Znaleziono 5 wyników

autor: kiotti1
piątek, 5 lut 2021, 21:21
Forum: Wypełnienie kolumny
Temat: Wypełnienie kolumny zmywaki - gdzie kupić "sprawdzone"
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 10775

Re: Wypełnienie kolumny zmywaki - gdzie kupić "sprawdzone"

Do pocięcia na pewno, tyle drutu miałem pod ręką, żeby wypróbować jak to wygląda.
Proszę o info czy drut nie za gruby, i czy jak to potne na 1cm kawałki to czy ma to sens :D
autor: kiotti1
piątek, 5 lut 2021, 19:45
Forum: Wypełnienie kolumny
Temat: Wypełnienie kolumny zmywaki - gdzie kupić "sprawdzone"
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 10775

Re: Wypełnienie kolumny zmywaki - gdzie kupić "sprawdzone"

Dobrze dziewczyny, nie kłócicie sie, to tylko kawałek drucika :) Skrecilem na szybko coś takiego. Miedź. Hit czy kit? Przepraszam że zdjęcie robione burakiem cukrowym i to jesZcze jakby ktoś umarł, ale mój "warsztatowy " telefon robi zdjęcia w chujowej jakości i robi z nich 5mega więc musi...
autor: kiotti1
piątek, 5 lut 2021, 08:04
Forum: Wypełnienie kolumny
Temat: Wypełnienie kolumny zmywaki - gdzie kupić "sprawdzone"
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 10775

Wypełnienie kolumny zmywaki - gdzie kupić "sprawdzone"

Cześć, posty o wypełnieniu czytałem, o cięciu, formowaniu, ubijaniu, gramaturze na metr sześcienny rury, testach z solą i detergentem również, w kieszeni w razie czego mam magnes neodymowy i jadę do sklepu po druciaki. Posty odnośnie zmywaków z Lidla widziałem dosyć stare, więc pytanie: Czy LIDL dal...
autor: kiotti1
środa, 3 lut 2021, 15:59
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Mój pierwszy raz + prośba o sugestię Doświadczonych
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2017

Mój pierwszy raz + prośba o sugestię Doświadczonych

Czołem, zdążyłem się już przywitać https://alkohole-domowe.com/forum/kiotti1-t23667.html , więc czas na konkrety. Na załączonym obrazku jest sprzęt ojca podczas pracy. Były dwie grzałki, ale sprzęt stał w piwnicy przez zimę i podejrzewam, że przez to padły(nie grzeją obie). Zajrzę do tego po weekend...
autor: kiotti1
środa, 3 lut 2021, 12:31
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Kiotti1
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1250

Kiotti1

Czołem psotnicy, piszę jeszcze raz, bo poprzedni post chyba nie poszedł. Jestem Kamil, w życiu nie psociłem. Zarejestrowałem się, bo mam ojca Psotnika-chałupnika, co to dostał kiedyś sprzęt od kumpla. Cukier sypie "tyle ile trzeba, wody tyle ile trzeba, nastaw stoi przy piecu i "ma mieć ci...

Wyszukiwanie zaawansowane