Strona 1 z 1

Sterownik Pamel

: piątek, 23 sty 2015, 08:59
autor: wiesiek-1
Witam serdecznie brać psocącą mam pytanie odnośnie sterownika Pamel- czy ten człowiek robi sterowniki o dużej awaryjności czy ja po prostu mam pecha? Po zakupie, w przeciągu pół roku 3 awarie, w ogóle sterownik został przysłany nie sprawny.

Re: Sterownik Pamel

: piątek, 23 sty 2015, 09:17
autor: drgranatt
Przed kupnem nie przeczytałeś chyba przynajmniej tego tematu: http://alkohole-domowe.com/forum/pamel- ... t8871.html

Re: Sterownik Pamel

: piątek, 23 sty 2015, 16:53
autor: wojs40
... ale w tym samym temacie, w ostatnim poście możemy przeczytać:

Mój regulator po roku użytkowania przestał działać. Nie rozbierałem go i skontaktowałem się z firmą pamel. Powiedzieli że nie potrzebują ani dowód zakupu ani karty gwarancyjnej, wystarczy że odeśle urządzenie w nienaruszonym stanie. Dodatkowo powiedzieli że przedłużą mi gwarancję na 5 lat. Najpierw trzeba było odesłać urządzenie a jeżeli by nie uznali gwarancji mieć do nich pretensje.

Re: Sterownik Pamel

: piątek, 23 sty 2015, 17:09
autor: MikeB
Czyli jak kupisz lodówke która nie chodzi to dopóki producent bedzie Ci ja ciągle wymieniał nie będziesz miał do niej zastrzezeń? Kupujesz produkut i ma działać. Nie działa- zdaża sie- wymieniasz. Ale 3 razy oznacza, że to gówno a nie sprzęt albo coś robisz źle. Ale skoro to nie odosobniony przypadek to znaczy że cos tam nie gra i tyle.

Re: Sterownik Pamel

: piątek, 23 sty 2015, 17:29
autor: wojs40
Tanio kupione, dwa razy kupione. Prawda jest taka, że Panel nie żąda za swoje produkty dużych pieniędzy ale w zamian obiektywnie mówiąc nie daje jakiś super "zabawek". Powtórzę się, ja osobiście użytkuję termometr tej firmy i nie narzekam. Pozdrawiam.

Re: Sterownik Pamel

: sobota, 24 sty 2015, 08:52
autor: wiesiek-1
Dzięki za odzew mam już wiedzę o firmie Pamel mam pytanie gdzie można nabyć sprzęt z takimi funkcjami jak Pamel tylko żeby się nie psuł tak często.Cena do dogadania.Pozdrawiam brać psocącą.

Re: Sterownik Pamel

: sobota, 24 sty 2015, 14:47
autor: gr000by
Skontaktuj się z drgranattem, Kulą lub Zygmuntem - robią lub mają regulatory w swojej ofercie, na pewno trwalsze niż te Pamela.

Re: Sterownik Pamel

: niedziela, 25 sty 2015, 07:03
autor: pitz
A mi tam sterownik od panela działa od dwóch lat. Jedynie rozwaliłem termometr od przekładania z portów.

Re: Sterownik Pamel

: niedziela, 25 sty 2015, 15:57
autor: andrea
Ja też mam sterownik od Pamela. Ponad 2 lata działa bez zarzutu. Sondy zrobiłem po swojemu i nie narzekam. Mam wersję z trzema elektrozaworami jeden steruje pompą wody w studni, drugi odbiorem gonu , trzeci zajmuje się pogonami i kończy proces wyłączając wszystko.
Przedgony narazie odbieram ręcznie, ale już mam pomysł jak i to zautomatyzować.