Znaleziono 4 wyniki

autor: kongar
czwartek, 22 paź 2020, 19:25
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Domowy wyrób alkoholi owocowych
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 4659

Re: Domowy wyrób alkoholi owocowych

Dzieki za pomoc, zdecyduje się na tego mikro pot stilla z DM. Jeżeli już mam waszą uwagę to pozwolę sobie zapytać o pierwszy nastaw? Taki żeby wyszło cokolwiek do wypicia :) Jeśli pytanie jest głupie to proszę o zruganie mnie!
autor: kongar
czwartek, 22 paź 2020, 16:25
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Domowy wyrób alkoholi owocowych
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 4659

Re: Domowy wyrób alkoholi owocowych

Rastro dzięki za podpowiedź, Jakis1234 wybacz, ale chyba za daleko zaszedłem z czytaniem forum. Zakładając, że pomysł z mikro pot stillem jest dla mnie dobry (a czym bardziej zagłębiam temat, tym mam wrażenie, że to chyba to :)). Rodzi mi się pytanie czy destylatorymiedziane to jedyna droga? Pytam, ...
autor: kongar
czwartek, 22 paź 2020, 13:17
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Domowy wyrób alkoholi owocowych
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 4659

Re: Domowy wyrób alkoholi owocowych

Fakt, nie sformułowałem pytania :) Oczekuje podpowiedzi jaki sprzęt? Czy popularny sprzęt na allegro jest na prawdę aż taki lichy? Czy poniższe oferty nie spełnią oczekiwań laika, który w pierwszej kolejności chce spróbować zrobić alkohol, który go nie wywróci na drugą stronę po wypiciu? :) https://...
autor: kongar
czwartek, 22 paź 2020, 11:13
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Domowy wyrób alkoholi owocowych
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 4659

Domowy wyrób alkoholi owocowych

Cześć, Jestem Konrad i z góry przepraszam jeżeli czegoś wcześniej nie doczytałem na forum. Parę słów czego oczekuje i czym dysponuje 1) Mieszkam w domu gdzie mam sporo piwnic, w tym taką wyposażoną w wannę i wykafelkowaną (wysokość pomieszczenia 1,90 cm). 2) Dysponuje kuchenką indukcyjną, ale mam te...

Wyszukiwanie zaawansowane