Witam.

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Barysio
1
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 26 sie 2016, 12:16

Post autor: Barysio »

Na imię mi Piotr i zaczynam przygodę z psoceniem :)
Z racji tego iż otrzymałem zestaw startowy składający się z 50kg śliwki węgierki, 20 kg gruszki i szklanej aparatury na szybko potrzebuje zasięgnąć informacji... i oto jestem :)
Dodam że popełniłem w życiu kilka zacnych trunków, które zrobiły furorę podczas wypadów za miasto, lecz były to tylko nalewki (przeważnie wiśnia, pigwa i cytryna lecz ostatnio nawet czarna porzeczka cieszyła się dużym szacunkiem :) lecz jak już pisałem nigdy nie destylowałem.
Po przeczytaniu "internetu" dowiedziałem się iż szkło jet dobrym narzędziem do gotowania lecz małym... No cóż na początek przygody musi wystarczyć...jak się wciągnę to zapewne poszukam czegoś wydajniejszego:)
alembiki
Awatar użytkownika

arbaletnik
400
Posty: 414
Rejestracja: środa, 29 sty 2014, 10:57
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: podlaskie
Podziękował: 81 razy
Otrzymał podziękowanie: 103 razy
Re: Witam.

Post autor: arbaletnik »

Witaj Piotr w gronie użytkowników forum AD. Tutaj znajdziesz wszystko czego szukasz. Miłej lektury .
Gdy wszyscy myślimy tak samo, nikt nie myśli. W.Lipman
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”