Strona 1 z 1

Mapa Bimbrowników

: środa, 6 lut 2013, 15:05
autor: Teroon
Drodzy Koledzy

Co byście powiedzieli na stworzenie mapy użytkowników czyli kto gdzie mieszka. Mam na myśli przybliżony rejon np User X: Wrocław, User Y: Szczecin.

Taka mapa mogłaby ułatwić wymianę myśli technicznej, plus możnaby na żywo porównać organoleptycznie uzyskane wyroby etc.

Pewnie podniesie się larum, że to prowokacja, albo że Policja będzie miała gotowy wykaz gdzie zapukać etc. Prawda jest taka, że gdyby koledzy w niebieskich wdziankach chwili ukrucić nasze praktyki to po IP są w stanie to zrobić znacznie szybciej, niż umawiając się indywidualnie z użytkownikami na "Degustację".

Co o tym sądzicie? Taka mapa ułatwiłaby także zakupy z sklepów - np. wspólne zamówienie z sieci.



LINK DO MAPY:

https://maps.google.pl/maps/ms?msid=218 ... ,10.458984

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 6 lut 2013, 15:40
autor: PETER29
Dla mnie bomba. Myślałem nawet aby założyć taki temat ale trochę obawiałem się opinii.
Pozdrawiam.

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 6 lut 2013, 15:56
autor: liyo78
pod nazwą użytkownika powinna wyświetlać się miejscowość -jeśli już.

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 6 lut 2013, 16:00
autor: mtx
A to Wam nie wystarcza?
screen.jpg
screen.2.jpg
Kwestia tego co kto chce o sobie napisać, ale zakładanie "specjalnego"
tematu jest dla mnie raczej mało sensowne.

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 6 lut 2013, 16:20
autor: baltic80
mtx1985 jesteś z Władka? od 18 lat co wakacje tam jestem, i jeszcze nie próbowałem Twoich trunków:D

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 6 lut 2013, 16:24
autor: mtx
A no jestem, widzisz wystarczyło w profil spojrzeć ;)

Zdrówko :piwo:

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 6 lut 2013, 17:31
autor: wawaldek11
Teroon - sam daj przykład i podaj w profilu więcej danych ;)

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 7 lut 2013, 00:59
autor: Teroon
mtx1985 poniekąd masz rację, zupełnie mi ten element uciekł.
Jest jednak jednak kilka kwestii, które przemawiają na niekorzyść takiego rozwiązania.

1. Jak zauważono nie wszyscy mają to pole wypełnione - a raczej większość nie ma.
2. Mapę się o wiele wygodniej czyta niż wpis w polu pod nickiem. Otwierasz i widzisz - o ... nie widziedziałem że "Bździochy wielkie" są tylko 50 kilometrów od mojego miasta a tam kolega z forum.if you catch my drift :lol:
3. Aktualnie widzimy tylko ludzi, którzy w danym momencie udzielają się na forum. A przecież jeśli ktoś na np 2-4 tygodnie na forum nie wchodzi, albo wchodzi i nic nie pisze bo tylko czyta (co nie znaczy, że nie jest bimbrowniczo "aktywny") to nie mamy pojęcia o takiej osobie - bo akurat w danym momencie nie "stawia" postów. A na mapce wszystko pięknie i klarownie. Użytkowników jest wszak dużo, ciężko przez tyle tematów a zatem i userów w różnych działach przebrnąć, w poszukiwaniu człowieka z okolicy.

Google pozwala bardzo fajnie i ładnie takie mapki edytować - bardzo prosto się to robi.

przykładowy link do takiej mapki, z zaznaczonymi już trzema "braćmi" bimbrowniczymi (mną, mtx1985 i wawaldek11 mam nadzieję, że nie macie mi za złe, jako iż tą informację udostępniacie. Swoją drogą wawaldek - pochodzę z Szczecina ;) kilka lat temu się przeprowadziłem).

https://maps.google.pl/maps/ms?msid=218 ... ,10.458984

i fragment w obrazku :)
mapa.jpg
Wyobraźcie sobie, jak miłoby było otworzyć taką mapę, i zobaczyć te dziesiątki znaczników w całej Polsce.

A wtedy: ktoś ma np. delegację do Krakowa, bierze dwie małe buteleczki na degustację do kolegi X z forum. Albo jedzie do rodziny dalekiej, a w rodzinnym mieście kolega Y, i wymiana doświadczeń albo rozmowy o teorii destylowania :)

Przynajcie, pomysł chyba jest kuszący :)

[Myślę, że może warto jednak ten topic przenieść w inne miejsce? Tutaj chyba jednak mało osób zagląda, a myślę że do tego pomysłu warto aby się więcej osób ustosunkowało? Można któregoś z moderatorów prosić o przeniesienie?]

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 7 lut 2013, 06:50
autor: andrea
wawaldek11 pisze:Teroon - sam daj przykład i podaj w profilu więcej danych ;)
Policja właśnie czeka na takie informacje. :respect: :D :klaszcze:

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 7 lut 2013, 09:20
autor: panta_rei
andrea myślisz, że brak tej informacji w jakikolwiek sposób Cię chroni? Jakże wielki błąd i beztroska niewiedza ;-)

Taka mapka to fajna rzecz, proponuję do niej jeden użyteczny dodatek- oznaczenie innym kolorem userów z warsztatem, spawaniem.

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 7 lut 2013, 10:46
autor: Teroon
panta_rei bardzo fajny pomysł - dla osób bez warsztatu informacja wręcz nieoceniona. panta_rei - widzę, że masz lokalizację, dodaję do mapy, ok?

Update: https://maps.google.pl/maps/ms?msid=218 ... ,10.458984

andrea doskonale rozumiem Twoje wątpliwości. Jednak jak pisałem, stawiając posta na forum zostawiasz na nim swoje IP. Jakby Policja chciała, to poprosi operatora o podanie IP osób siedzących na forum, i po IP do miekszkania to żaden problem.
Zresztą, sam czasem w swojej pracy używam narzędzi białego wywiadu, i wierz mi - po sieci jest bardzo dużo sposobów na wyśledzenie kto jest kim i skąd nadaje :)



Myślę, że możnaby zrobić tak, iż osoby którym pomysł się podoba postawią posta np o treści
"Lokalizacja: Warszawa. Brak warsztatu/Warsztat-spawanie/warsztat-części nierdzewne/" czy coś w tym rodzaju. Dodam takie osoby do mapy :)

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 7 lut 2013, 14:43
autor: andrea
Wasza sprawa, chcecie to umieszczajcie wszelkie informacje odnośnie typu sprzętu, ilości przedestylowanego trunku etc.. ja się na to nie piszę.
Ciekawe ilu producentów sprzętu się zaanonsuje na Waszej mapie?
Poczekamy zobaczymy. Chyba ci, którzy działają legalnie umieszczą takie informacje.
Proponuję na 1-go maja uczestniczyć w pochodzie z transparentem "BIMBROWNICY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ" , tak w ramach otwarcia na świat.

