Pietek WITAM !!!

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
pietek
10
Posty: 19
Rejestracja: wtorek, 10 lis 2009, 19:57
Ulubiony Alkohol: Piwo
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: Brzeg

Post autor: pietek »

Witam wszystkich psotników , Jeszcze nigdy nie psociłem ani nie próbowałem domowego wyrobu czego bardzo żałuje . A postanowiłem to zmienić , więc pomyślałem że należy najpierw poczytać , ku mojemu zaskoczeniu trafiłem na kompetentnych ludzi . W mojej rodzinie psociło się ale za czasów PRL-u , a teraz jest to prawie temat tabu , więc nie mam z kąd czerpać inspiracji . W sumie kiedy skończę 18-stkę to będzie inna sytuacja niż jak bym pędził jako " gówniarz " . I najważniejsza rzecz , nie chodzi mi aby się uchlać jak najtańszym kosztem tylko dla mnie samogon to spuścizna i tradycja po naszych przodkach i powinnyśmy ją kontynuować POZDRAWIAM
Ostatnio zmieniony czwartek, 26 lis 2009, 20:41 przez pietek, łącznie zmieniany 1 raz.
Popijać ??? , po co przecież człowiek składa się z 70% z wody
Awatar użytkownika

Kucyk
1700
Posty: 1704
Rejestracja: wtorek, 7 paź 2008, 15:51
Krótko o sobie: Staram się odbierać świat z lekkim przymrużeniem oka ;)
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Otrzymał podziękowanie: 157 razy
Re: hujemuje2 WITAM !!!

Post autor: Kucyk »

Po...(hik!)...owiać! :pije: :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”