Znaleziono 5 wyników

autor: ambix
niedziela, 15 gru 2019, 08:49
Forum: Kolumny destylacyjne
Temat: Dlaczego Zimne Palce to zło?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 4475

Re: Dlaczego Zimne Palce to zło?

No więc masz rację ... więc skoro mam znaleźć czas, fundusze i miejsce to jak nic jutro rzucam robotę żeby mieć czas, biorę zaliczkę za kilka miesięcy przed rzuceniem roboty żeby miec fundusze i idę mieszkać pod most bo pod mostem więcej miejsca niż w moim m3. A tak już bardziej serio to oczywiście ...
autor: ambix
sobota, 14 gru 2019, 17:57
Forum: Kolumny destylacyjne
Temat: Dlaczego Zimne Palce to zło?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 4475

Re: Dlaczego Zimne Palce to zło?

Dobra dzięki panowie... wniosek więc że ZP to nie takie zuo jak wszyscy mówią. Choć przyznam że kwestia precyzyjnej regulacji odrobinę mnie odstręcz. Pytanie więc co jest takiego w rozwiązaniu typu mikro pot-still że jest ono aż tak lepsze od samej węzownicy, wężownicy i odstojników czy ZP? Czy może...
autor: ambix
sobota, 14 gru 2019, 08:11
Forum: Kolumny destylacyjne
Temat: Dlaczego Zimne Palce to zło?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 4475

Dlaczego Zimne Palce to zło?

W sumie już to raz napisałem ale zdaję sobie sprawę że w powitaniowym poście nikt na to za szybko nie odpowie więc pytanie pojawi się tu. Czytać forum czytam już od jakiegoś czasu i im dalej czytam tym mniej jasnych i jednoznacznych odpowiedzi. Tzn. wiem że są odpowiedzi na forum ale często odpowied...
autor: ambix
piątek, 13 gru 2019, 21:32
Forum: Przywitaj Się!
Temat: ambix
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2035

Re: ambix

Siemka owocnej lektury na początek abyś zdecydował co chciałbyś z tego garneczka wyciągnąć . I tu się problem pojawia bo na ten moment budżet nie pozwala na rozwiązanie w pełni uniwersalne (solidna kolumna) a i też metraż i lokalizacja sprawy nie ułatwia. Więc o jakości gorzelniczej po pierwszym pr...
autor: ambix
piątek, 13 gru 2019, 16:23
Forum: Przywitaj Się!
Temat: ambix
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2035

ambix

Bry wszystkim. Czytam to forum już od dłuższego czasu choć dopiero teraz nadszedł czas na założenie konta i napisanie czegokolwiek. Ocywiście jak wielu tutaj - szukam czegoś na początek do kombinowania na własną rękę. Co i jak to pewnie za chwilkę będę pytał w odpowiednim dziale. Mówiąc krótko szuka...

Wyszukiwanie zaawansowane