Zbynek80

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Zbynek80
750
Posty: 779
Rejestracja: środa, 26 gru 2012, 03:09
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 62 razy

Post autor: Zbynek80 »

Witam
Mam na imię Zbyszek, jestem osobą nie pracującą i ze względu na przykre schorzenie uziemiony głównie w domu. Interesuję się akwarystyką, wędkarstwem choć już bardzo rzadko praktykuję i kilkoma innymi bardziej aktywnymi hobby które niestety musiałem porzucić. Więc ze względu na powyższe szukam sobie nowych zajęć i domowych hobby. Teraz padło na alkohole. Czasami odwiedzają mnie koledzy czasami lubimy sobie coś chlapnąć. Więc pomyślałem, że mogę troszkę czasu poświęcić na psocenie i uraczyć znajomych własnym wyrobem. Jak na razie w planie mam zrobienie własnego bimbru, z którego mam zamiar zrobić jakieś wódeczki smakowe a latem jak pojawią się owoce jakieś nalewki. Myślę również o własnym winie i piwie. Ogólnie od dziecka miałem zdolności manualne które wykorzystywałem w pracy i wykorzystuję w życiu więc zrobienie prostego sprzętu do destylacji nie nastręczy mi problemów (myślę na razie o Pot-Still). Jedyne co mnie może ograniczyć to finanse. Także liczę, że uda mi się z waszą pomocą stworzyć kilka psotnych produktów. Witam Serdecznie :)
Awatar użytkownika

klodek4
1450
Posty: 1474
Rejestracja: czwartek, 21 lip 2011, 15:50
Ulubiony Alkohol: dobry
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: elda/alicante/, hiszpania
Podziękował: 369 razy
Otrzymał podziękowanie: 64 razy
Kontakt:
Re: Zbynek80

Post autor: klodek4 »

Witamy kolejnego psotnika :poklon; :respect: :punk:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”