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 7 lut 2013, 15:31
autor: lesgo58
@andrea
Wyluzuj. Kto chce to się zapisze, kto nie chce odpuści. Wolna wola. Dajmy szansę każdemu robić w/g jego woli.
Nie ma co narzucać swoich racji.
Przecież tutaj się tylko bawimy i wszystko o czym piszemy jest wytworem naszej wyobraźni - nieprawdaż? :mrgreen:

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 7 lut 2013, 16:35
autor: panta_rei
@Teroon, jak najbardziej się zgadzam, do tego ja z tej bandy z warsztatem, TIG nierdzewka

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 7 lut 2013, 16:53
autor: andrea
Nikomu nic nie narzucam, po prostu pokazałem swój pogląd, co wyraźnie zaznaczyłem. Nikogo do niczego nie namawiałem, ani żeby w brał w tym udział albo nie. Pomysłodawcom życzę powodzenia w tym przedsięwzięciu. Będę śledził powodzenia tej inicjatywy.
Czekam Leszku, aż Ty się zapiszesz. :D

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 7 lut 2013, 17:03
autor: Teroon
Fajnie :) Dodałem info o warsztacie, zmieniając znacznik na zielony :)

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 7 lut 2013, 21:38
autor: AN-KA
Witam.....
Pomysł OK !!
Ja się "piszę"....
Lokalizacja: RADOM / bez warsztatu /.

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 7 lut 2013, 22:43
autor: klodek4
Ja tez się "piszę"....
Lokalizacja: Elda /Alicante/, Hiszpania, / bez warsztatu /.

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 7 lut 2013, 23:36
autor: Partyzant
Tez się pisze na temat

Lokalizacja Asturias północna Hiszpania z warsztatem prywatnym ( hobby )

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 8 lut 2013, 02:27
autor: szwistaq
Też się piszę. Swornegacie / Burton

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 8 lut 2013, 09:25
autor: Bimbel
Wydaje mi się, że niektórzy trochę przesadzają z tą inwigilacją. Aby policja czy inne służby mogły zażądać od administaratora tej strony podania IP jakiegokolwiek użytkownika musi zajść ku temu przesłanka. Taką przesłanką jest UZASADNIONE podejrzenie dokonania przestępstwa. Zaden prokurator nie wyda takiej decyzji jeśli taka przesłanka nie zaistnieje. A taką przesłanką mogą być jedynie: wprowadzanie do obiegu zatrutych produktów spożywczych, produkcja i SPRZEDAŻ alkoholu bez wymaganego pozwolenia.
Na forum znajdują się głównie PASJONACI wyrobu domowych alkoholi, "prawdziwi" bimbrownicy zaszyci są w głębokim podziemiu.
Co do IP to niezawsze jest to takie proste, zwłaszcza w dzisiejszej dobie, kiedy mamy internet bezprzewodowy, tablety, ipady i inne cuda, gdzie za każdym połączeniem mamy nadany inny numer IP.
Jestem z Gdańska i chętnie porozmawiam w realu z kimś z okolicy:)

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 8 lut 2013, 09:55
autor: panta_rei
Bimbel co do IP nie masz racji, nie ważne czy masz stałe, czy zmienne IP, dostawca zawsze wie kto w jakim momencie miał dane IP. Co prawda można używać prepaida bez rejestracji, ale jest to tylko namiastka "ukrycia się". Są jeszcze inne sposoby odnalezienia Cię ;-)
A poza tym to jestem z "okolicy", troszkę dalszej, ale dalej okolicy i zapraszam na jakieś pogawędki przy kapaniu, czy degustację.

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 8 lut 2013, 10:32
autor: Teroon
Powoli zaczyna nabierać to kształtu :)

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 8 lut 2013, 11:55
autor: Partyzant
Jeśli chodzi o IP to istnieje program który chowa użytkownika, jeśli ktoś powiedzmy szuka to program podaje ze w tym momencie jesteś, powiedzmy w Argentynie, Jeśli ktoś szuka nadal to już będzie widział że jesteś w Afryce,itd. Co kilka minut zmienia państwo na świecie i nie tylko.

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 8 lut 2013, 15:18
autor: Pretender
Niby tak, ale ... tego lub podobnego programu używa się "od jakiegoś czasu/momentu". Operator ma obowiązek przechowywać dane dotyczące np logowań przez określony czas. Mając dane np IP lub IMEI możemy "cofnąć" się i ustalić abonenta.

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 8 lut 2013, 15:21
autor: Bimbel
Kto nie robi nic przeciw prawu nie ma się czego obawiać.
Mój poprzedni post to wyjaśnia.
Jednak w mentalości polskiej istnieje zakorzeniony zapis, by się kryć z czymś co może być uznane za nielegalne.
Zmieńmy tą mentalność.

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 8 lut 2013, 15:28
autor: Pretender
Dokładnie. A my przecież nic nielegalnego nie robimy.

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 8 lut 2013, 17:06
autor: mario_
czemu nie :-)
Lokalizacja: Warszawa / bez warsztatu

pozdrawiam

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 8 lut 2013, 17:24
autor: Teroon
Podszedł update.

Od siebie dodam, że jak wspominałem lokalizacje zaznaczane na mapce, są lokalizacjami przybliżonymi. Wskazują one, że tak powiem "rejon" działania, plus minus 10-30 km w zależności wielkości miasta, czy też obszaru jaki mi podano.

Fajnie, że wszystko się powoli klaruje. Mam nadzieję, że do końca lutego uda się większość aktywnych i chętnych osób zaznaczyć na mapce. :)

Może za jakiś czas kilku kolegów widząc, że działają w jednym regionie umówi się na wspólną degustację z recenzją ;) :lol:

No, żarty żartami.

Miłego weekendu wszystkim.

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 8 lut 2013, 18:01
autor: Dunkel
Hmm, ciekawy pomysł :) Coś na tej południowej Polsce jest mało pasjonatów. Trzeba dodać jedną małą cegiełkę.

Lokalizacja: Tychy / bez warsztatu

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 10 lut 2013, 12:03
autor: kubeusz
Lokalizacja : Lublin /bez warsztatu/

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 10 lut 2013, 17:01
autor: waz_2000
Piaseczno 05-500 /bez warsztatu/

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 10 lut 2013, 17:55
autor: jurek1978
Lokalizacja: Szczytno / bez warsztatu

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 10 lut 2013, 23:54
autor: Teroon
Dodane :)

Coś na chwilę obecną południowa, południowo-zachodnia i zachodnia ściana Polski coś słabo wyglądają ;)

https://maps.google.com/maps/ms?msid=21 ... ,20.917969

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 11 lut 2013, 08:36
autor: TeDy
Nie wiem jak tam dodać znacznik :(

Początkujący

Lokalizacja: Południowe dzielnice Katowic / Bez warsztatu

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 11 lut 2013, 14:47
autor: Partyzant
Teroon pisze:Dodane :)

Coś na chwilę obecną południowa, południowo-zachodnia i zachodnia ściana Polski coś słabo wyglądają ;)
Ja pochodzę z południowo-zachodniej :mrgreen:

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 11 lut 2013, 17:03
autor: JanOkowita
Kolega Partyzant prosi skrycie Autora o rozszerzenie mapy na UE ;P

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 11 lut 2013, 17:31
autor: Greg_55
Pozdrawiam, okolice Oławy - dolnośląskie /bez warsztatu/.

