Znaleziono 7 wyników

autor: strażnik
czwartek, 6 kwie 2017, 12:37
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Strażnik
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 5034

Re: Strażnik

@mienho możesz mi wyjaśnić dlaczego OLM jest leprze?
autor: strażnik
środa, 5 kwie 2017, 20:01
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Strażnik
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 5034

Re: Strażnik

Psotamt masz rację, nie da rady skupić się na czytaniu :) nwm czy taki młody psotnik, puściłem na rurki około 500 l cukrówki ;) Z aabratekiem nie rozumiem do końca OVM i jak się taki sprzęt stabilizuje i czy lepiej jest OVM czy zwykłego aabratka.
autor: strażnik
środa, 5 kwie 2017, 16:53
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Strażnik
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 5034

Re: Strażnik

Lis098 masz rację że trzeba pilnować ale to nie znaczy, że muszę siedzieć cały czas przy tym. Chcę mieć możliwość, że po stabilizacji będę mógł odejść na godzinę albo pół. I tak doglądać. Pod koniec procesu przypilnować. Robiąc 3x w tygodniu po ok. 4h to zajmuje trochę czasu...
autor: strażnik
środa, 5 kwie 2017, 13:47
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Strażnik
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 5034

Re: Strażnik

Obsługa opanowana. Zastanawiam się nad pół automatem lub automatem , żeby nie tracić cennego czasu pilnując procesu.
autor: strażnik
środa, 5 kwie 2017, 13:42
Forum: Ogólnie o destylacji
Temat: Fine reflux system
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 12955

Re: Fine reflux system

Automat kosztuje 3266 zł, są też droższe wersje. Ma ktoś kontakt z posiadaczem takiego sprzętu?
autor: strażnik
wtorek, 4 kwie 2017, 22:49
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Strażnik
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 5034

Strażnik

Witam. Psocę już od dawna, ale aktualnie staram się zebrać informacje na temat super aparaturki. ;) Aktualnie mam zimne palce wypełnione zmywakami i miedzią. ;)
autor: strażnik
wtorek, 4 kwie 2017, 22:43
Forum: Ogólnie o destylacji
Temat: Fine reflux system
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 12955

Fine reflux system

Witam. Mam wątpliwości do tego systemu.(czy działa) Ktoś może wypowiedzieć się na ten temat i do tej aparatury? http://destyluj.pl/destylator_maxi_plus.html

Wyszukiwanie zaawansowane