Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Dział, w którym znajdują się różne "napromieniowane ;) wiedzą" tematy.

Autor tematu
boxer1981228
1000
Posty: 1032
Rejestracja: czwartek, 25 wrz 2014, 17:30
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Naas
Podziękował: 261 razy
Otrzymał podziękowanie: 180 razy

Post autor: boxer1981228 »

Nasze maleństwo w końcu z reanimowało swoje forum :)

https://siedestyluje.pl/index.php?sid=2 ... 4741c1b8c1
koncentraty wina

rastro
2500
Posty: 2603
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 301 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: rastro »

Można się nawet zalogować, ale mam wrażenie że jest poczyszczone na grubo z postów o niewygodnej naturze.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett

prolog1975
450
Posty: 473
Rejestracja: środa, 3 sie 2016, 08:38
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podziękowanie: 85 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: prolog1975 »

Czyli norma on długo i nikt więcej. Swoją drogą czytam te posty na czarnym.Ostatnio, zastanawiam się jak kiedyś ludzie dobry spiryt uzyskiwali? Teraz radzą robić na 4.5, kończyć przy 84 w buforze i odbierać 45 ml z fi 76.
sieokłamuje wyprzedził swoją epokę. Baniak LM w pizdę i na gaz. Absolucik Rules

rastro
2500
Posty: 2603
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 301 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: rastro »

Bo on coś tam wymacał, wie jak dojść do zadowalającego go rezultatu... zwyczajnie niepotrzebnie dorabia do tego durne teorie, do tego uważa, że skoro jego zadowala to nikt inny nie może zrobić tego lepiej albo co gorsza inną drogą. Kompletnie też nie rozumie, że to hobby skupia nie tylko (hobbystycznych) wytwórców, ale też pewne grono eksperymentatorów.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

zask
200
Posty: 225
Rejestracja: sobota, 23 lut 2013, 17:01
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: zask »

Jak trafiłem na forum to u wielu były zimne palce i twierdzili że są w stanie zrobić dobry destylat i bardzo dobry mocny produkt na tym samym sprzęcie. Jak się uczyłem to dostałem taką buteleczkę z forum i wiedziałem do czego mam dążyć :)

Jak złożyłem sobie kolumnę z prawdziwego zdarzenia z OLM to z całym przekonaniem mogę powiedzieć że rektyfikacja jest nudna i dlatego zaczyna się kombinowanie. :)

Kto jest "gwiazdą" tamtego forum? Mam swój typ więc wystarczy mi pierwsza litera.

Autor tematu
boxer1981228
1000
Posty: 1032
Rejestracja: czwartek, 25 wrz 2014, 17:30
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Naas
Podziękował: 261 razy
Otrzymał podziękowanie: 180 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: boxer1981228 »

prolog1975 pisze: środa, 28 cze 2023, 19:55 Ostatnio, zastanawiam się jak kiedyś ludzie dobry spiryt uzyskiwali? Teraz radzą robić na 4.5, kończyć przy 84 w buforze i odbierać 45 ml z fi 76.
Też się nad tym zastanawiam, dawniej panowały zupełnie inne zasady i też robiliśmy super destylaty. A teraz jak wróciłem do aktywniejszego czytania forum się okazało że to stare to panie bee. Do 95 w buforze stary tego się pic nie da, 50 ml na 70mm stary chyba Cię powaliło ja na 76mm max 45ml itd. No nic nie mnie to oceniać, czas to zweryfikuje.

A co do koalaka to on sobie z tego prostego Lm-a ideologie stworzył. Twierdzi że skoro się da na LM zrobić neutral to nic mu więcej nie potrzeba i koniec, kropka. No i to się stało jego hasłem reklamowym że on klientowi złomu za grube pieniądze nie będzie wciskał a Ci co pojęcia nie mają to się łapią. Potem taki idzie poczytać na czarnym o buforze, wraca do producenta a ten że takiego złomu absolutnie nie zrobi itd itd
Awatar użytkownika

mtx
1400
Posty: 1414
Rejestracja: poniedziałek, 2 sty 2012, 02:50
Ulubiony Alkohol: Whiskey
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: Władysławowo woj.pomorskie
Podziękował: 523 razy
Otrzymał podziękowanie: 124 razy
Kontakt:
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: mtx »

zask pisze: środa, 28 cze 2023, 20:53

Kto jest "gwiazdą" tamtego forum? Mam swój typ więc wystarczy mi pierwsza litera.
Koalak / Paweł Moczarski - specyficzny idio... eeee, tzn. mieszkaniec z pod Łomży.
Tutaj zabłysnął poszukiwaniem wysokości progu zalania kolumny - w cm :hahaha: A także innowatorskim systemem Łomżyńskim (poszukaj - bo mnie aż żal to opisywać :hahaha: ), no i jeszcze miał kilka podobnych przebłysków swojego "geniuszu" pisząc przy okazji o sobie, że nie da się go zagiąć w temacie rektyfikacji...
Także ten... :hahaha:

:piwo:
Awatar użytkownika

zask
200
Posty: 225
Rejestracja: sobota, 23 lut 2013, 17:01
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: zask »

Dzięki za wyjaśnienie :freak: Na szczęście nie widziałem jego postów albo nie pamiętam że je widziałem i dalej będę trwał w tej niewiedzy :hahaha: Wystarczy mi Twój wstęp :odlot:

wawaldek11
2500
Posty: 2918
Rejestracja: niedziela, 14 lis 2010, 22:18
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, który ma więcej radości z dawania niż z brania.
Ulubiony Alkohol: niepospolity i najlepiej bez banderolki; poszukiwania ciągle trwają...
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska
Podziękował: 159 razy
Otrzymał podziękowanie: 298 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: wawaldek11 »