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 11 lut 2013, 19:54
autor: stiwens82
...i ja się dołączę: Osiek nad Notecią "bez warsztatu"

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 11 lut 2013, 21:27
autor: andras
Pozdrawiam

Okolice Gorzowa wlkp , bez warsztatu :)

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 11 lut 2013, 21:52
autor: Teroon
Podjawiają się głosy z pytaniem "jak się dodać" etc.
Na mapę nowe osoby wprowadzam sam - jest do tego konto i możliwość edycji na chwilę obecną mam tylko ja.
Jeśli ktoś chce aby go do mapy dodać to po prostu stawia posta w topicu z nazwą miejscowości.

Przecież mapa obejmuje UE, dodawałem nawet osoby z UK i Hiszpanii :)

Projekt podrzuciłem do kolegów z forum C2H5OH, i od teraz legenda kolorów następująca jest :) (yes....Yoda style ;) )


Niebistki - użytkownicy forum alkohole domowe
Zielony - osoby z warsztatem/rzemieślnicy/sprzedawcy
Żółty - użytkownicy forum C2H5Oh

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 11 lut 2013, 23:05
autor: Emiel Regis
Teroon pisze:Projekt podrzuciłem do kolegów z forum C2H5OH
Póki co robią sobie z Ciebie jaja, tylko winiarek5 podszedł poważnie do tematu.
Tamtejszy klimat jest ciut inny, posiedzisz dłużej to zrozumiesz.

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 12 lut 2013, 00:14
autor: mtx
Projekt podrzuciłem do kolegów z forum C2H5OH
:( A ja myślałem, że to tylko "dla nas" będzie - niestety, takie fuzje z ... to już dla mnie lipa... :nuda:

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 12 lut 2013, 05:32
autor: lesgo58
Emiel Regis pisze:...tylko winiarek5 podszedł poważnie do tematu...
Poważnie tak myślisz?

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 12 lut 2013, 07:13
autor: Emiel Regis
@lesgo58
Jestem pewien, tak było do 22:39.
Chodzi mi o podanie prawdziwej przybliżonej lokalizacji..
Jak już pisałem (bez złośliwości) to inne forum i inne klimaty. Czasem warto tam zajrzeć bo wiedza techniczno- rektyfikacyjna jest imponująca, a czasem wręcz przeciwnie, ale to już inna historia.

Żeby było w temacie- Compiègne, Francja. Warsztat hobbystyczny.
A co tam, w kraju prawa nie łamię, może nie zapukają o 3 nad ranem ;)

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 12 lut 2013, 07:49
autor: andrea
Uczestnicy tamtego forum tak poważnie traktują tę mapę, że niedługo zmieni się ona w spis komisariatów i innych ciekawych lokalizacji. Zresztą jaki pomysł, taki oddzew.
Jeszcze raz powodzenia na nowej drodze życia.

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 12 lut 2013, 08:06
autor: Emiel Regis
@andrea
Zauważ że profil sąsiadów jest jasny- kolumny i rektyfikacja, tematów o destylacji prostej, a już o winie czy piwie jak na lekarstwo. Wiadomo od razu o co chodzi.
Tutaj jest spore grono, które rektyfikacją czy destylacją się nie interesuje, lub tylko w znikomym stopniu, wolą wino i piwo a twarde trunki potrzebne są im tylko do nalewek.
Czemu nie mieliby się dać wpisać na taką mapę, skoro nawet w razie wtopy niczym nie ryzykują? A jeśli nawet, to co to za ryzyko, gdyby 'poranni goście' znaleźli kega z rurką i kilka butelek destylatu? Myślę że znikome.
Inna sprawa, jeśli w sprzęt włożyło się sporo, a zapasy są znaczne. A już nie daj Boże zdarzyło się opchnąć kilka butelek. Wtedy sam bym się trzy razy zastanowił czy warto.

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 12 lut 2013, 10:28
autor: andrea
@ Emiel Regis
Zgadzam się z Tobą i nie. I tu są producenci tam. O winach się tam mało pisze, bo wszyscy tą wiedzą dzielą się na www.wino.org.pl , fora poświęcone piwom też są.
To forum wydaje się być bardziej otwartym na nowych, którzy chcą zrobić trochę pijalnego alkoholu i niekoniecznie zrobionego na drogiej kolumnie. Jak się już nacieszą destylacją prostą, to i tak sprzętem docelowym będzie kolumna destylacyjna.
Mapa w takim kształcie, jaki ma teraz nie ma sensu. Co ona ma na celu?
Szczególnie wpisy żółtego koloru. Jak coś od kogoś chcę to piszę PW albo e-maila i to w zupełności wystarcza.

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 12 lut 2013, 11:24
autor: Teroon
Nastawienie do pomysłu przez kolegów z sąsiedniego forum, przekonuje mnie że przedstawienie koncepcji tam, było swego rodzaju pomyłką.
Posty z C2h5oh usunięte, wygląda na to że jednak mapa ograniczy się do osób z tego forum. Nie potrzebuję wysłuchiwać pewnych rzeczy...

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 12 lut 2013, 16:34
autor: klodek4
No i bardzo dobrze.......szafa gra :mrgreen:

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 7 kwie 2013, 12:26
autor: AN-KA
Hmmm .........
Ostatnia aktualizacja "mapy" 12 luty 2013 ...... , a tylko około 28 na 16580 użytkowników AD jest na mapie. Strach ???? :D
A przecież fajnie było by poznać, wymienić się "doświadczeniami" w realu.......
Pozdrawiam NIEZDECYDOWANYCH.... :D :D :D :D

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 7 kwie 2013, 13:46
autor: radius
To zapraszamy na ZLOT :!: :lol:

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 10 kwie 2013, 22:07
autor: damazyx
Lyon/Francja/bez warsztatu

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 10 kwie 2013, 22:40
autor: damazyx
Tak mało ludzi się dodało bo wątek gdzieś ukryty w czeluściach forum:) sam tu przez przypadek z nudów trafiłem:)

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 10 kwie 2013, 23:09
autor: fantik1
Hi
Dungarvan co.Waterford/Irlandia/warsztat, prawie profesjonalny 8-)
...tylko czasu malo :bezradny:

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 11 kwie 2013, 21:11
autor: kubusiowy
To ja też poproszę. Lublin, warsztat dla siebie (nie zarobkowo).

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 12 kwie 2013, 07:41
autor: tomaszz1986
To i ja się dopiszę :) Wielkopolska miasto Piła, warsztat średnio zaawansowany ale czasu nie zawsze starcza.

