Znaleziono 7 wyników

autor: Burbon87
czwartek, 30 sty 2014, 23:51
Forum: Destylacja i rektyfikacja metodą pot still
Temat: Prośba o sprawdzenie poprawności projektu, aparat do owocówek i zbożówek
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 9800

Re: Prośba o sprawdzenie poprawności projektu, aparat do owocówek i zbożówek

A rozpatrując sytuację odwrotnie, czy jest sens budowania wypasionego pot stila mając we władaniu kolumnę?
autor: Burbon87
środa, 29 sty 2014, 23:08
Forum: Destylacja i rektyfikacja metodą pot still
Temat: Prośba o sprawdzenie poprawności projektu, aparat do owocówek i zbożówek
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 9800

Prośba o sprawdzenie poprawności projektu, aparat do owocówek i zbożówek

Witam Szanowne Grono Użytkowników, bez zbędnych słów wprowadzenia prosiłbym o pomoc w budowie mojej rakiety. Tak się składa, że do tej pory w okresie letnim kiedy w moim ogrodzie miałem wiele owoców i winogrona bawiłem się w produkcję wina, czasami z lepszym czasami z gorszym wynikiem, ale butelki s...
autor: Burbon87
środa, 23 sty 2013, 11:57
Forum: Aparatury kompletne
Temat: Co kupić- proszę o opinie
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 7516

Re: Mój nowy sprzęt ...

Ok zatem się zdecydowałem na zakup kolumny od sprzedawcy Plipka, jeszcze w dniu dzisiejszym się do niego odezwę w celu domówienia szczegółów, dodatkowym plusem jest posiadanie przez Plipka wypełnienia do kolumny, połączę zakup kolumny z zakupem wypełnienia. Od ładnych kilku miesięcy studiuję tematy ...
autor: Burbon87
środa, 23 sty 2013, 09:29
Forum: Aparatury kompletne
Temat: Co kupić- proszę o opinie
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 7516

Re: Mój nowy sprzęt ...

Tu nie chodzi o to, że 100cm to za mało, mnie się wydaje, że im więcej tym lepiej. Jednak jeśli to wypełnienie na 120cm daje doskonałe wyniki to ja się nie będę upierał aby ją wydłużać. Widzę kolego @Kobuszki, że masz już doświadczenie z tą kolumną, powiedz mi jeszcze czy odbierając z VM destylujesz...
autor: Burbon87
wtorek, 22 sty 2013, 20:52
Forum: Aparatury kompletne
Temat: Co kupić- proszę o opinie
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 7516

Re: Mój nowy sprzęt ...

Zastanawia mnie jeszcze wysokość wypełnienia, wszędzie jest opisane, że im więcej tym lepiej, tu mamy 100cm ze stali KO i koło 20cm miedzi czytałem, że 120cm to minimum, lecz czy to aby nie za mało???. Kurcze nie mam dostępu do spawacza, sprzętu i elementów dlatego chcę kupić gotowca, czytałem o Aab...
autor: Burbon87
wtorek, 22 sty 2013, 18:16
Forum: Aparatury kompletne
Temat: Co kupić- proszę o opinie
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 7516

Re: Mój nowy sprzęt ...

Dzień dobry wszystkim... przepraszam na wstępie, że odgrzewam tego kotleta, ale bardzo mnie ten post zainteresował. Od dłuższego czasu poszukuję kolumny, która spełni moje oczekiwania, nawet już jedną znalazłem lecz zanim się odezwę do sprzedawcy chcę skonsultować ten zakup z Wami. A zatem sprawdzaj...
autor: Burbon87
wtorek, 22 sty 2013, 18:00
Forum: Śmietnik
Temat: Powitanie
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 914

Powitanie

Witam wszystkiskich hobbystów tego forum,

Wyszukiwanie zaawansowane