Znaleziono 4 wyniki

autor: lewy1305
niedziela, 24 lut 2013, 16:12
Forum: Galeria destylatorów Reflux
Temat: Mój pierwszy projekt
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 5313

Re: Mój pierwszy projekt

@ radius Tak też zrobię, obieg wody podzielę i zastosuję zaworek iglicowy do sterowania przepływem przez zp. Zastanawiam się nad wypełnieniem, nie wiem co będzie lepsze; zmywaki czy wióry od tokarza? Znajomy ma bardzo podobną kolumnę i u niego wygląda to tak, od dołu kolumny 10 cm miedź, 100 cm wype...
autor: lewy1305
niedziela, 24 lut 2013, 12:46
Forum: Galeria destylatorów Reflux
Temat: Mój pierwszy projekt
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 5313

Re: Mój pierwszy projekt

Grzanie będzie palnikiem, a termoregulator ma wyjście stykowe i w razie nieprzewidzianego wzrostu temp będzie odcinał gaz zasilający palnik, a regulacja palnikiem będzie odbywała się ręcznie. Podkreślam ze to mój pierwszy projekt kosztował mnie 0 zł. Materiał do budowy mam na wyciągnięcie ręki. Pomy...
autor: lewy1305
niedziela, 24 lut 2013, 10:34
Forum: Galeria destylatorów Reflux
Temat: Mój pierwszy projekt
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 5313

Re: Mój pierwszy projekt

Znacie temat lepiej niż ja więc rozumiem, że radzicie mi wymienić głowice na inną. Trochę źle się wyraziłem, nie sprecyzowałem pisząc, że chce uzyskać jak najlepszy produkt. Chodzi mi o dobry produkt z tej kolumny/głowicy którą zbudowałem, jest to mój pierwszy projekt i chciał bym zacząć zabawę na t...
autor: lewy1305
sobota, 23 lut 2013, 14:09
Forum: Galeria destylatorów Reflux
Temat: Mój pierwszy projekt
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 5313

Mój pierwszy projekt

W itam! C o sądzicie o moim projekcie ? N ie jest jeszcze skończony ale to kwestia czasu, nie jestem znawcą tematu , oczekuje o jakieś wskazówki , co mogę jeszcze dorobić , poprawić , aby produkt był jak najlepszej jakości? Mod: post napisany niestarannie. Poprawki na zielono, błędy na czerwono.

Wyszukiwanie zaawansowane