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 12 kwie 2013, 11:25
autor: summa
Rabka Zdrój Małopolska. Warsztacik i Duża Bimbrownia :)

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 12 kwie 2013, 15:12
autor: versusap
Worcester Anglia/bez warsztatu a nawet na razie bez sprzętu (ale to się zmieni mam nadzieję za ok. tydzień)

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 12 kwie 2013, 17:42
autor: majonesse
Am Behnckenhof 2a 23554 Lübeck Niemcy.
Chcę byc na mapie...

Już próbowałem tam się wpisać /zaznaczyć/ nie wiem jak… nie jestem komputerowcem.
Swoją drogą to fajny pomysł – takie wpisowe na mapę jest dobrowolne.
Tez chciałbym mieć kogoś w pobliżu a mapa fajnie to obrazuje.
KOLEDZY!!! Dzisiaj piszemy jutro ZLOTY… I myślę ze jest to tylko kwestia czasu.

Propozycja moja jest taka… na stronie głównej jest zakładka ‘’mapa psotników’’/sugestia dla kierownictwa strony/ zaznaczenie punktu na mapie dobrowolne.

Pozdrawiam
Mariusz

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 13 kwie 2013, 01:03
autor: Teroon
Spokojnie,
W weekend zrobię aktualizację.

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 13 kwie 2013, 08:36
autor: silvio2007
I ja poproszę, bo już jednego sąsiada mam.
Bytów, Pomorskie- bez warsztatu
Pozdrawiam wszystkich

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 15 kwie 2013, 10:22
autor: Teroon
Aktualka zrobiona. Następna jak się zbierze trochę wpisów od zainteresowanych :)

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 15 kwie 2013, 11:46
autor: artek334
Bilcza koło Kielc-w celach degustacji ;)

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 15 kwie 2013, 20:34
autor: stiwens82
Witam sąsiada z Piły :piwo:

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 1 maja 2013, 23:04
autor: marcinlary
A gdzie link?

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 2 maja 2013, 06:44
autor: panta_rei
Mogłeś przynajmniej pierwszą stronę obejrzeć ;-)
https://maps.google.pl/maps/ms?msid=218 ... ,10.458984

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 17 maja 2013, 12:00
autor: kubusiowy
Witam ponownie, @ Teron pamiętasz o mnie, Lublin nie Lubin.

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 17 maja 2013, 23:25
autor: szeyker89
Czy tylko ja jedyny jestem z Podlaskiego... Nie wierzę ;) hehe

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 20 maja 2013, 01:26
autor: Teroon
kubusiowy
Done.

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 2 lip 2013, 23:56
autor: gos1978
Nenagh.Tipperary/Irlandia/bez warsztatu

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 3 lip 2013, 11:59
autor: Emiel Regis
gos1978 pisze:Nenagh.
Zwiedzałem w zeszłym roku :ok:
Znajomy ma tam studio tatuażu.

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 4 lip 2013, 20:12
autor: radius6
A co mi tam..

Dopiszcie i mnie : Białystok, bez warszatatu, ale z dostępem:-))

Szeyker, witam ziomka:-)

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 4 lip 2013, 22:19
autor: panta_rei
No paczPan, w sierpniu brata w Kleosinie odwiedzam...

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 6 lip 2013, 18:48
autor: radius6
Zapraszam na małe co nie co, dogadamy się na priv :-)

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 6 lip 2013, 21:10
autor: panta_rei
Nie ma sprawy ;-) ja też coś pewnie przywiozę.

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 9 lip 2013, 14:46
autor: tonic21
Dopiszcie i mnie Gostynin woj. mazowieckie bez warsztatu

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 10 lip 2013, 08:42
autor: Teroon
Wszystkie nowe osoby dopiszę w weekend :)

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 10 lip 2013, 15:21
autor: wypass
Radom, bez warsztatu

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 11 lip 2013, 13:58
autor: AN-KA
@WYPASS .........
Pozdrawiam "ZIOMALA" ...... :klaszcze: :punk:

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 11 lip 2013, 14:29
autor: soltys
Aż dziw bierze, że na mapie nie ma Krosna! Proszę więc o dodanie!

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 11 lip 2013, 18:33
autor: janus
Czy aż tak mało jest bimbrowników z Wielkopolski?
Poszukuję osób z okolic Konina :) Jeśli takowe są proszę o info.

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 14 lip 2013, 16:09
autor: irek
Witam, dostrzegłem całkowity brak bimbrowników z moich okolic więc proszę mnie dodać, jestem z Gliwic woj. śląskie.

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 15 lip 2013, 11:27
autor: crystooforo
czy ktoś próbował z Krynek ,Czarnej Białostockiej ,Kruszynian woj Podlaskie

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 7 sie 2013, 01:36
autor: damonum
Lokalizacja : Bath Anglia /bez warsztatu/

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 7 sie 2013, 14:01
autor: ArtuRRo
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Suwalczaki nie gęsi, iż swoje hobby też mają. Hobbysta z Suwałk, bez
warsztatu.

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 18 sie 2013, 19:47
autor: KS2507
A więc i ja proszę o lokalizację na mapce Podlasie Łomża.
pozdrawiam .

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 30 sie 2013, 13:57
autor: gos1978
I ja proszę o lokalizację na mapce, pisałem wcześniej, ale siebie nie widzę.
Nenagh. Tipperary/Irlandia/ bez warsztatu

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 31 sie 2013, 00:28
autor: Jakub_Dreptak
To ja tez sie dolacze:

UK/London - bez warsztatu

Pozdro,
Jakub

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 8 wrz 2013, 09:08
autor: grzesieksz7
Łącko się kłania i prosi o dodanie ;)

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 8 wrz 2013, 21:45
autor: Trener
Fajna inicjatywa :)

Lokalizacja: Poznań, bez warsztatu.

I nikogo więcej z okolicy???

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 9 wrz 2013, 16:29
autor: Lootzek
waz_2000 pisze:Piaseczno 05-500 /bez warsztatu/
A to pozdrawiam sasiada! :D

Lootzek - Warszawa/Piaseczno
Bez warsztatu ;)

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 3 lis 2013, 05:14
autor: crystooforo
Białystok i okolice

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 3 lis 2013, 09:07
autor: Trener
Temat chyba umarł śmiercią naturalną, bo założyciel nie robi aktualizacji.

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 3 lis 2013, 09:20
autor: Remua
I jam z pod Poznania.

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 3 lis 2013, 09:29
autor: Trener
No to witam sąsiada :) Myślałem, żem jedyny w Wielkopolsce :)

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 5 lis 2013, 09:37
autor: crystooforo
Lokalizacja: 15-869 Białystok warsztat hobbystyczny

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 5 lis 2013, 23:51
autor: magneto
Lokalizacja: Łęczyca 99-100, bez warsztatu.

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 9 lis 2013, 20:20
autor: votrox
Lokalizacja: Poznań, bez warsztatu.

