Strona 1 z 1

kpton

: środa, 27 sty 2016, 11:32
autor: kpton
Witam mam na imię Wojtek mieszkam w pomorskim , pierwsza nasza miłość to hodujemy pieski --grzywacze chińskie a potem mamy sporą działkę koło domu i dużo owoców do zagospodarowania.Winka robię już od kilkunastu lat, nalewki na spirytusie też ,ze dwa lata temu zabrałem się za dymienie wędzonek , kiełbas i innych cudów oraz kupiliśmy szynkowar i od tego czasu nie kupujemy gotowych wyrobów tylko mięso.Czyli zagrychę mam swoja teraz powoli myślę o zrobieniu swojego spirytusu i wódeczki bo monopolowa jest jak loteria a po swojskiej kilka razy miałem okazje skosztować rano człowiek wstaje jak młody Bóg zero kaca.Po moim rozkminianiu tematu wyszło że na dzień dzisiejszy najlepsze efekty daje Aabratek dla bezpieczeństwa i wygody z grzałkami w kegu i taki będę robił lub kupię .

Re: kpton

: środa, 27 sty 2016, 13:16
autor: zielik93
Dokładnie tak Aabratek cieszy się popularnością wśród domowych wytwórców. Polecam zapoznać się z forum, a swoją drogą polecam urządzenia ze stajni stalówkasklep oraz destylatorymiedziane. Sam zakupiłem teraz miedziany destylator.

Re: kpton

: środa, 27 sty 2016, 13:28
autor: Pretender
Lepiej trafić nie mogłeś. Witamy na forum.

Re: kpton

: środa, 27 sty 2016, 17:39
autor: Kamal
Witaj ;)
Na forum jest sporo producentów maszynek ;)
K.

Re: kpton

: czwartek, 28 sty 2016, 00:03
autor: Lootzek
Witaj na forum :) Nie śpiesz się, poczytaj nieco, będzie Ci wtedy łatwiej zadecydować jaki sprzęt zaspokoi twoje oczekiwania. Aabratek bez bajerków, ale z możliwością ich łatwego dołożenia (złącza sms, zaślepione odejście pod ovm) jest doskonałym wyborem by opanować dobrze podstawy rektyfikacji, a potem... Potem można zacząć pogoń za króliczkiem ;)

Re: kpton

: czwartek, 28 sty 2016, 01:00
autor: zielik93
No i podaj jaką kwotę możesz i chcesz przeznaczyć :)