Znaleziono 6 wyników

autor: ActinD
czwartek, 12 mar 2020, 09:15
Forum: Budowa Aparatury
Temat: Budowa kolumny na odległość.
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 6428

Re: Budowa kolumny na odległość.

Dzięki za odpowiedź. O nóżkach i spuście w ogóle nie pomyślałem. Nie ma mnie teraz w domu więc nie mogę zmierzyć dokładnie ale pomieszczenie w którym będzie stała aparatura to garaż z dachem spadowym do tyłu. Na samym początku jest wysokość 3m, na samym końcu ok 2m. Nie pamiętam dokładnie. Garaż jes...
autor: ActinD
środa, 11 mar 2020, 12:46
Forum: Budowa Aparatury
Temat: Budowa kolumny na odległość.
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 6428

Re: Budowa kolumny na odległość.

Witam wszystkich po dłuższej przerwie :) Po rozmowie z ojcem, przeczytaniu waszych rad i dalszej lekturze forum zdecydowałem się na zmiany. 1. Zamiana gazu na grzałki elektryczne. Prawdopodobnie takie jak zasugerował kolega jacek8l 3x2kW, 2. Rezygnuje z kega 30L na rzecz własnoręcznie robionego zbio...
autor: ActinD
wtorek, 11 lut 2020, 20:31
Forum: Zdrowie i Bezpieczeństwo
Temat: Nieszczelność na dolnym śląsku...
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 5734

Re: Nieszczelność na dolnym śląsku...

Kurczę, ja niedługo zabieram się za budowę kolumny, która miała docelowo być grzana gazem ale jak czytam te wpisy to się zastanawiam czy nie zainwestować w grzałki. Tak czy siak taboret bym musiał kupić więc może lepiej dołożyć i być trochę bardziej spokojnym.
autor: ActinD
wtorek, 4 lut 2020, 19:33
Forum: Budowa Aparatury
Temat: Budowa kolumny na odległość.
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 6428

Re: Budowa kolumny na odległość.

Tak tak właśnie o to chodzi, że chciałbym podzielić kolumnę.
Okej teraz zostało tylko wytłumaczyć tacie co i jak :)

Dzięki wszystkim za pomoc. Rzadko się widuję taką fajną społeczność. Mam nadzieję, że zostanę na dłużej :)
autor: ActinD
wtorek, 4 lut 2020, 09:59
Forum: Budowa Aparatury
Temat: Budowa kolumny na odległość.
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 6428

Re: Budowa kolumny na odległość.

Dzięki za szybkie odpowiedzi. W tym drugim linku jest dokładnie taki sam schemat, który znalazłem w internecie. Czy jeśli zrobimy wszystko według instrukcji tam zawartych z wyjątkiem: Rurę dzielimy na dwie części 40cm i 100cm pierwsza wypełniona miedzią a druga nierdzewnymi sprężynkami lub zmywakami...
autor: ActinD
poniedziałek, 3 lut 2020, 15:39
Forum: Budowa Aparatury
Temat: Budowa kolumny na odległość.
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 6428

Budowa kolumny na odległość.

Cześć wszystkim, Chciałbym na późną wiosnę/wakacje rozpocząć przygodę z psoceniem. Nigdy tego nie robiłem, nigdy nie widziałem jak ktoś to robi jestem zielony jak Marsjanin :) Do rzeczy, mam możliwość zbudowania kolumny (aabratek). Tata pracuje jako spawacz i powiedział, że materiały załatwi i pospa...

Wyszukiwanie zaawansowane