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 9 gru 2013, 20:18
autor: Crooatoon
No i Ja :D Ostróda a warsztat ma mój kolega
dodajta mnie do mapki :D

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 18 gru 2013, 12:26
autor: Boss89
I ja się dopiszę, może temat odżyje:

59-430 Wądroże Wielkie, warsztat: BRAK:-(

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 18 gru 2013, 16:00
autor: kamil.ww
Kamil.ww/Krosno/brak warsztatu :)

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 18 gru 2013, 16:07
autor: Trener
Niestety obawiam się, że temat jest już od dawna "osierocony" przez swojego założyciela, pomysłodawcę i wykonawcę w jednej osobie :(

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 18 gru 2013, 20:12
autor: Boss89
Pisałem do autora PW i poczekamy do końca roku. Jeśli nic w temacie nie ruszy, to pozwalam sobie (za zgodą kolegów admin'ów) założyć bliźniaczy temat i aktualizować mapę braci, bo pomysł widać było był trafiony :D.

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 18 gru 2013, 20:40
autor: Teroon
Witam,
Otrzymałem PW.
O projekcie cały czas pamiętam. Sprawy osobiste mnie czasowo wyłaczyły zupełnie z tematu, ale już w ostatnich dniach pozałatwiałem co było do pozałatwiania, i w pierwszym tygodniu stycznia zrobię aktualizację wszystkich wpisów.
Pozdrawiam, i sory za zwłokę.
M.

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 18 gru 2013, 20:56
autor: czarnym
To proszę mnie też wpisać kolego.
Przemyśl/brak warsztatu.
Pozdrawiam.

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 18 gru 2013, 21:18
autor: Boss89
Cieszy nas to niezmiernie. Reanimację tematu uznaję za udaną.

Pozdrawiam
Paweł

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 22 gru 2013, 00:13
autor: kamil.ww
Panowie gdzie można podglądnąć tą mapkę?:D

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 22 gru 2013, 00:24
autor: Trener
Linki do starych wersji są rozsiane w kilku miejscach w tym temacie. Kolega Teroon po aktualizacji na pewno wklei link do najnowszej odsłony.

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 22 gru 2013, 01:40
autor: kamil.ww
Genialny pomysł ;) Można by temat wkleić gdzieś na główną stronę żeby było widoczne, wtedy więcej osób "dopisałoby się" do mapy! ;) Czekam na aktualizacje! Bo widze że póki co z krosna niema nikogo!:D

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 22 gru 2013, 19:15
autor: Boss89
Kolego Trener link jest na pierwszej stronie i nie ma znaczenia czy przed czy po aktualizacji link do mapy pozostaje ciągle ten sam (mapa w tym linku jest ciągle aktualna). Niżej wklejam:

https://maps.google.pl/maps/ms?msid=218 ... ,10.458984

Pozdrawiam.

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 3 sty 2014, 13:11
autor: Teroon
Witam,
Aktualizacja zrobiona. Osobiście obawiałem się, że będzie więcej roboty ale nie było tak tragicznie.
Myślę, że kolejna aktualizacja w marcu nastąpi, no chyba, że nagle poleci z tysiąc postów z lokacjami :)
Pozdrawiam i najlepszego w nowym roku :)

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 3 sty 2014, 14:10
autor: panta_rei
Heh, jak ludziska zatrybią ile nowa akcyza wyciąga im z kieszeni to będziemy mieli tu ogólnie wysyp "młodzieży" ;-)

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 3 sty 2014, 17:48
autor: grzesieksz7
Patrząc na tą mapę czuje się taki samotny...

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 3 sty 2014, 17:56
autor: wawaldek11
A co ja mam powiedzieć?
Grzesiek zajrzyj na PW.

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 3 sty 2014, 18:14
autor: kamil.ww
Dzięki za dodanie;))

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 3 sty 2014, 22:12
autor: Teroon
Ta coś słyszałem, że akcyza w górę...
nie wiem... od września miałem na głowie przeprowadzkę i zasadniczo od końca sierpnia sprzęt stoi rozmontowany, najwcześniej w lutym odpalę ;(

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 3 sty 2014, 22:15
autor: kamil.ww
Dzisiaj była Moja mamuśka w hurtowni zapytać o wódkę na wesele, i cena od wczoraj na flaszce podskoczyla o 2 zł!

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 3 sty 2014, 23:54
autor: Trener
No proszę, aż trzech Poznaniaków, a myślałem, że jestem tu sam :) Kto by się spodziewał :) Ta mapa to świetny pomysł :)

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 4 sty 2014, 00:09
autor: BartekBartek1
Możecie i mnie dodać. Miasto to Bolesławiec, woj. dolnośląskie.

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 4 sty 2014, 01:04
autor: rozrywek
Eindhoven, Holandia, lokalizacja druga Opatów, na trasie Kielce-Kraśnik.
Jednakże z całym szacunkiem proponuję zmianę nazwy na Mapę Braci Psotniczej.
Ta źle się kojarzy.
Pozdrawiam serdecznie

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 4 sty 2014, 10:50
autor: lukasr
Lublin, bez warsztatu

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 5 sty 2014, 13:11
autor: damiann
Damiann
Krosno
Bez warsztatu

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 5 sty 2014, 21:31
autor: piomat64
Witam kolegę z Bolesławca.
I proszę o dodanie do mapki Świebodzice bez warsztatu.

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 6 sty 2014, 21:23
autor: Boss89
Witam kolegów "bolesławiec" i "świebodzice".
Ja jestem po środeczku.
Pozdrowionka :-D

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 15 sty 2014, 12:58
autor: b1std
Witam szanowną brać!
Miejscowość Przemyśl/Ostrów (Podkarpacie).
Mig+Ar planowany Tig.
Szybkowar planowany AAbratek własnej konstrukcji ;).

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 7 kwie 2014, 01:00
autor: koza92
Witam wszystkich :D
Mateusz :)
Miejscowość Brodnica (Kujawsko-Pomorskie)
Niestety bez warsztatu

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 7 kwie 2014, 08:17
autor: HomoChemicus
Witam.
Wojtek
Dębe Wielkie - Mazowsze

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 7 kwie 2014, 09:25
autor: soltys
A ja proszę o korektę - Mieszkam w Krośnie, woj podkarpackie a nie w okolicach Elbląga

Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 7 kwie 2014, 11:54
autor: forbik
Witam.
Coś na mapie na mazurach pusto, pewnie chłopaki pochowały sie po lasach ;) Może będę pierwszy i się wychylę.

Warmińsko-mazurskie, Pisz, bez warsztatu.

Pozdrawiam.

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 28 kwie 2014, 23:46
autor: Teroon
Panowie, przepraszam za przerwę. Miało chyba być w lutym aktualka, ale sprawy inne były na głowie. Po majówce uzupełnię, i wytaszczę organki z piwnicy po prawie 9 miesięcznej przerwie :)

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 29 kwie 2014, 14:13
autor: pawgin
Przechlewo. Powiat człuchowski. Dolne pomorze

Piszę z telefonu więc przepraszam za gramatykę :-)

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 18 maja 2014, 16:20
autor: Teroon
Panowie i Panie...
Niestety nie będę miał czasu i możliwości zalądania często na forum/aktualizowania mapy.
Jeśli jest ktoś, kto byłby chętny podjęcia się dalszego prowadzenia tematu proszę o PW. Przekażę login i hasło do mapy.
Pozdrawiam,
T.
------

Mapa przekazana w nowe ręce. Pozdrawiam. ()19.05)

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 19 maja 2014, 12:59
autor: Trener
Kolego Teroon, dziękuję za przekazanie loginu i hasła.

