Destylator

Złomowisko, w którym będą skasowane posty.
Regulamin forum
Pełna zawartość tego działu widoczna tylko dla moderatorów i administratorów.

Autor tematu
BrakInf
1
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 18 sie 2023, 17:34

Post autor: BrakInf »

Witam przychodzę do was z projektem kończą mi się pomysły
Ja to nazywam projekt ulep dlatego iż jak to wygląda , nie zwracacie uwagi wyjaśnię co i jak zrobiłem więc też proszę o jakieś pomysły bo może wy macie jakieś pomysły

Kupiłem tube filtracyjna i szybkowar 12 l
Chciałem wyciąć otwór otwornicą napotkałem już wtedy problem ponieważ nie chciało iść , więc wziąłem wiertła porobiłem parę otworów w wyznaczonym okręgu (5,5 cm ) wyglądało to jak gwiazda z uposledzeniem ale nie odpuszczałem kupiłem idealny korek i nasadzilem okazało się że na bokach zostają dziury właśnie od wierteł napisałem do znajomego powiedział mi że nie może być sylikon tylko teflon więc zdrapalem cały sylikon j nałożyłem teflon po czym stwierdziłem że na wszelki wypadek na to nałożę sylikon , poniewaz jeśli jest teflon to nad nim na spokojnie może być sylikon ale powiedział że jak chce czymś doszczelnić to mam zrobić tak ,
Teflon , wosk , sylikon tylko tak aby ani wosk ani sylikon nie mial styczności no a więc tak zrobiłem ( zdjęcie )
Po nałożeniu na szybkowar całej tuby i pokrywy z 1 strony cały czas ( dmuchałem zadymiarką) wychodzi powietrze nie z pod sylikonu czy teflonu tylko z samej pokrywki w 1 miejscu , gdy dociska się szybkowar 1 miejsce się odgina czy macie jakiś pomysł jak zrobić wiem że rozprawka ale chciał bym dostać wartościową odpowiedź a nie komentarze typu ,, kup tube dedykowana do szybkowarów ktr się wkręca " za wszystkie odpowiedzi dziękuję ❤️

*to na zielono sie odgina ( wszystkie ranty są juz czyste bez sylikonu po za tym na tubie filracyjnej.
Obrazek
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Kòpôcz
1050
Posty: 1052
Rejestracja: środa, 15 kwie 2020, 19:53
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 139 razy
Re: Destylator

Post autor: Kòpôcz »

W Mandżurii biorą po trzy. Pierwszy bywa lepszy, ale po dwóch leci na lewo. Jak trzeci nie pomoże, to można wrzucić do plecaka lekko podgrzane, ale koniecznie na żywicznych szczapkach, żeby smoła izolowała. Można też na czczo, ale wodą od nich popić.
Domowe gorzelnictwo, jako najwyższa forma oporu przeciw fiskalnemu uciskowi władzy, staje się dziś patriotycznym obowiązkiem.
Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”