Strona 1 z 1

klodek4

: czwartek, 30 kwie 2020, 17:57
autor: klodek4
Witam wszystkich!!!
Po dość dlugim czasie, chciałbym się z Wami przywitać, różne okoliczności życiowe wyłączyły mnie na jakiś czas, choć czasami "zapuszczałem tutaj żurawia" i do dnia dzisiejszego mam kontakt z niektórymi personami z forum osobiście, powiem szczerze że przez dluższy okres nic nie robilem (zapasy jakich narobiłem pozwoliły mi przetrwać, hehehe), niemniej chyba nadeszła tak zwana druga fala i od jakiegoś czasu robię powolne ruchy w kierunku naszego hobby, pozdrawiam Wszystkich.........

Ps. Co sądzicie o drożdżach ESTELLE??????

Re: klodek4

: czwartek, 30 kwie 2020, 18:11
autor: JanOkowita
Cześć, byłeś jednym z moich pierwszych klientów ponad 9 lat temu, do dziś pamiętam jak zasuwałem do Tesco aby kupić przyprawę Maggi o którą poprosiłeś wraz z zamówieniem drożdży i innych produktów z mojego ówczesnego sklepu internetowego z wysyłką do Hiszpanii.
Więc cieszę się, widząc Cię z powrotem!

Re: klodek4

: czwartek, 30 kwie 2020, 18:32
autor: przegab
Estelle to bardzo ciekawe drożdże. Dają fajny bukiet na owocowe trunki. Stabilnie pracują w chłodnym środowisku. Zdarzyło mi się nawet eksperymentować z nimi na życie i też ciekawe aromaty wyszły.

Re: klodek4

: czwartek, 30 kwie 2020, 18:39
autor: rozrywek
Ty espaniolu cholerny.
Wpierdziel masz.
A ja ostatnio myślałem o tobie.

Witaj witaj witaj.

Ja cię z radości zwyzywam .


Aby ci Hiszpańska inkwizycja przez ulicę przeszła. Obok.
I byk stratował płot. Ufff. Lepiej mi.

Witaj witaj witaj.

Re: klodek4

: czwartek, 30 kwie 2020, 18:49
autor: klodek4
Witaj Rom......ach Janku, pamiętam, pamiętam wszystko.....miło mi że Ty również pamiętasz...
Rozrywku Drogi brakowało mi Twojego rozpasanego humoru, a inkwizycja mi prawie przeszła przez ulicę, a byk prawie stratował... wykrakałeś mój drogi krasomówco Ty!!!!!!, pozdrawiam serdecznie!!!!!!

Co do Estelle jest jakiś temat, na temat oceniania drożdży, bo dzisiaj robiłem przegląd tego co mi zostało w czeluściach piwniczki i odkryłem rożne gatunki drożdży, porobiłem testy i o dziwo one jako jedyne wystartowały, a mineło naprawdę dużo czasu, o dacie ważności już nie wspomnę.

Re: klodek4

: czwartek, 30 kwie 2020, 19:25
autor: Kamal
No wkońcu zajrzałeś na forum :) Liczyłem, że wcześniej wejdziesz :piwo:
K.

Re: klodek4

: czwartek, 30 kwie 2020, 20:17
autor: radius
@klodek4, witaj synu marnotrawny :piwo:

Re: klodek4

: czwartek, 30 kwie 2020, 20:24
autor: mtx
Cześć Klod - mnie też długo nie było na forum, wróciłem nie dawno, ale jest niedosyt, jednak mocno tu brakuje Kucyka, Agnes, Pokręcia, Partyzanta, no i Juliusza - trochę się łezka w oku kręci, to były dobre czasy, fajni ludzie, a teraz to tak trochę "meh" są bo są, ale polotu niewiele...

Re: klodek4

: czwartek, 30 kwie 2020, 21:00
autor: Kamal
Juliusza jakiś czas temu udało się ściągnąć :)
Kontakt z nim najlepiej na mail :)
K.

Re: klodek4

: czwartek, 30 kwie 2020, 22:29
autor: masterpaw2
mtx pisze:....trochę się łezka w oku kręci, to były dobre czasy, fajni ludzie....
A któremu z nas (z już sporym zapasem) się nie kręci, na wspomnienia minionych czasów, ludzi......?
mtx pisze:.....a teraz to tak trochę "meh" są bo są, ale polotu niewiele...
Może nie ma Kucyka (nad czym i ja ubolewam) i jeszcze kilku innych zacnych członków, ale życie toczy się dalej i trzeba je brać takim jakie jest, i stawiać mu kolejne wyzwania