Mapa została zaktualizowana. Nowe lokalizacje będę dodawał w miarę możliwości na bierząco. Gdy któraś nie pojawi się w ciągu 48h, daj znać na PW.
Jeśli lokalizacji nie widać lub znajduje się w złym miejscu, napisz. Poprawimy.
Poniżej przypominam link do mapy i czekam na kolejne wpisy.
https://maps.google.pl/maps/ms?msid=218 ... ,10.458984

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 21 cze 2014, 13:48
autor: siwy1121
Proponuję też, żeby winiarze dodawali się do mapki, chętnie poznam kogoś z Wrocławia do wymiany doświadczeń i wspólnej degustacji. :D

Ja: Wrocław- winiarz

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 21 cze 2014, 14:39
autor: Trener
Bardzo fajna idea :) Wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie zarezerwowanie dla winiarzy koloru fioletowego (jak ciemne winogrona), a dla piwoszy oczywiście żółtego (wiadomo dlaczego) ;) Zachęcam do podawania specjalizacji. Pierwszy winiarz już jest :ok:

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 21 cze 2014, 14:52
autor: pawgin
To ja poproszę o zmianę mojego znacznika na trójkolorowy :-D

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 21 cze 2014, 14:59
autor: Trener
Takiego chyba nie znajdę ;) ale mogę każdemu podopisywać specjalizacje i wybrać kolor w zależności od specjalizacji dominujacej (pierwszej podanej).
Np: mocne alkohole, winiarstwo, piwowarstwo, miodosytnictwo, itp.

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 21 cze 2014, 15:13
autor: Dunkel
jeśli mogę coś zaproponować, to aby ktoś z moderatorów dodał link i go wyróżnił w pierwszym poście. Bo tak link zawsze może się stracić między postami, a tak w pierwszym poście będzie zawsze widoczny.

Pozdrawiam :)

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 21 cze 2014, 15:54
autor: Trener
Dunkel pisze:jeśli mogę coś zaproponować, to aby ktoś z moderatorów dodał link i go wyróżnił w pierwszym poście.
Dobry pomysł :)
Moderatorzy, da się? :)
https://maps.google.pl/maps/ms?msid=218 ... ,10.458984

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 21 cze 2014, 18:10
autor: Zygmunt
Dało się:)

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 21 cze 2014, 21:15
autor: Rusin
To ja też szukam winiarzy z Kalisza i okolic

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 16 lip 2014, 23:42
autor: filazaf
Jak mam się dopisać do mapki?
UK Elgin

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 17 lip 2014, 23:13
autor: Trener
Teroon pisze:Podjawiają się głosy z pytaniem "jak się dodać" etc.
Na mapę nowe osoby wprowadzam sam - jest do tego konto i możliwość edycji na chwilę obecną mam tylko ja.
Jeśli ktoś chce aby go do mapy dodać to po prostu stawia posta w topicu z nazwą miejscowości.
Trener pisze:Kolego Teroon, dziękuję za przekazanie loginu i hasła.
Mapa została zaktualizowana. Nowe lokalizacje będę dodawał w miarę możliwości na bierząco. Gdy któraś nie pojawi się w ciągu 48h, daj znać na PW.
Jeśli lokalizacji nie widać lub znajduje się w złym miejscu, napisz. Poprawimy.
Poniżej przypominam link do mapy i czekam na kolejne wpisy.
https://maps.google.pl/maps/ms?msid=218 ... ,10.458984
Najpierw czytamy, potem pytamy ;)
Dodany.

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 18 lip 2014, 21:40
autor: filazaf
Tak przypuszczałem, ale myślałem że da się jakoś obejść, lecz zostawiłem swoje dane abyś mógł mnie dodać.
dzięki :P

Re: Odp: Mapa Bimbrowników

: sobota, 19 lip 2014, 09:54
autor: esquattro
Suwałki :)


Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Re: Odp: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 20 lip 2014, 00:27
autor: michal278
Kol. espuat pozdrawiam z okolic.

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 25 lip 2014, 13:58
autor: ramzol
A to i ja się zapiszę, tylko poco ta kolejka
Borówiec koło Poznańa

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 26 lip 2014, 21:26
autor: sokaar
to ja też :) Przemyśl

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 27 lip 2014, 06:14
autor: bilu1967
To ja też Lędziny

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 23 wrz 2014, 13:54
autor: ufik666
A teraz Mapkę wysłać na komendę ....

Re: Odp: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 23 wrz 2014, 14:45
autor: esquattro
To wyslij i podpisz się pod donosem.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 23 wrz 2014, 18:39
autor: Trener
ufik666 pisze:A teraz Mapkę wysłać na komendę ....
Bardziej zainteresowaliby się pewnie celnicy. Ale nawet gdyby im wysłać tę mapkę, to co im to da? Dowiedzą się, że w takiej a takiej miejscowości jest tylu hobbystów. Nie ma tam nazwisk ani adresów. Gdyby chcieli, prędzej znaleźliby nas po adresach IP komputerów z których piszemy. Bądźmy poważni, to tylko alkohol. Ze świecą szukać kogoś kto nie pije, a już szczególnie w kręgach których tak się tu niektórzy obawiają ;)

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 23 wrz 2014, 18:43
autor: ufik666
Ale po co podawać komuś powód do działania...

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 23 wrz 2014, 18:53
autor: Trener
Już sam fakt, że się zarejestrowałeś i napisałeś posta stawia Cię w kręgu podejrzanych ;) Więc co Ci zaszkodzi mapka? :)
Na tym świecie żyją ludzie o różnych mentalnościach. Jak ktoś będzie chciał to i tak Ci zaszkodzi. Nawet w kręgu znajomych. Choćby w myśl starej zasady, że na każdego coś się znajdzie.

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 23 wrz 2014, 20:04
autor: gr000by
@ufik666, nie dość, że na każdego znajdą haka, to na ciebie mają już dwa :D. Jesteś tu zarejestrowany to raz. Drugi raz to to, że cokolwiek napisałeś. Jak lubisz dołki pod ludźmi kopać to kop, na mapce jest naprawdę niewiele konkretów, chociaż i tak wystarczająco, żeby zmniejszyć karę dla sypiącego na przesłuchaniu...

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 23 wrz 2014, 20:12
autor: Pretender
Jeśli to miało być dowcipne, to wyszlo mało śmiesznie :/

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 23 wrz 2014, 20:22
autor: Trener
Panowie spokojnie :) Myślę, że koledze ufik666 chodziło raczej o to, że ktoś inny z zewnątrz mógłby podesłać tę mapkę w wiadome ręce i na swój sposób chciał nas ostrzec :)

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 23 wrz 2014, 20:28
autor: lesgo58
Poooolskaaaa - Biało Czeeeerwoniiii... :pije:

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 23 wrz 2014, 20:34
autor: ufik666
A czy ja napisałem że ja polecę na komendę z mapką? ,właśnie mi chodziło o kogoś innego.

