demoart

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
demoart
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: sobota, 19 maja 2012, 12:53

Post autor: demoart »

Witam :)
Pora coś napisać, bo od samego czytania mętlik w głowie, za dużo wiedzy jak na taki krótki okres zaczepienia się tematu.
Mam 30 lat, moje zainteresowania?
Hmmm... począwszy od muzyki (DM, EBM, Synthpop...) mógłbym wymieniać i wymieniać, skończywszy na obecnej fascynacji pozyskiwaniem dobrych trunków.
Zaczęło się jakieś kilka lat temu od domowej produkcji win.
Pamiętnego dnia, przybyła do nas rodzinka z okolic wschodniej granicy.
Ja w tym momencie pozbywałem się jednego z moich win (po stwierdzeniu, że jest nie do picia). Ciocia widząc co się dzieje postanowiła zainterweniować. Wzieła garnek, dwie miski małą i dużą, mąka z wodą jako uszczelniacz. Potem tylko kap, kap i... wiele więcej z tamtego dnia nie pamiętam :P

Na dzień dzisiejszy staram zbudować sobie coś na zasadzie pot-still, mam kane, rure miedzianą fi 28,którą użyję jako deflegmator wypełniając zmywakami, kilka innych rur, kształtek CU, i chłodnicę szklaną.

Muszę doczytać jeszcze kilka informacji i zabieram się za składanie.

Pozdrawiam Wszystkich.
promocja
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7349
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1697 razy
Re: demoart

Post autor: radius »

My również ciebie witamy i zapraszamy do lektury i zdobywania nowych doświadczeń :punk:
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Awatar użytkownika

klodek4
1450
Posty: 1474
Rejestracja: czwartek, 21 lip 2011, 15:50
Ulubiony Alkohol: dobry
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: elda/alicante/, hiszpania
Podziękował: 369 razy
Otrzymał podziękowanie: 64 razy
Kontakt:
Re: demoart

Post autor: klodek4 »

Witamy :punk: :piwo: :ok:
Wzieła garnek, dwie miski małą i dużą, mąka z wodą jako uszczelniacz. Potem tylko kap, kap i... wiele więcej z tamtego dnia nie pamiętam :P
Dzięki lekturze na forum, będziesz wiedział że takich destylacików nie pija sie od razu, pozdrawiam

pogezan
100
Posty: 103
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2012, 20:20
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: demoart

Post autor: pogezan »

Cześć,
Jestem starszy od Ciebie na forum o kilka dni :) :) :) , też witam cię serdecznie.
demoart pisze: mam kane, rure miedzianą fi 28,którą użyję jako deflegmator wypełniając zmywakami, kilka innych rur, kształtek CU, i chłodnicę szklaną.
oooooooo to ty bogaty w sprzęt :) .......... ja nie mam nic........ czystej wody (nastawu) teoretyk :)

Pozdrawiam
http://www.youtube.com/watch?v=tDTQQWSmo8s&feature=related

Pozdrawiam

Autor tematu
demoart
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: sobota, 19 maja 2012, 12:53
Re: demoart

Post autor: demoart »

Spokojnie, żyję i na wzrok nie narzekam :)
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2739
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: demoart

Post autor: JanOkowita »

:klaszcze:

Pozdrawiam :poklon;

Jan Okowita
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”