F-16

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
F-16
20
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 18 wrz 2009, 23:47

Post autor: F-16 »

Witam.
Mam na imie Zbyszek - mozna pisać Bynek bedzie bardziej swojsko.
Co mnie tu sprowadza ? Sprowadza mnie tu pazerność oszustów którzy podrabiaja juz prawie wszystko co tylko jest w sprzedaży. Cholera - juz naprawdę nie ma czego się napić żeby nie paliło "gorącym żelazem" w gardło.
Dlatego postanowiłem wpisac w google ( wiecie co !) i jestem z Wami drodzy przyjaciele. Więc pozwólcie że pokłonie się nisko Wam wszystkim a w szczególności Juliuszowi.
Juz mówię dlaczego: otóż robię sobie notatki wklejając do notatnika porady i kiedy je czytam później aby ugruntowac wiedze, widzę że prawie wszystko jest Juliusza. Zaznaczam "prawie" nie umniejszając nikomu. Podobają mi sie swojskie teksty "MIMY"
oraz tekst Bogdana cyt:"Smakuj urobek i skończ gdy jeszcze będzie smaczny".
Przyjmuje to za motto i może dotyczyć dosłownie wszystkiego co robimy w życiu - brawo. Poznaję tu talenty bo juz ktos tu napisał że to prawdziwa SZTUKA.
Podpisuje sie pod tym obydwoma rekami. Pozdrawiam. Bynek.
Miałem koszmarną wizję w mym skacowanym śnie: " że kieliszki miały dziurki a dziewczyny..... nie".
promocja
Awatar użytkownika

Agneskate
200
Posty: 228
Rejestracja: sobota, 11 paź 2008, 21:16
Krótko o sobie: Cicha woda... ;P
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy
Kontakt:
Re: F-16+1/2

Post autor: Agneskate »

Witamy w kręgu samych swoich. :)
Poraz kolejny widzę zainteresowanie osobą Mimy. Cóż jego "swojskie teksty" zaczęły wzbudzać tak duże kontrowersje, że musiał nas opuścić. Może kiedyś część z tych tekstów ujrzy światło dzienne, ale w części "śmietnikowej".

Może napiszesz coś wiecej o sobie.
Jakie trunki wolisz psocić? Może jakaś galeria? :)
Pozdrawiam Aga
Awatar użytkownika

Autor tematu
F-16
20
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 18 wrz 2009, 23:47
Re: F-16+1/2

Post autor: F-16 »

Aga - dzieki za pomoc w zmianie nicku na F-16.
Co lubie psocić? otóż jak na razie robię miody pitne z racji tego że miodu mam pod dostatkiem, oraz robię nalewki. W butli 10l stoi obecnie "Ratafia" którą ciągle uzupełniam o nowe sezonowe owoce dolewając tyle spirytu ile wrzucam owoców. Są to wielkości równe 200gr.owoców/200ml. spirytu. Będzie gotowa dopiero w grudniu.
Z racji permanentnie pogarszającej się jakości spirytusu w handlu czytam wszystko co bedzie mi potrzebne do budowy mojego instrumentu. Moja świadomość muzyczna w tym zakresie ciągle rośnie. Po pierwszym koncercie przedstawię galerię i opiszę wyniki.
Pozdrawiam Agę i wszystkich miłośników psocenia.
Miałem koszmarną wizję w mym skacowanym śnie: " że kieliszki miały dziurki a dziewczyny..... nie".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”