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 24 wrz 2014, 14:48
autor: ramzol
A ja polecę na komendę ale z małpką. Najlepsi testerzy na prawdę polecam :mrgreen:
Mam znajomego Dzielnicowego w Poznaniu. Nie wie o moim hobby. Jakiś miesiąc temu poczęstował mnie naprawdę dobrą deptuchą lekko przydebioną trochę ostra ,ale na pewno świeża :D . Powiedział że dostał w robocie na rewirze i ma dobre wejście. Myślę , że co niektórzy w policji z naszej mapki by z chęcią skorzystali :smiech: :hahaha:

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 27 wrz 2014, 10:57
autor: rozrywek
Poproszę o zmianę swojej polskiej lokalizacji na Chełm, woj lubelskie.
Dzienx

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 4 lut 2015, 20:17
autor: kubusiowy
Bez paniki, też jestem na mapce i to jak dla mnie powód do dumy a nie dumania co z tego będzie.
Musiałem edytować, ciut mało nas w Lublinie.

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 6 lut 2015, 16:12
autor: marmoo
To ja też.
Szczuczyn/podlaskie TIG, spawalnictwo.


Może być łamane na Lublin, bo stad pochodzę i bardzo często bywam.

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 2 mar 2015, 23:35
autor: Wladca
Panowie dodajcie mnie. Będzin / śląskie i Pińczów / świętokrzyskie
TIG Warsztat

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 3 mar 2015, 16:57
autor: guru114
Ja też bym prosił o zaznaczenie na mapie. Tarnobrzeg, z warsztatem TIG.

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 3 mar 2015, 21:20
autor: ustianowski
Co jak co ale żeby w BIESZCZADACH !!! Bimberku nie robili toż to wstyd. Pozdrowienia z serca Bieszczadów. Ustrzyki Dolne :piwo:

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 26 mar 2015, 04:42
autor: boxer1981228
To ja również poproszę o umieszczenie mnie na mapie : Irlandia miejscowość Naas . Jak ktoś z IE to zapraszam na PW.

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 9 kwie 2015, 03:40
autor: mjr56
Kraków, póki co teoretyk
pozdrawiam

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 9 kwie 2015, 18:04
autor: rozrywek
Teoretyk... A co cię od praktyki powstrzymuje????

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 10 kwie 2015, 02:59
autor: boxer1981228
@rozrywek na razie może i lepiej że teoretyk posiedzi parę miesięcy na forum, poczyta i potem przejdzie do praktyki. Przynajmniej aronia na czacie będzie miał mniej nerwów :)

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 10 kwie 2015, 06:43
autor: ukanio81
Mielec.

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 15 kwie 2015, 17:57
autor: mjr56
rozrywek pisze:Teoretyk... A co cię od praktyki powstrzymuje????
Najpierw teoria, a potem praktyka. Ja tam wolę się uczyć na cudzych błędach, a nie własnych.
Może jest jeszcze ktoś z okolic stolicy Małopolski.
Pozdrawiam. :)
mjr56

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 14 cze 2015, 15:16
autor: Aquila
Witam,
I ja też poproszę na Mapę :D
Dublin, Irlandia
Pozdrowienia
Aquila

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 15 cze 2015, 07:44
autor: scrabie
Celestynów

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 6 wrz 2015, 15:04
autor: czarnym
Witam
Zmiana miejscówki. Hoorn, Holandia

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 7 wrz 2015, 10:22
autor: piotrunia24
Witam, poproszę o dopisanie: Kraków

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 26 wrz 2015, 21:59
autor: grzesieksz7
Ja obecnie tez zmieniłem do odwołania miejsce zamieszkania na Holandię ;)

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 26 wrz 2015, 23:55
autor: tatramocne
Cześć Panowie.Proszę o dopisanie mnie.Jestem z Krakowa również .Pozdrawiam krakusów i wszystkich czytelników AD

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 3 paź 2015, 18:35
autor: waldinio
Skłudzewo, kuj-pom. Warsztat na własne potrzeby

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 30 lis 2015, 15:19
autor: solohan
Witam, można dopisać :) Warta, łódzkie a obecnie Donegal Town - Irlandia

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 25 lip 2016, 18:33
autor: grzesieksz7
Witam, ja obecnie przez dłuższy czas w Bakel w Holandii.

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 26 lip 2016, 12:52
autor: lolek78
Olecko woj. warmińsko -mazurskie

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 26 lip 2016, 15:45
autor: mardok
Krotoszyn, woj. Wielkopolskie

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 29 sty 2017, 18:05
autor: bimbelek
okolice Gorlic bez warsztatu

Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 30 sty 2017, 00:56
autor: wujo93
Okolice Sanoka Podkarpacie bez warsztatu.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 30 sty 2017, 11:28
autor: Blażej
Dukla Podkarpacie. Służę pomocą :piwo:

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 30 sty 2017, 19:02
autor: Karwi
W moim tel nie wyświetla się ta mapka tak jak powinna sa tylko 3 gwiazdki

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 1 lut 2017, 00:40
autor: rekinek
Chełm woj. Lubelskie

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 5 cze 2017, 14:58
autor: lucjan23
To i mnie proszę umieścić

Szczecin Lewobrzeże - bez warsztatu, ale zawsze mogę coś pomóc :)

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 5 cze 2017, 15:33
autor: mardok
Z okazji odświeżenia tematu, sprawdziłem i mnie na mapie nie ma niestety...

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 12 cze 2017, 13:52
autor: sargas
Myślibórz, zachodniopomorskie parę klamotków posiadam choć warsztatem bym tego nie nazwał :)

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 12 cze 2017, 16:28
autor: siergiej
Witam proszę umieśćic i mnie Częstochowa

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 13 cze 2017, 21:07
autor: Będziniak
Blażej pisze:Dukla Podkarpacie. Służę pomocą :piwo:
Odwiedzam te rejony w każde wakacje :D

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 13 cze 2017, 22:13
autor: Doody
Będziniak, a ja 25 lat mieszkałem na Syberce :-)

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 15 cze 2017, 08:24
autor: Będziniak
To rzut beretem od mojej ksawery :D. Świat jest mały.

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 15 cze 2017, 18:36
autor: Doody
Na Ksewerze się urodziłem i mieszkałem pierwsze 3 lata, konkretnie na ul. Stalickiego.

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 16 cze 2017, 11:31
autor: Będziniak
Ta ulica już może się przestać tak nazywać.

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 18 cze 2017, 11:58
autor: Blażej
Będziniak pisze:
Blażej pisze:Dukla Podkarpacie. Służę pomocą :piwo:
Odwiedzam te rejony w każde wakacje :D
Jak będziesz to zapraszam na zapoznanie się z Dukielskim folklorem na ryneczku przy ładnej pogodzie.

