Strona 1 z 1

Szukam schematu, projektu zbiornika z płaszczem

: wtorek, 27 kwie 2021, 05:52
autor: gist
Witam szanowne grono. Szukam schematu, projektu zbiornika z płaszczem, który już ktoś wykonał i działa. Spawacz może mi taki wykonać ale musi mieć projekt. Bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Re: Szukam schematu, projektu zbiornika z płaszczem

: wtorek, 27 kwie 2021, 20:58
autor: gist
Cisza,nikt ,nic.

Re: Szukam schematu, projektu zbiornika z płaszczem

: środa, 28 kwie 2021, 07:10
autor: aakk
A co konkretnie potrzebujesz lub co chcesz wiedzieć? Chcesz wiedzieć co umieścić w zbiorniku jakie zawory itp. czy chcesz gotowe rysunki na wypalanie laserem?

Re: Szukam schematu, projektu zbiornika z płaszczem

: środa, 28 kwie 2021, 10:50
autor: Kòpôcz
gist pisze:Cisza,nikt ,nic.
J.w. - w sumie nie wiadomo czego Twój spawacz potrzebuje. Ja robiłem szkice, dodatkowo na górze kega zaznaczałem markerem miejsca rozmieszczenia elementów. Gdzieś jeszcze te szkice mam, ale... Tobie wcale może moja wizja nie pasować, a na pewno będzie droższa, niż mogłaby być z uwagi na rozwiązania nietypowe (droższe w wykonaniu).
Teraz czekam na swój termin na nowy zbiornik, takie szkice robiłem spawaczowi:

Re: Szukam schematu, projektu zbiornika z płaszczem

: środa, 28 kwie 2021, 14:47
autor: gist
Przyjmę z wielką wdzięcznością wszystkie szkice,rysunki,jak gdzie co umieścić.
Chodzi mi o zbiornik 50 litrowy robiony ,niski.

Re: Szukam schematu, projektu zbiornika z płaszczem

: środa, 28 kwie 2021, 17:47
autor: spawaczTIG
wytyczne projektowe juz masz ? tzn pojemność średnica i preferowana wysokość? Rodzaj przyłączy do kotła? Czy docelowo masz plan na mieszadło. Sam zbiornik banał do zrobienia trochę z lasera trochę z walcy i potem montaż i spawanie niby banał ale najpierw sie musisz określić ps stal podrożała i to bardzo

Re: Szukam schematu, projektu zbiornika z płaszczem

: środa, 28 kwie 2021, 18:14
autor: gist
Zbiornik dwupłaszczowy niski 50 litrów.Dodatkowy szeroki wlew,spust z dna 2 cale, grzałki wkręcane 5/4, rączki do transportu,stopki regulowane,płynowskaz,SMS pod bufor,port pod term.bez ocieplenia.