Strona 1 z 1

Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: sobota, 25 wrz 2010, 12:26
autor: Agneskate
Witam, ze względu na pewne komplikacje techniczne związane z transferem danych, proszę o cierpliwość przy korzystaniu z portalu oraz forum AD.
Mam nadzieje, że lada dzień wszystko wróci do normalności, a póki co życzę udanych "psot". :)

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: sobota, 25 wrz 2010, 13:11
autor: Wald
Nie mam co psocić! Emotki też mnie olały. A strony mam białe.
Wszystko jest do (no właśnie) dupy.

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: sobota, 25 wrz 2010, 18:05
autor: Destylatt
Jakoś musimy dać radę! To się na szczęście dzieje tylko w weekendy.

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: wtorek, 28 wrz 2010, 12:07
autor: Morfii
Witam
Jestem tu nowy i powiem krótko i na temat...
forum ok... ale chodzi jak wp. 20 lat TEMU !! Masakra... co chwila wywala błąd i białą stronę pokazuje... aby strona mi się wczytała muszę 3-4 razy odświeżać... masakra :/
dodam że złącze mam naprawdę szybki i nie jest to wina leżąca po mojej stronie :bardzo_zly: :bardzo_zly:

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: wtorek, 28 wrz 2010, 12:17
autor: Agneskate
Wina leży po stronie hostingu. Także - cierpliwości.

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: wtorek, 28 wrz 2010, 14:03
autor: dawidos108
dołączam się do narzekających - technicznie strona jest totalnie do dupy, wyskakuje tymczasowa niedostępność serwera, stronka bardzo wolno załapuje i wogóle mozolne jest korzystanie z niej,
jedna z niewielu stron z ewidentnym przerostem treści nad formą, bo co do merytoryki i klimatu to jest prawdziwa perełka
(graficznie też mi się podoba)

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: piątek, 1 paź 2010, 18:19
autor: Zygmunt
Forum leży totalnie, ciągle tryb tekstowy & error 503, a dodatkowo teraz wyrzuca w sekcji "zobacz nowe posty" tekst "Nie masz uprawnień do używania wyszukiwarki." Może jakaś zrzutka i migracja na lepszy hosting?

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: piątek, 1 paź 2010, 22:16
autor: Wald
Stronka zamiera :help: :cry: :help: Nie da się tu ani czytać, ani pisać. :bezradny: Pozostaje :pije: :kumple: :pije:

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: poniedziałek, 4 paź 2010, 08:06
autor: Kerry
Dzisiał "łazi" pięknie, ale.... klikając np. na "Zobacz nowe posty" czy "Zobacz swoje posty" wyskakuje komunikat: "Nie masz uprawnień do używania wyszukiwarki." mimo że jestem zalogowany.
Dziwne. Czy to problem techniczny tymczasowy czy nastąpiły jakieś zmiany?

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: poniedziałek, 4 paź 2010, 09:21
autor: Agneskate
Witam, już powinno wszystko być OK! :D

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: poniedziałek, 4 paź 2010, 09:24
autor: Qba
Dziękujemy za czujność, o tym wszystkim wiemy :)

Dziś powinno być już ok, testujcie, działajcie, jak będą jakieś dalsze komplikacje to proszę zgłaszać w tym wątku.

Kwestia Aktywnych Tematów - to akurat moja zasługa że nie było, ale już działają :)

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: poniedziałek, 4 paź 2010, 14:18
autor: Kerry
Agneskate pisze:Witam, już powinno wszystko być OK! :D
No i działa :) Dzięki!

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: poniedziałek, 4 paź 2010, 21:26
autor: marvet
A ta wyskakująca reklama pod pierwszym postem?????

Co to ma być???


EDIT: 07.10.2010 godz. 21:11

Czytałem, że forum AD miało już działać bez problemów, a mi dziś przez cały dzień się strony ładują jakby chciały a nie mogły, albo wcale :!:

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: środa, 15 gru 2010, 20:17
autor: Agneskate
Niestety, ale po przeniesieniu się na inny hosting i aktualizacji bazy mamy pewne problemy z ustabilizowaniem forum.
Proszę wszystkich o cierpliwość i w razie awarii zgłaszania do mnie wszelkich problemów z forum. Po prostu chciałabym wiedzieć czy jeszcze oprócz tych o których wiem jest coś jeszcze.

P.S

Użytkownicy którzy mają mniej niż 30 postów napisanych przechodzą przez naszą akceptację.

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: poniedziałek, 9 kwie 2012, 10:46
autor: SlaWasII
Niestety nie mogę się połapać w tym forum... :(

Jestem nowym użytkownikiem, w wielu działach nie mogę pisać nowych tematów, mimo iż na dole pisze że mogę. Ale to wszystko nic...

Zacząłem od dopiesczenia mojego profilu. A więc dodałem avatarka, kilka informacji, na koniec zmieniłem skórkę z czarnym tłem na białe ze względu na wzrok. I w tym momencie zonk - niewiele mi działa, do czarnej skórki powrotu nie znajduję. Coś tu jest przekombinowane.

Proszę o pomoc.

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: poniedziałek, 9 kwie 2012, 12:42
autor: mtx
Witaj kolego, żeby wrócić na "czarne strony mocy" musisz wejść w swoje wiadomości
(obok Twojego loginu - pod hasłem phpbb) tam po lewej stronie jest zakładka "opcje" i
w niej "ustawienia forum" wejdz w nią i masz styl forum tam wybierz darkShining i zaznacz "Wyślij"
A tak idąc w szczegóły to na ciemnych stronach nawigacja jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

No a odnośnie pisania postów i tematów to jak nie możesz pisać? Pojawia się jakaś informacja o tym?
Może po prostu Twoje posty/tematy przechodzą przez akceptację administratora/moderatora i dlatego
się nie wyswietlają od razu. Wiekszość z nas tak miała na początku - chyba nikt nie narzeka na taki system...

