Znaleziono 5 wyników

autor: piotrsig
niedziela, 14 lis 2021, 21:10
Forum: Przywitaj Się!
Temat: piotrsig
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 3981

Re: piotrsig

O szanowni koledzy ! A Wy dalej swoje ,nic konstruktywnego. Potraficie tylko krytykować. Poza kolegą wolan nie powiedzieliście nic konkretnego. Tak naczytałem się i mnie nie przekonaliście 1500zł a 2500zł to dla mnie duża różnica. Chciałem robić już - owszem kiedyś pewnie coś zmienię ,może nawet cał...
autor: piotrsig
niedziela, 14 lis 2021, 10:03
Forum: Przywitaj Się!
Temat: piotrsig
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 3981

Re: piotrsig

Witam ponownie już po moich pierwszych doświadczeniach ! Podzielę się moimi spostrzeżeniami odnośnie zakupu sprzętu ,używania go ,oraz prowadzenia samego procesu. Pierwsze - zakup sprzętu ! Tak jak wcześniej wspominałem nikt konkretnie nie wypunktował mi (może były małe próby) dlaczego najtańszy spr...
autor: piotrsig
wtorek, 26 paź 2021, 18:57
Forum: Przywitaj Się!
Temat: piotrsig
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 3981

Re: piotrsig

Denerwujecie się bo wszyscy nowi adepci próbują kupić coś taniej. Ale nie o to chodzi ,że ktoś chce zaoszczędzić tylko może po prostu nie ma. I przędzie na czym może. Większość niestety z Was podchodzi do nas od razu z tak ,że lepiej nie kupuj teraz tylko dozbieraj. Przypomnijcie sobie wasze początk...
autor: piotrsig
poniedziałek, 25 paź 2021, 18:00
Forum: Przywitaj Się!
Temat: piotrsig
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 3981

Re: piotrsig

Nastawiłem zgodnie z instrukcją - 6kg cukru 21 l wody i paczka drożdży. Pięknie robią już drugi dzień. Wyczytałem ,że jak skończą to mogę do zimna odstawić i tam poczeka na sprzęt. A rączki mnie będą świerzbić jak tylko będę miał na czym to przepuścić.
autor: piotrsig
poniedziałek, 25 paź 2021, 13:32
Forum: Przywitaj Się!
Temat: piotrsig
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 3981

piotrsig

Dzień Dobry wszystkim forumowiczom ! Znajomy zaraził mnie pasją i jestem tutaj. Chcę się Was poradzić. Mam zamiar dopiero sprzęt zakupić. Czytam Was i wiem że polecacie kolegów (producentów) ale zazwyczaj to troszkę za drogo wychodzi a oferty z allegro kuszą. Mam do wydania max 1500 zł . Zależy mi t...

Wyszukiwanie zaawansowane