Powitanie

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
szejk
10
Posty: 17
Rejestracja: środa, 11 lis 2009, 15:02

Post autor: szejk »

Witam całą Społeczność Domowych Producentów Procentów.
Pierwszy raz aparaturkę zobaczyłem w piwniczce u ś.p. teścia a było to na początku stanu wojennego . Bańka po mleku z kawsówki i szklana chłodnica. Dołożyłem do tego zestawu dwa litrowe odstojniki i tak się bawiliśmy przez ładne parę lat. Jak zabrakło teścia to wszysko się urwało bo z tesciową
to na wycieczkę do Lichenia jedynie można jechac.
Od paru lat moim hobby są wędliny domowe. Ja robię smakowite wędzonki, żonka piecze chlebek no i czegoś dobrego brakuje do tego zestawu. Wędzarnię na działce mam a teraz postanowiłem zrobić dobrą aparaturkę i tak się znalazłem na tej stronie licząc na fachową pomoc.
Pozdrawiam,
Szejk
Ostatnio zmieniony niedziela, 15 lis 2009, 23:26 przez szejk, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Szejk
-------------
Odkrycie nowego dania większym jest szczęściem dla ludzkości niż odkrycie nowej gwiazdy.
Trzeba żyć, aby jeść i pić , a nie jeść i pić, aby żyć !!!
Awatar użytkownika

Kucyk
1700
Posty: 1704
Rejestracja: wtorek, 7 paź 2008, 15:51
Krótko o sobie: Staram się odbierać świat z lekkim przymrużeniem oka ;)
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Otrzymał podziękowanie: 157 razy
Re: Powitanie

Post autor: Kucyk »

Uuuuu! To wspaniale żeś wpadł... No, znaczy zawitał na forum AD. :D
Tak się jakoś składa, że u nas napitku nie brak, zaś zagrychy brakuje. Zobacz jak mizernie wygląda dział http://alkohole-domowe.com/forum/inne-w ... omowe.html

Liczę, że wzajemna pomoc się rozwinie, bo fajnie było by np. o żebrach wędzonych pogadać: czy pasują one do śliwowicy?...

Bardzo serdecznie witam.

Kucyk
Awatar użytkownika

Calyx
1050
Posty: 1057
Rejestracja: środa, 26 lis 2008, 18:47
Krótko o sobie: Hobbysta :)
Ulubiony Alkohol: kazdy z polki "zrob to sam"
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: Las nad Pilica
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowanie: 158 razy
Re: Powitanie

Post autor: Calyx »

Na teściową też nie marudź, tylko na wycieczkę do Lichenia
wódy święconej jej napsoć :D
No i te "żebra wędzone" (nie święcone) hm...
niekoniecznie do śliwowicy hm...

Pozdr. Calyx
Kiedy fikam, to jestem grafikiem, kiedy psocę, to jestem psotnikiem :)
Awatar użytkownika

PiotrekRodzyn
50
Posty: 86
Rejestracja: poniedziałek, 1 cze 2009, 20:47
Ulubiony Alkohol: własne wyroby, szczególnie o posmaku owocowym
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: południe mazowsza
Otrzymał podziękowanie: 2 razy
Re: Powitanie

Post autor: PiotrekRodzyn »

Witam!

Cieszy mnie niezmiernie, że jest Ktoś na Forum AD kto interesuje się też innymi domowymi wyrobami ;)

Kolega Calyx ma rację:
Kolego Szejk Napsoć Teściowej butelkę lub dwie i niech podzieli się z jadącymi autokarem na pielgrzymkę.... Może całkiem ciekawe wrażenia mieć z wyjazdu a zaręczam, że nawet szacowny ksiądz Proboszcz nie odmówi... :lol:

Wszak jak to mawia jeden z Kolegów z forum: ,,Picie bimbru to nie grzech, bo to owoc pracy rąk ludzkich" ;)

Pozdrawiam,

Piotrek

PS
Czekam z niecierpliwością na rozruszanie działu Inne wyroby domowe
Pozdrawiam, Piotrek

Autor tematu
szejk
10
Posty: 17
Rejestracja: środa, 11 lis 2009, 15:02
Re: Powitanie

Post autor: szejk »

Witam,
Jedna butelka wystarczyła by na pielgrzymkę do .....Fatimy i to na piechotę i jedynie nie odmówił by tylko Pleban.

Dziękuje bardzo za ciepłe przyjęcie do zacnego grona psotników.
Pozdrawiam,
Szejk
-------------
Odkrycie nowego dania większym jest szczęściem dla ludzkości niż odkrycie nowej gwiazdy.
Trzeba żyć, aby jeść i pić , a nie jeść i pić, aby żyć !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”