Na frasunek dobry trunek! - Siurek

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Siurek
2
Posty: 4
Rejestracja: środa, 17 lut 2010, 18:07

Post autor: Siurek »

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.
Jestem tu za sprawą mojego rodzonego starszego brata znanego Wam jako Coorp.pl
Widzę, że sporo tu się wypisał co do psoty i gatunkowych własnej puszczańskiej fantazji.
Mam nadzieję, że nauczę się sporo tutaj i przyczynię się do zgłębienia sztuki piwowarskiej, zwłaszcza co do sprzętu :)
z braterskim pozdrowieniem
Siurek
Gdzie się piwo waży tam sie dobrze darzy
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Coorp.pl
100
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 10 wrz 2009, 20:24
Krótko o sobie: Zbyt wiele szczegółów nie ma co zdradzać. Kocham moją Rodzinę a Przyjaciele są ważni jak moi Krewni. Kiedyś kupię sobie ranczo, wybuduję dom, wędzarnię, ziemiankę i szopę do pędzenia. Kto wie? Może wykopię staw? Posadzę na pewno brzozy. A może dęby i lipy ;-) Świerki i sosny też tam będą. Będę miał kurki i świnki, a kto wie, czy nie będzie tam krówki i konika :-)
Ulubiony Alkohol: własne wódki i nalewki oraz piwo braciszka Siurka
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: Puszcze Mazowsza
Otrzymał podziękowanie: 13 razy
Re: Na frasunek dobry trunek! - Siurek

Post autor: Coorp.pl »

Wreszcie się tu pokazałeś Wielki Leniu!
Dzięki za rekomendację. To już pachnie nepotyzmem ;-) Dziś był u mnie kolega z krainy „saksefunu”. Podziwiał psotę w beczce ;-) Ale to już może na telefon… Wiesz, że warunki obecnie mam niezbyt ciekawe, ale właśnie kończy się burzliwa fermentacja 50 literków klasycznego, pierwszego Tannenbergu. Bierz się do roboty, bo chce mi się Twojego browaru. Pozdro Młody. Twój brat.
"Picie sklepowej wódki Panu Bogu się nie podoba, ale picie dobrego bimbru to nie grzech. To owoc ziemi i pracy rąk ludzkich".
Pan Piotr, bas kościelny, doświadczony bimbrownik


Ave Księstwo Oświęcimskie ;)

Autor tematu
Siurek
2
Posty: 4
Rejestracja: środa, 17 lut 2010, 18:07
Re: Na frasunek dobry trunek! - Siurek

Post autor: Siurek »

To Ty sobie po świecie jeździsz a na przysiułku samo ci rośnie jak popracie Tuskowi he he he :odlot: Będę ważył pszeniczne piwko pod cytrynkę co by cieszyło umysł i ciało :piwo:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”