Znaleziono 10 wyników

autor: dark_warrior
czwartek, 30 mar 2017, 18:50
Forum: Projekty aparatur
Temat: Projekt kolumny do konsultacji
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 9298

Re: Projekt kolumny do konsultacji

W OLM jest 15ml, a w głowicy 10ml.
autor: dark_warrior
środa, 29 mar 2017, 20:51
Forum: Projekty aparatur
Temat: Projekt kolumny do konsultacji
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 9298

Re: Projekt kolumny do konsultacji

W OLM średnica rury przelotu to 34mm zewnętrznej 31mm średnica wewnętrzna. Czy taka miała być nie mam pojęcia, czas pokaże.
autor: dark_warrior
środa, 29 mar 2017, 17:02
Forum: Projekty aparatur
Temat: Projekt kolumny do konsultacji
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 9298

Re: Projekt kolumny do konsultacji

W jaki sposób tak ładnie wytrasowałeś 30 stopni na półki ?
Co do nacięć na głowicy, to znalazłem wzornik na forum, który przerobiłem do rury 63,5. Nałożyłem, odrysowałem i naciąłem szlifierką.
A jak chodzi o cięcie szlifierką, to trochę precyzyjnej zabawy było żeby nie zjechać z linii.
autor: dark_warrior
wtorek, 28 mar 2017, 15:10
Forum: Projekty aparatur
Temat: Projekt kolumny do konsultacji
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 9298

Re: Projekt kolumny do konsultacji

Witam
Maszyna prawie ukończona zostało parę drobnych elementów ale na tym etapie chciałbym przedstawić wynik mojej pracy.
autor: dark_warrior
poniedziałek, 13 mar 2017, 10:17
Forum: Projekty aparatur
Temat: Projekt kolumny do konsultacji
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 9298

Re: Projekt kolumny do konsultacji

W postach pisaliście o dołożeniu OLM. Zaczęło mnie to kusić. Zebrałem trochę wiedzy na ten temat i wykonałem moduł OLM. Tylko teraz za bardzo nie wiem jak skonfigurować olm z odcinkami które już posiadam żeby było dobrze. Posiadam trzy odcinki plus wizjer: -20cm odcinek wypełniony CU(katalizator) -8...
autor: dark_warrior
czwartek, 23 lut 2017, 11:04
Forum: Projekty aparatur
Temat: Projekt kolumny do konsultacji
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 9298

Re: Projekt kolumny do konsultacji

Witam Zakończyłem prace nad głowicą i chłodnicą Liebiga i mam pytanie o umieszczenie elektrozaworu w starej maszynie miałem elektrozawór umieszczony zaraz za zaworkiem precyzyjnym a teraz nie wiem czy go umieścić tak samo za zaworkiem precyzyjnym czy zaraz za chłodnicą Liebiga czy tu jest jakaś różn...
autor: dark_warrior
niedziela, 12 lut 2017, 22:23
Forum: Projekty aparatur
Temat: Projekt kolumny do konsultacji
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 9298

Re: Projekt kolumny do konsultacji

Zrobię zestawienie 20-90-30. Niestety dziś trochę popracowałem i głowica na ukończeniu. Nad buforem też myślałem ale nie chce na razie nakładać na siebie za dużo roboty dokończę ten etap budowy ochłonę potestuje sprzęt i za jakiś czas zrobię bufor (jak tylko opanuje schematy i budowę :) i się o nim ...
autor: dark_warrior
niedziela, 12 lut 2017, 13:23
Forum: Projekty aparatur
Temat: Projekt kolumny do konsultacji
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 9298

Re: Projekt kolumny do konsultacji

Do postu dodałem rysunek który mi sie zapodział wcześniej pierwszy który dodałem rysowałem na szybko po dodaniu musze poczekać na zatwierdzenie. Dzięki za odpowiedzi do postu trochę dało do myślenia w miedzy czasie przemyślałem parę spraw i aby nie przerabiać kolumny którą już wykonałem to do tej ko...
autor: dark_warrior
sobota, 11 lut 2017, 13:21
Forum: Przywitaj Się!
Temat: dark_warrior
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 946

dark_warrior

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu śledzę forum. I nadszedł ten moment by się przedstawić. Jestem z Katowic od pewnego czasu pochłonęły mnie tematy omawiane na tym forum.
autor: dark_warrior
sobota, 11 lut 2017, 13:07
Forum: Projekty aparatur
Temat: Projekt kolumny do konsultacji
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 9298

Projekt kolumny do konsultacji

Witam Projekt częściowo już wykonany zostało parę elementów do zrobienia, jeżeli będzie trzeba to elementy już wykonane będę przerabiał. Czym głębiej wczytuje się w forum, tym więcej pytań się rodzi oraz zmieniają się koncepcje. Na chwile obecną posiadam Zbiornik: 60L z grzałką 2x2000W, port termome...

Wyszukiwanie zaawansowane