Pozdrawiam :piwo:

Ps. Po zmianie na białe (a dokładniej srebrne) strony naszego forum stwierdzam nieśmiało, że ten profil jest beznadziejny :womit:
Mam nadzieje, że wszyscy mi wybaczą ale to białe to jest jakieś takie oklepane "c2h5oh'- wskie" - bimbrowe...
Nasze czarne o wiele lepsze, nie powtarzalne, swojskie - jak to co robimy :punk: :piwo:

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: poniedziałek, 9 kwie 2012, 12:55
autor: SlaWasII
Dzięki mtx1985!
Klikałem wszystko, ale nie w "0 nowych wiadomości". Tera już jestem po czarnej stronie mocy! ;)

Teraz już mogę pisać tam gdzie chciałem i zakładać nowe tematy... (na białym nie ma guzika "nowy temat" np. tu: http://alkohole-domowe.com/forum/przedstaw-sie.html)

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: wtorek, 30 paź 2012, 07:53
autor: panta_rei
Witam!
Temat widzę stary jak świat, ale jakby czasem aktualny ;-) Wyłączyłem czarny interfejs i zaczęła się jazda :-/ Na forum nie mogę założyć nowego tematu, nie mam żadnego klikacza do założenia tematu, mogę tylko odpowiadać. Jak wejdę na swój profil to mam białą stronę i co gorsza brak możliwości powrotu do czarnego interfejsu :-( Tak zupełnie na dokładkę mam problem z PW, może nawet nie związany ze zmianą interfejsu, wczoraj napisałem aż dwie PW, klikając oczywiście "Wyślij", i obie do dziś leżą w folderze "Do wysłania", czy to też podlega moderacji, czy jaki czort?

Pomocy Droga Redakcjo!
Pozdrawiam, Sławomir

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: wtorek, 30 paź 2012, 10:53
autor: Zygmunt
Wiadomości leżą w folderze "do wysłania" dopóki nie zostaną przeczytane przez odbiorcę.

Spróbuj "ręcznie" wejść w panel ustawień konta:
http://alkohole-domowe.com/forum/ucp.php?i=165
może się pojawi możliwość zmiany motywu.

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: wtorek, 30 paź 2012, 13:36
autor: Agneskate
panta_rei zmieniłam Ci z powrotem styl forum na nasz. Tamte nie są dopracowane i nie działają dobrze.

P.S.
Pozostałe style zostały wyłączone.

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: wtorek, 30 paź 2012, 17:12
autor: panta_rei
Agneskate pisze:panta_rei zmieniłam Ci z powrotem styl forum na nasz. Tamte nie są dopracowane i nie działają dobrze.

P.S.
Pozostałe style zostały wyłączone.
Dziękuję uprzejmie ;-) Już nie będę grzebał, phpBB chyba mnie nie lubi, ze wzajemnością jednak.

Pozdrawiam, Sławomir

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: wtorek, 30 paź 2012, 17:13
autor: wawaldek11
Szkoda, że wyłączyłaś silver :cry:
Czarne tło działa na mnie przygnębiająco i źle mi się czyta.

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: wtorek, 30 paź 2012, 20:39
autor: Agneskate
Najpierw muszę sprawdzić od a do z czy wszystko działa. Jakby co to aktywuję silver i włączę Tobie w profilu. :)

P.S.
Włączony jest styl subsilver2- po sprawdzeniu wydaje mi się, że jest wszystko ok.
wawaldek11 zmieniłam Ci na ten styl. Mam nadzieje, że jest ok. :)

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: wtorek, 30 paź 2012, 20:55
autor: radius6
Czy taka zmiana stylu wyświetlania strony jest możliwa we własnym zakresie?

Aha i jeszcze jedno, może wypadałoby zmienić czas w zegarku na stronie? :-)

Pozdrawiam

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: wtorek, 30 paź 2012, 21:25
autor: Agneskate
Wystarczy, że wejdziesz w "zarządzanie kontem" i wybierzesz "ustawienia forum". Następnie przy "styl forum" możesz wybrać drugi styl.
Co do czasu można go zmienić samemu, a dokładnie znajduje się również w "ustawieniach forum".

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: wtorek, 30 paź 2012, 21:37
autor: radius6
Dziękuję, dużo lepiej mi się teraz czyta

Pozdrawiam

Re: Problemy z wyświetlaniem "Alkoholi domowowych"!

: środa, 31 paź 2012, 01:04
autor: wawaldek11
Agneskate - dziękuję, jestem już :D

Re: Cenzura, czyli dlaczego posty na forum muszą przechodzić przez moderatora?

: środa, 17 kwie 2013, 09:04
autor: jajek12
Witam. Ratunku, pomocy!! Do Moderatorów. Zmieniłem wygląd strony na"jasną" i....same problemy. Nie mogę nic wysłać bo mnie zawiesza. Może teraz zdążę. Chcę wrócić na "ciemną stronę" i nie mogę. Mój profil wyświetla się w dziwnym formacie i mówi mi, że ....nie istnieję"?! Zróbcie coś. Dzień bez wizyty na AD to dzień stracony. Pozdro. jajek12

Re: Cenzura, czyli dlaczego posty na forum muszą przechodzić przez moderatora?

: środa, 17 kwie 2013, 09:09
autor: Agneskate
Już powinieneś być po "ciemnej" stronie. :)

Re: Cenzura, czyli dlaczego posty na forum muszą przechodzić przez moderatora?

: środa, 17 kwie 2013, 16:00
autor: jajek12
Dzięki. Działa