Znaleziono 9 wyników

autor: FoQs
sobota, 4 wrz 2021, 11:54
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Czy kupić destylator z e-destylatory.pl?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 8658

Re: destylator

@arTii myślałem nad cukrowka ewentualnie nastawy robić z owoców (przeważnie mam ich trochę) tylko gdy czytam co raz więcej to co raz mniej rozumiem. Np widziałem jakieś kolumny czy tam destylatory i np tam nastaw ma być bez ciał stalych no to luz myślę ale jak czytam o nastawach z owoców to zaczynam...
autor: FoQs
sobota, 4 wrz 2021, 00:11
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Czy kupić destylator z e-destylatory.pl?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 8658

Re: destylator

Masz rację, problem w tym, że im więcej czytam tym mniej wiem, mniej rozumiem :/

Mod.
Nie cytuj posta poprzedzającego.
autor: FoQs
czwartek, 2 wrz 2021, 19:35
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Czy kupić destylator z e-destylatory.pl?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 8658

Re: destylator

Mógłby ktoś coś polecić na pierwszy sprzęt na którym mógłbym się uczyć i nie musieć co chwilę dokladac do niego? Raczej czysta bym chciał robić czasem może smakowe coś typu whisky ale jeżeli tych dwóch nie da się na jednym sprzecie to aby czysta była :)
autor: FoQs
środa, 28 mar 2018, 09:16
Forum: Przywitaj Się!
Temat: FoQs
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2050

Re: FoQs

Oj nauki dużo przede mną :)) ale widzę że każdy tu chętnie pomaga i tłumaczy ! Super że tu trafiłem :)
autor: FoQs
środa, 28 mar 2018, 08:06
Forum: Grzanie
Temat: Kompletny zestaw do destylacji na opał
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 6458

Re: Kompletny zestaw do destylacji na opał

Super. Dzięki Wam za wybicie mi jak tak tego pomysłu z głowy aby to było na opal... dobrze to szukam czegoś na prąd :)
autor: FoQs
wtorek, 27 mar 2018, 20:36
Forum: Grzanie
Temat: Kompletny zestaw do destylacji na opał
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 6458

Re: Kompletny zestaw do destylacji na opał

Bo nie chciałem aby rachunki za prąd były zbyt duże jak na zwykłego mieszkańca hehe :) nie no może temu bo kojarzę ze kiedyś dziadek robił to na kuchence gazowej i wszyscy co mieszkają w tych okolicach gdzie się wybieram robią to na drewnie :p a że drzewo zawsze bym miał to myślałem że to dobry pomy...
autor: FoQs
wtorek, 27 mar 2018, 19:53
Forum: Grzanie
Temat: Kompletny zestaw do destylacji na opał
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 6458

Re: Kompletny zestaw do destylacji na opał

Myślałem że robiąc to na wiosce to dobry pomysł jak widać nie jest to dobre rozwiązanie. A czy taki w miarę dobry zestaw (nie mam pojęcia o nich) dużo pobiera prądu ? Ewentualnie co mógłbyś polecić do typowych samogonek ewentualnie smakowych. Przeprowadzam się na wieś tzn taki mam plan i szkoda by o...
autor: FoQs
wtorek, 27 mar 2018, 19:26
Forum: Grzanie
Temat: Kompletny zestaw do destylacji na opał
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 6458

Kompletny zestaw do destylacji na opał

Witam Was. Szukam i szukam informacji i im więcej czytam tym mniej już wiem. Mam taki problem iż chciałbym kupić kompletny zestaw do psocenia w którym mógłbym pedzic i z cukrów ? I z owocow (mam kilka drzewek owocowych) i innych owoców co sa w lesie... i chciałbym aby ten zestaw był podgrzewany ogni...
autor: FoQs
wtorek, 27 mar 2018, 18:35
Forum: Przywitaj Się!
Temat: FoQs
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2050

FoQs

Cześć z tej strony FoQs.
Na imię mam Bartek. I miło mi Was poznać a sprowadza mnie tutaj to samo co Was :) szukam sobie nowego hobby ;)

Wyszukiwanie zaawansowane