Obecnie chyba nie ma opcji wyboru. A co, czarny nie teges? :P

Re: Motyw forum

: piątek, 25 lis 2011, 13:29
autor: lisek007
A daj spokój... Jak w nocy czytam forum, spojrzę po pokoju, to mam wrażenie, że wszędzie śmigają białe myszki. Może forum ok, a to wszystko przez przedgony? :|

Przydałaby się choćby możliwość przeglądania forum w wersji lofi.

Re: Motyw forum

: piątek, 25 lis 2011, 18:29
autor: JanOkowita
lisek007 pisze:A daj spokój... Jak w nocy czytam forum, spojrzę po pokoju, to mam wrażenie, że wszędzie śmigają białe myszki....
Ja bez włączonej lampki nad monitorem nie jestem w stanie tego czytać, czarno jak diabli... Chociaż myszek nie widziałem, może za mało się :roll: rozglądam ?

Pozdrawiam

Jan Okowita

Re: Motyw forum

: piątek, 25 lis 2011, 22:03
autor: klodek4
Mi osobiście bardzo odpowiada ten szablon /z wykształcenia jestem artystą plastykiem/, a białe myszki można wszędzie zobaczyć jeśli ktoś zbytnio nie uważa w naszym hobby :!: :!: :hahaha: :punk: :piwo: :ok:

Re: Motyw forum

: sobota, 26 lis 2011, 00:39
autor: Kerry
Z wykształcenia nie jestem ani plastykiem, ani artystą :)
a wygląd/skórka/czycotamjeszcze odpowiada mi jak najbardziej.

Re: Motyw forum

: sobota, 26 lis 2011, 14:55
autor: szeyker89
Aktualny motyw nadaje charakter temu forum :ok:

Re: Motyw forum

: sobota, 26 lis 2011, 21:40
autor: Wald
.....A w dodatku, znajdziesz na bliźniaczych forach zwrot "na czarnych stronach". To o naszym form. To nas wyróżnia. Czarne tło jest już znakiem, rozpoznawalnym znakiem. Czy wyobrażasz sobie, że wolno to zaprzepaścić?

Re: Motyw forum

: niedziela, 27 lis 2011, 10:26
autor: lisek007
Wystarczy zostawić czarny motyw jako domyślny. Wald, ja prosiłem tylko jakąś alternatywę. Świeżak, który otworzy te stronę, zobaczy czarny podstawowy motyw, i zanim zapragnie go zmienić, minie sporo czasu ;)

Qba już zrobił co trzeba, thx. 8-)

Re: Motyw forum

: niedziela, 27 lis 2011, 21:06
autor: szeyker89
Standardowy motyw nie umywa się do naszego "czarnego" :mrgreen:

Re: Motyw forum

: poniedziałek, 28 lis 2011, 13:28
autor: Partyzant
Grafitowy nie czarny panowie.

Re: Motyw forum

: czwartek, 8 gru 2011, 21:32
autor: matahari
Już ktoś tak mówił :D " Nikt na mnie powie, że czarne jest czarne, a białe jest białe" :evil:

Re: Motyw forum

: piątek, 9 gru 2011, 10:25
autor: artaks
Może i odróżniający i symboliczny, ale osobiście nie mogę w takiej wersji długo czytać. Większość stron jest jasnych i jak przełanczam między zakładkami to oczy po prostu bolą.

W operze wyłanczam style i mam biała stronę, niestety jest wtedy trochę niepoukładana. Domyślnego stylu w profilu nie zmieniam, bo często wchodzę 'incoguto' (w operze coś nie zapamiętuje użytkownika).

Re: Motyw forum

: piątek, 9 gru 2011, 22:07
autor: lisek007
Jak widać, nie tylko ja mam problem. Może Qba nad Wami też się zlituje i dorzuci co trzeba do profilu :)

Jeśli to niezbędne, proszę o wydzielenie treści
Temat początkowo został odrzucony, podobno gdzieś był na forum. Trzepałem wszystko w górę i w dół, straciłem kilka godzin.. Po czym założyłem go ponownie, tym razem przeszedł. Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić Moda, który odrzucił mój post :P To nie płacz, czy rzewne żale, tylko apel o wzajemne szanowanie się 8-)

Druga sprawa, że na maila dostajemy info: temat/post został zatwierdzony/odrzucony, w mailu brak treści postu/tematu oraz nicka Moderatora (można by wtedy dopytać via PM o co kaman...).