Pożegnanie

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

zielonka
950
Posty: 963
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 84 razy
Otrzymał podziękowanie: 248 razy

Post autor: zielonka »

Niestety nie potrafię dotrzeć do nikogo kto miałby kontakt z kolegą -miałem nadzieję że w trakcie organizacji naszego pierwszego zlotu w Żywcu Kama lub ktoś miał do niego nr telefonu -jednak jak widać nic z tego. Też się martwię ale mam nadzieję że to jednak tylko niechęć do całego świata po tak bolesnej stracie i za jakiś czas jednak kolega się odezwie -choćby tylko po to aby dać znak że żyje. Nie mam nawet pojęcie gdzie w przybliżeniu Kiwi mieszka. Może ktoś wie i mógłby jakiś rekonesans zrobić ?
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię
alembiki

rastro
2500
Posty: 2604
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 301 razy
Re: Pożegnanie

Post autor: rastro »

Myślę że pewien producent aparatury powinien mieć jakiś namiar. W końcu gdzieś wysłać te graty.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

Marian_jl
150
Posty: 193
Rejestracja: czwartek, 19 lis 2015, 18:00
Krótko o sobie: Piję okazyjnie ..a że okazje się trafiają codziennie , tak bywa
Ulubiony Alkohol: Próbuję wszystkiego , może trafię na to ulubione.
Status Alkoholowy: Producent Nalewek
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 43 razy
Re: Pożegnanie

Post autor: Marian_jl »

Dopiero dziś zobaczyłem ten przejmujący tekst Tomka, cóż tragedia .. ale takie sprawy mają miejsce. Dużo natomiast do myślenia daje jego reakcja .
Dziwne że tu na tym wątku temat ucichł ... a może jest tak samo jak w przypadku @rozrywek
..Zaufani wiedzą co się dzieje, cała gawiedź nie musi.
Niepokoi że jego profil facebookowy od 5.09 jest nieuzupełniany

rastro
2500
Posty: 2604
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 301 razy
Re: Pożegnanie

Post autor: rastro »

Nie mieszajmy w to @rozrywka, bo to inna liga i zapewne całkiem inne pobudki, w tym przypadku te posty @kiwitom23 trochę sugerują że gość kompletnie nie może się odnaleźć i rozważa zakup liny - w takim przypadku kto ma taką możliwość powinien zareagować. Ja człowieka nie znam, ale są tutaj osoby, które miały kontakt osobisty i mają prawo być zatroskane.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2926
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy
Re: Pożegnanie

Post autor: Góral bagienny »

Dzwoniłem do niego, tel działa i za drugim razem jakby mnie odrzucił bo poczta się włączyła.
Nagrałem się zobaczymy :scratch:
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D

prolog1975
450
Posty: 473
Rejestracja: środa, 3 sie 2016, 08:38
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podziękowanie: 85 razy
Re: Pożegnanie

Post autor: prolog1975 »

Daj sobie chłopie trochę czasu. Nie ty pierwszy przepracowujesz stratę. Współczuję, nie zamierzam się nad Tobą rozczulać. Zadaj sobie pytanie czy Gosia chciała by żebyś wszystko rzucił i za nią poszedł. Widzę jak mój tata po 2 latach od śmierci mamy rozkwita w kole emerytek a byli z mamą razem od 68 roku.
Ps
Mój tata się pozbierał ja jeszcze nie.
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2926
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy
Re: Pożegnanie

Post autor: Góral bagienny »

:witam: Koledzy z Tomkiem wszystko ok. Jeżeli można to tak nazwać po tym co go spotkało.
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7348
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1697 razy
Re: Pożegnanie

Post autor: radius »

Uff... No to w porządku. Też do niego dzwoniłem i włączyła mi się poczta głosowa. Nagrałem się, ale nie dostałem odzewu.
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Awatar użytkownika

kamilasta
450
Posty: 457
Rejestracja: poniedziałek, 30 sie 2021, 15:09
Krótko o sobie: Robię to, co sprawia mi radość, staram uczyć się na błędach i odpuszczać sprawy, na które nie mam wpływu, często się uśmiecham i śmieję do utraty tchu. Żyję.
Ulubiony Alkohol: wszystko co owocowe
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowanie: 78 razy
Re: Pożegnanie

Post autor: kamilasta »

Dziękuję Góral. Naprawdę mi ulżyło...
Mam nadzieję, że z czasem ból trochę przygaśnie i Tomek znów nawiąże z nami kontakty.
Wszystko, co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

Krychu35
300
Posty: 307
Rejestracja: środa, 15 lip 2015, 16:21
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowanie: 20 razy
Re: Pożegnanie

Post autor: Krychu35 »

Góral bagienny pisze: sobota, 30 wrz 2023, 11:31 :witam: Koledzy z Tomkiem wszystko ok. Jeżeli można to tak nazwać po tym co go spotkało.
Dzięki @Góral bagienny za info :ok: Uspokoiłeś nas Wszystkich.
Czas leczy rany i w tym przypadku z pomocą bliskich , nasza pomocą ( jeśli będzie taka okazja) powinno wrócić wszystko na właściwe tory.

P.S
Tomku jesteśmy z Tobą
Awatar użytkownika

zielonka
950
Posty: 963
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 84 razy
Otrzymał podziękowanie: 248 razy
Re: Pożegnanie

Post autor: zielonka »

Tory to będą nowe inne ale naprawdę warte jazdy po nich - bo oto można patrzeć jak wzrastają wnuki - jak dzieciom się wiedzie lub nie i być może wtedy da sie im pomóc swoim dośwaidczeniem radą a w końcu może i pieniędzmi a jeśli ich braknie jak nieraz naszemu pokoleniu to czasem potrzeba pomyśleć - spalone mosty to najlepszy w życiu znak.
Dzieci czasem popadają w rozpacz z powodów które nas śmieszą, Warto wtedy przy nich być bo to ich prostuje i pomaga pokonać schody. Mam nadzieję że jednak czytasz nasze niepokoje i tylko nie potrafisz się odnieść i podnieść - i mam nadzieję że cała masa spraw bieżących zajmuje Ci dzień bo wszystko musi się ułożyć jak ostry destylat w beczce życia. Durne są te nasze wszystkie wskazania mowy i jakieś tam inne cosie - ale uwierz warto jest być z ludźmi którym chce się po nocach pisać do Ciebie. Kocham jak brata i tęsknię za spotkaniem- daj znak.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”