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 18 cze 2017, 17:01
autor: Będziniak
Dziękuję za zaproszenie, jeżeli będzie taka możliwość to nie omieszkam się odezwać bo miałem nie raz okazję zażyć tego dukielskiego folkloru czy to na ryneczku czy w okolicach waszego wspaniałego muzeum. :)

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 5 lip 2017, 21:23
autor: BIDET
Jak się dodać?

Że zapytam.

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 6 lip 2017, 11:10
autor: Optoelektron
W jednym z wcześniejszych postów jest osoba odpowiedzialna za dodawanie, pisz na pw - nie jest to założyciel tematu.

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 6 lip 2017, 13:31
autor: sargas
A ja myślałem że czyta posty i dodaje.

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 11 lip 2017, 15:06
autor: rosjan
Rownież proszę o dodanie:
St Fargeau - Ponthierry
Francja

Pozdrawiam

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 12 lip 2017, 03:03
autor: rozrywek
Sporo nas w Holandii w tej chwili.
Można zmienić moją Holenderską lokalizację na Gouda.
Pozdrawiam

Re: Mapa Bimbrowników

: czwartek, 18 sty 2018, 23:42
autor: Mafiej
Czy ta mapa działa? Otwieram link z pierwszego postu i nikogo nie widzę....
Proszę mnie też dodać. Stavanger Norwegia

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 19 sty 2018, 09:27
autor: Drupi
Mafiej - to masz dobrze że tam zabrałeś swoją rakietę. Gdzieś czytałem że tam jest bardzo utrudniona sprzedaż mocnego alkoholu. Nie rynek a przepisy decydują gdzie może być sklep, nie dość tego to tylko 2 godziny w ciągu doby. I najmocniejsza wódka 35%, i z obowiązkowym dodatkiem czegoś, chyba kminku. :| Czy ci Norwegowie aż tyle piją że trzeba tak ograniczać, czy nie przepadają za wódką, i im nie jest potrzebna?

Re: Mapa Bimbrowników

: piątek, 19 sty 2018, 12:57
autor: Mafiej
@Drupi Rząd norweski bardzo mocno trzyma rynek alkoholu. Nie jest aż tak źle jak piszesz, ale faktycznie mamy w Stavanger tylko 7 sklepów.
Miasto liczące 120 tys ludności i powierzchni 71 km2 więc całkiem spore. Sprzedażą zajmują się sklepy "Vinmonopolet", które są pod ścisłym nadzorem państwa. Najmocniejszy sprzedawany alkohol to 60% Kirov i Koskenkorva.
Pół litra Kirov kosztuje około 130 zł i to jest bodajże najtańsza wódka. Nie od parady w Norwegii alkohol uważany jest za towar luksusowy. Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty, spora część ludzi zajmuje się wytwarzaniem alkoholu, a w szczególności piwa.
Norwegowie piją mniej więcej na takim samym poziomie jak w całej Europie.
Dla ciekawostki.... Mają taką kontrolę, że jeśli jakiś delikwent (płacąc kartą) za często kupuje alkohol, potrafią wysłać do niego list z informacją o zagrożeniach nadużywania alkoholu. Ponadto podadzą adresy placówek, które pomagają w problemach alkoholowych.

A co z tą mapą? :scratch: Ktoś mi powie ? :)

Re: Mapa Bimbrowników

: poniedziałek, 7 sty 2019, 19:03
autor: Domin(alkoholik)
Odgrzewam kotleta :) Co z tą mapą nikogo nie widać? :) Pochowali się czy co ?

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 8 sty 2019, 11:38
autor: Czarodziejka
Piszę się :D
Lokalizacja: Częstochowa, bez warsztatu :)

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 8 sty 2019, 11:39
autor: Czarodziejka
A ja zaglądałam i troszkę ludu jest :)

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 8 sty 2019, 13:17
autor: użytkownik usunięty
To ja również proszę o dodanie: Międzychód, Wielkopolska :)

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 8 sty 2019, 15:59
autor: Domin(alkoholik)
Czarodziejka pisze:A ja zaglądałam i troszkę ludu jest :)
Widzisz kogoś na mapie? Ja mam pusto :scratch:

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 8 sty 2019, 16:20
autor: icemen11
Hej.
Okolice Warszawy się kłaniają.

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 8 sty 2019, 17:01
autor: Czarodziejka
https://maps.google.pl/maps/ms?msid=218 ... ,10.458984
tutaj weszłam i zobaczyłam ponad 80 osób :)

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 8 sty 2019, 18:11
autor: yamal33
Stargard, a dokładnie jego okolice (z warsztatem hobbystycznie) :)

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 8 sty 2019, 19:05
autor: .Gacek
Kurcze ja mam cały czas pustą mapę. Nieważne na który link kliknę. Spróbuję później na komputerze bo może to przez telefon tak jest. ..

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 8 sty 2019, 19:51
autor: Domin(alkoholik)
Tak samo mam na tel. Android note 9 nie działa

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 8 sty 2019, 19:59
autor: arTii
A z Rzeszowa nikogo nie ma? Sam jestem? Ale "pustynia" ;)

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 8 sty 2019, 20:07
autor: .Gacek
arTii puść mi screena jak to wygląda u Ciebie. Jestem strasznie ciekawy.

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 8 sty 2019, 20:53
autor: arTii
proszę bardzo....

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 8 sty 2019, 21:42
autor: .Gacek
arTii zobacz na Gorzów Wlkp. jaka pustynia... nie jesteś sam ☺

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 9 sty 2019, 16:32
autor: Domin(alkoholik)
Działa na PC mapka , jakby ktoś miał problemy na Androidzie.

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 9 sty 2019, 19:37
autor: pozar982
Witam. Ja też proszę o dodanie Grodków opolskie

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 2 lut 2019, 22:36
autor: silwer29
Też proszę o dodanie Witkowice woj Małopolskie

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 3 lut 2019, 09:07
autor: pako73
Mikołów

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 3 lut 2019, 12:24
autor: Alphamen
Spoko pomysł, zwłaszcza, że przecież nie każdy z forumowiczów psoci ale także robi piwko czy winko więc nie widzę problemu aby się dopisać. Jaworzno bez warsztatu.

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 10 mar 2019, 19:30
autor: JasnyPierun
Hmm coś słabo z tym dodawaniem. Mapy chyba nikt nie aktualizuje.

Re: Mapa Bimbrowników

: środa, 19 lut 2020, 16:49
autor: tomek82
Ta mapa działa bo nic nie ma po kliknięciu na link.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

Re: Mapa Bimbrowników

: wtorek, 12 maja 2020, 21:07
autor: Lejdioza
Na tele chyba nie trybi, pomysł fajny.
Jak coś to

Lejdioza Gdynia warsztacik

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 30 maja 2020, 13:41
autor: przemekr
Kraków

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 30 maja 2020, 17:18
autor: ArkuS_One
Kostrzyn nad Odrą

Re: Mapa Bimbrowników

: sobota, 30 maja 2020, 20:46
autor: Zwodzik
Gorlice

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Re: Mapa Bimbrowników

: niedziela, 31 maja 2020, 18:39
autor: rykowyryk
Stalowa Wola, Podkarpackie.
bez warsztatu