Strona 1 z 1

Brylu Enduro Maker

: poniedziałek, 23 lip 2018, 11:38
autor: Brylu Enduro Maker
Witam Wszystkich
Zawodowo jestem kierowcą hobbystycznie motocyklistą. Prowadzę mikro kanał na yt pod nazwą jak mój login. Przywiodła mnie tu chęć pozyskania wiedzy o destylacji. Jedyna styczność z alkoholem domowej produkcji to produkcja wina :)
pozdrawiam i zabieram się do czytania :)
PS: Chciałbym dodać , że nie posiadam jeszcze sprzętu gdyż nie wiem co kupić. Chciałbym pędzić z owoców ew zbóż, nie muszą to być hektolitry i nie musi zabijać mocą raczej na początek wolałbym coś malutkiego i taniego, chętnie popatrzę na propozycje na co zwrócić uwagę

Re: Brylu Enduro Maker

: poniedziałek, 23 lip 2018, 14:36
autor: Qba
Witamy na forum, zapraszamy do przeglądania i czytania na początek.

Re: Brylu Enduro Maker

: wtorek, 24 lip 2018, 08:52
autor: Brylu Enduro Maker
Po kilku godzinach rozczytywania forum (to dopiero początek ) postanowiłem że zakupię coś takiego https://allegro.pl/destylator-mikro-pot ... 35368.html - oczywiście plus cukromierz i skalnik blg. Co o tym myślicie tak zupełnie subiektywnie? Jak wyżej chodzi mi o nastawy owocowe (masa mi tego się marnuje) a jak złapie bakcyla to zaciery zbożowe żeby w zimę się nie nudzić :)

Re: Brylu Enduro Maker

: wtorek, 24 lip 2018, 15:28
autor: Tonwar
Siemanko ;)

Re: Brylu Enduro Maker

: czwartek, 26 lip 2018, 12:00
autor: Optoelektron
Witaj, owocnego studiowania forum.
Sprzęt z podanego linku jest jak najbardziej odpowiedni, sprawdź tylko czy będzie odpowiedni do ilości jaką chcesz przedestylować. Ponadto dopytaj szczegółów telefonicznie - otrzymasz fachowe porady.

Re: Brylu Enduro Maker

: środa, 29 sie 2018, 12:04
autor: kmarian
Tonwar pisze:Siemanko ;)
I ja Cię witam, ale: ktoś Ty, skąd przybywasz i dokąd zmierzasz (albo na co się zamierzasz)?