Znaleziono 5 wyników

autor: emir
piątek, 6 wrz 2013, 19:56
Forum: Problemy i pytania
Temat: Kolumna destylacyjna AAbratek
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 8717

Re: Kolumna destylacyjna AAbratek

Dziękuję. Udzielasz mi bardzo konkretnych i pomocnych odpowiedzi. Powiedz mi jeszcze czy dobrze wywnioskowałem z forum że destylator typu aabratek jest najlepszy do produkcji bezwonnego i bezsmakowego (pomijając sam etanol) spirytusu? Oczywiście w tym przedziale cenowym bo domyślam się że za lepsze ...
autor: emir
piątek, 6 wrz 2013, 16:49
Forum: Problemy i pytania
Temat: Kolumna destylacyjna AAbratek
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 8717

Re: Kolumna destylacyjna AAbratek

A co z termometrami? Domyślnie jest jeden w kolumnie. Warto dokupić jeszcze jakiś? Wrócę jeszcze do pytania o skrócenie kolumny. Skracając kolumnę o 15 cm czego będę pozbawiony?
autor: emir
piątek, 6 wrz 2013, 00:37
Forum: Problemy i pytania
Temat: Kolumna destylacyjna AAbratek
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 8717

Re: Kolumna destylacyjna AAbratek

Nadmiaru może nie mam ale jak już kupuję to chcę żeby długo i dobrze służyło. Na owocówkach mi też zależy. Dzięki za wskazówki. Oczywiście przed zakupem będę wszystko konsultował z kolegą kulą którego na tym forum polecacie.
autor: emir
czwartek, 5 wrz 2013, 00:56
Forum: Problemy i pytania
Temat: Kolumna destylacyjna AAbratek
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 8717

Re: Kolumna destylacyjna AAbratek

Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze tylko pytanie co warto rozbudować w tym destylatorze żeby ułatwić sobie życie? Mam na myśli wizernik i dodatkowy termometr.
autor: emir
wtorek, 3 wrz 2013, 15:38
Forum: Problemy i pytania
Temat: Kolumna destylacyjna AAbratek
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 8717

Kolumna destylacyjna AAbratek

Witam! Mam zamiar kupić ten destylator ze sklepu stalówkasklep.pl ale do mojego pomieszczenia jest zbyt wysoki jakieś 10-15 cm. Mam pytanie czy można zmniejszyć wysokość kolumny i o ile oraz jak to wpłynie na działanie destylatora a mianowicie czy pogorszy się jakość otrzymanego destylatu. Pozdrawiam!

Wyszukiwanie zaawansowane