Strona 1 z 1

Macie jeszcze swoją wodę? Już niedługo...

: niedziela, 5 sie 2018, 17:02
autor: JanOkowita
Koncerny nie śpią. Dobierają się w każdej dziedzinie życia do wysysania ludzi. Jak krwiopijcy, ich kapitalizacja przekracza w wielu wypadkach PKB państw, i to wcale niemałych.
Posłuchajcie wypowiedzi szefa Nestle o wodzie- on uważa, że woda nie powinna należeć do ludzi a do firm.
http://warsztatdobregoslowa.pl/nestle-p ... watyzacja/

Re: Macie jeszcze swoją wodę? Już niedługo...

: niedziela, 5 sie 2018, 17:44
autor: redhot
Chyba sie trochę zgubiłeś w Internecie. To klasyczny przykład "fake news", o których ostatnio na szczęscie coraz więcej się mówi.
Tu masz wyjasnione o co naprawdę chodziło: https://www.huffingtonpost.com/george-m ... 50150.html

Re: Macie jeszcze swoją wodę? Już niedługo...

: niedziela, 5 sie 2018, 22:07
autor: Przemyslaw85
Może i Fake News ale po trochu coś w tym będzie. Z biegiem czasu surowce naturalne się skończą takie jak węgiel, ropa, gaz. Jedynym o który będzie można walczyć to woda zdatna do picia. Już teraz w gminach są niezłe wałki na wodzie a będzie ich więcej. To tylko kwestia czasu.
Także nie brałbym tego w 100% jako żart.


Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Re: Macie jeszcze swoją wodę? Już niedługo...

: niedziela, 5 sie 2018, 23:09
autor: JanOkowita
@redhot - możliwe, że to "fake news". Ale sam pracowałem w koncernach z pierwszej 30-tki świata i coś tam zauważyłem. Niektóre z wizyt CEO miały oprawę większą od przyjmowania prezydentów państw, a indoktrynacja i pranie mózgów pracowników to standart w takich organizacjach. Więc nie dziwi mnie "zamach" na wodę - to tylko sygnał, że coś się dzieje. A jak się zadzieje naprawdę to już będzie zamiecione.

Re: Macie jeszcze swoją wodę? Już niedługo...

: poniedziałek, 6 sie 2018, 09:49
autor: ramzol
Kilka dni temu był dzień w którym zaczęliśmy żyć na kredyt. Znaczy świat rozpoczął wydobycie surowców, a matka ziemia nie nadążyła naprodukować. Magazyn prędzej czy później zacznie świecić pustkami i dostaniemy mocno po dupie. No może nie my ale Ci co będą po nas będą mieli coraz gorzej.

Re: Macie jeszcze swoją wodę? Już niedługo...

: poniedziałek, 6 sie 2018, 11:18
autor: Drupi
To draństwo że wąska grupa bogaczy chce czerpać kasę że wszystkiego.