Widzę, że niektórzy z nas potrzebują chłopca do bicia ;) i śledzą poczynania Pawła. Myślałem, że temat umarł śmiercią naturalną, a tu dalej koledzy go odgrzewają. :bezradny:
Pozdrawiam,
Waldek

Autor tematu
boxer1981228
1000
Posty: 1032
Rejestracja: czwartek, 25 wrz 2014, 17:30
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Naas
Podziękował: 261 razy
Otrzymał podziękowanie: 180 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: boxer1981228 »

@wawaldek11

Miał nam do przekazania bardzo ważne odkrycia dotyczące półek. Twierdzi że tutaj go blokowano więc niech da nam te rewelacje u siebie na forum.

wawaldek11
2500
Posty: 2918
Rejestracja: niedziela, 14 lis 2010, 22:18
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, który ma więcej radości z dawania niż z brania.
Ulubiony Alkohol: niepospolity i najlepiej bez banderolki; poszukiwania ciągle trwają...
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska
Podziękował: 159 razy
Otrzymał podziękowanie: 298 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: wawaldek11 »

Traktuję go jako przypadek kliniczny i nie ruszam.
Pozdrawiam,
Waldek
Awatar użytkownika

drgranatt
1900
Posty: 1924
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 208 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: drgranatt »

;) Panowie, dziś imieniny Piotra i Pawła a Wy zamiast złożyć mu życzenia to dowalacie "do pieca". Trochę więcej empatii i zrozumienia dla kolegi. ;)
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2595
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 236 razy
Otrzymał podziękowanie: 455 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: jakis1234 »

A najciekawsze, że Pawła tutaj nie ma i się nie wypowiada :D
Pozdrawiam z opolskiego.

Autor tematu
boxer1981228
1000
Posty: 1032
Rejestracja: czwartek, 25 wrz 2014, 17:30
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Naas
Podziękował: 261 razy
Otrzymał podziękowanie: 180 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: boxer1981228 »

jakis1234 pisze: czwartek, 29 cze 2023, 13:39 A najciekawsze, że Pawła tutaj nie ma i się nie wypowiada :D
Jest jest, dokładnie śledzi forum. Nawet dzisiaj wstawiał temat u siebie na forum ;)

użytkownik usunięty
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: użytkownik usunięty »

Powstał temat jak fenix z popiołu.

rastro
2500
Posty: 2603
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 301 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: rastro »

jakis1234 pisze: czwartek, 29 cze 2023, 13:39 A najciekawsze, że Pawła tutaj nie ma i się nie wypowiada :D
Nie ma, był żeby mógł dalej ciągnąć te swoje manipulacje, ślad po nim został tylko w powitalni, poprosił o skasowanie konta i tematu z działu po godzinach... a teraz u siebie kwiczy że radius mu pozamykał tematy, a ja pamiętam post Quby że autor tematu poprosił o usunięcie konta i że temat będzie zamknięty albo nawet usunięty.

Ja tam jestem zdania że konta nie powinny być usuwane i tyle... ew. powinien zostać "nick_usunięty" żeby dało się ustalić autora kocopołów. a tera mamy napis "konto usunięte" a takich kont jest więcej niż jedno... i nie wiadomo kto to taki mądry był w przeszłości.
Ostatnio zmieniony czwartek, 29 cze 2023, 16:47 przez rastro, łącznie zmieniany 2 razy.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

mtx
1400
Posty: 1414
Rejestracja: poniedziałek, 2 sty 2012, 02:50
Ulubiony Alkohol: Whiskey
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: Władysławowo woj.pomorskie
Podziękował: 523 razy
Otrzymał podziękowanie: 124 razy
Kontakt:
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: mtx »

Mnie tylko śmieszy, że są jeszcze ludzie którzy znając koalaka i jego teorie, dla świętego spokoju unikają opisywania tego idioty, który przez kupę lat po swoim żądaniu o usunięcie konta, siedział tu po cichu - co rusz wyciągając stąd treści postów i wklejając je na swoje forum poprzekręcane tak by pasowały do jego narracji w danym temacie, licząc że wywoła tym gównoburzę.
Tyle co stąd zostało przez koalaka wykradzionych treści, które później wklejał na swoje forum to głowa mała...

tanczacy-z-drozdzami
250
Posty: 255
Rejestracja: poniedziałek, 19 cze 2023, 12:37
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 45 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: tanczacy-z-drozdzami »

Hmm, to się chyba zgadza z pewną osobą z Łomży, którą znalazłem na OLX bo szukałem kogoś kto mi pospawa element wg. projektu. Już po 30s sekundach rozmowy dowiedziałem się, że moja rura 60 mm to gówno i mam cały swój sprzęt wyrzucić i on mi zrobi od nowa na 70 mm to będę miał dodatkowy list destylatu na godzinę więcej a po co tracić życie na siedzenie i pilnowanie kolumny. A niczego na 60 mm mi nie zrobi bo on nie będzie kaleczył rzemiosła (dosłowny cytat). Dawno mi nikt tak ciśnienia nie podniósł.

Ja tylko przypomnę, że nasza branża ma lekką ręką kilka tysięcy lat - ale tylko X i Y robią to dobrze ;).

A spawacza znalazłem tutaj na forum.
Ostatnio zmieniony piątek, 30 cze 2023, 11:41 przez tanczacy-z-drozdzami, łącznie zmieniany 1 raz.

rastro
2500
Posty: 2603
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 301 razy
Re: Powstał "koalak" jak feniks z popiołu :)

Post autor: rastro »

To z całą pewnością musiał być on... skoro odmówił z powodów religijnych :hahaha: :hahaha: :hahaha:
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radioaktywne”