Strona 1 z 1

OLM - montaż w kolumnie

: czwartek, 15 mar 2018, 22:04
autor: Ozzy
Cześć słuchajcie mogę prosić o przewinięcie tematu lub info z kim mogę porozmawiać o szczegółach związanych z montażem systemu OLM w moim magicznym sprzęcie ? Chciałbym go zamontować u siebie lecz brakuje mi wiedzy w przygotowaniu się do tego . Nie wiem jakieś schematy , a może któryś z kolegów robi takowe?

Re: OLM - montaż w kolumnie

: piątek, 16 mar 2018, 09:24
autor: gadaka
Zerknij na wątek Domowe spawanko Herbaty666 :)

Re: OLM - montaż w kolumnie

: piątek, 16 mar 2018, 10:19
autor: prolog1975
http://www.bimber.info/forum/viewtopic.php?f=11&t=5053
Masz tu opis łatwa i trudniejsza wersja.

Re: OLM - montaż w kolumnie

: piątek, 16 mar 2018, 14:22
autor: użytkownik usunięty
W wątku podanym przez prolog1975 zwróć uwagę na posty Spirita. Wg mnie jest to rozwiązanie najprostsze do wykonania i chyba najtańsze, a co najważniejsze działa. Znajdź plik w temacie kolegi Aronia obliczeniowe-podejscie-do-pytan-t12468.html. , jest tam arkusz dot. kalkulacji OLM. Pozdrawiam

Re: OLM - montaż w kolumnie

: piątek, 16 mar 2018, 16:09
autor: Szlumf
Można też bez spawania zrobić półkę OLM z nierdzewnego kubka, wężyka silikonowego i foremek silikonowych. Gdzieś to dokładnie opisałem.

Re: OLM - montaż w kolumnie

: piątek, 16 mar 2018, 19:48
autor: Ozzy
Super dzięki serdeczne, wiedziałem, że mogę na was liczyć. Kocham to forum :) Zrobię i dam znać co mi wyszło :). Tym czasem dzisiaj zamontuje do mojej "Elżbiety" bufor stabilizująco wzmacniający.

Re: OLM - montaż w kolumnie

: piątek, 16 mar 2018, 19:53
autor: radius
@Ozzy, możesz też zadzwonić do Franzmaster'a (aabratek.pl). Ma gotowe półki, wystarczy tylko wspawać w kolumnę.

Re: OLM - montaż w kolumnie

: sobota, 17 mar 2018, 10:11
autor: Ozzy
O kurna no dzięki.