Znaleziono 7 wyników

autor: Born2july
czwartek, 1 lut 2018, 17:17
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Aabratek z allegro od PowerTee
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 12994

Re: RE: Re: Aabratek z allegro od PowerTee

Pisałeś wcześniej o polerowaniu kega, odpuść sobie ten zabieg. Kega i tak trzeba ocieplić, więc...... Mój błąd, bez szlifowania będzie, bedzie ocieplony keg Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka MOD. Nie cytuj poprzedzającego posta w całości tylko część, do której się odnosisz.
autor: Born2july
czwartek, 1 lut 2018, 10:27
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Aabratek z allegro od PowerTee
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 12994

Re: RE: Re: Aabratek z allegro od PowerTee

Witam Destylator wybrany, wybralem https://aabratek.pl/produkty/782/elektryczny_OLM_wtyczki.html Z pewnymi modyfikacjami. Rozwiał przez telefon moje wątpliwości, na razie jestem pełen optymizmu, cukrówka się już robi, podeślę parę fotek jak sprzęcik przyjdzie. Pozdrawiam Wysłane z mojego HUAWEI VNS-...
autor: Born2july
poniedziałek, 29 sty 2018, 22:33
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Aabratek z allegro od PowerTee
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 12994

Re: Aabratek z allegro od PowerTee

Mamy prawie wtorek, już jakiś czas się zastanawiam nad sprzętem, kolega mnie namawia na ten z posta od powertee Ja prócz tego, mam jeszcze kilka na uwadze https://aabratek.pl/produkty/782/elektryczny_OLM_wtyczki.html modyfikacje: zamiana kega na 50L + 50 ZŁ, szlifowanie (polerowanie) kega - 30 ZŁ, d...
autor: Born2july
czwartek, 25 sty 2018, 14:42
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Aabratek z allegro od PowerTee
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 12994

Re: Aabratek z allegro od PowerTee

Dostałeś odpowiedz. Bierz od producentów, powyżej masz listę. Wszystkie sprzęty są wykonane poprawnie, nie ma nad czym się rozwodzić. Ps Ja preferuję ko więc miedź u mnie odpada. Do tego czy to aabratek, thor czy puszkowa to już bez znaczenia. Coś jeszcze? Dzięki, przeglądam właśnie tych producentó...
autor: Born2july
czwartek, 25 sty 2018, 14:11
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Aabratek z allegro od PowerTee
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 12994

Re: Aabratek z allegro od PowerTee

Nikt się nie włączy do rozmowy, przeglądam forum, przeglądam strony franzmastera, malinowego nosa, ale dalej nie wiem na co się zdecydować, chce te 2 klocki dobrze wydać by cieszyć się smakiem napojów :) może destylator miedziany?
pozdrawiam
autor: Born2july
środa, 24 sty 2018, 03:07
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Aabratek z allegro od PowerTee
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 12994

Re: Aabratek z allegro od PowerTee

Panowie dzięki za odpowiedzi, czarną magią jest to, o czym piszecie, ale spoko, po to jest to forum, by czytać i wyrabiać sobie zdanie. Drugim sprzętem jest sprzęt miedziany basic który mnie zainteresował, ktoś wysłał mi szybko prywatną wiadomość i namawia mnie na te cudo, ale zobaczymy co jeszcze p...
autor: Born2july
wtorek, 23 sty 2018, 16:19
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Aabratek z allegro od PowerTee
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 12994

Aabratek z allegro od PowerTee

Witam Kilka lat robię już wina, nalewki, parę razy miałem od znajomego kolumnę zimne palce , raz miałem aabrateka i w końcu doszedłem do wniosku, że trzeba kupić coś dla siebie Zestawy oglądam głównie na allegro http://archi.inosak.org/imgdb/item6756671831_1.html I pytanko do was czy to jest najleps...

Wyszukiwanie zaawansowane