Strona 1 z 1

Akcja Glukoza Mazowieckie

: piątek, 9 gru 2016, 21:10
autor: herbata666
Mój dobry znajomy kupuję dość często glukozę w większych ilościach więc i cena jest dobra, worek 25kg wychodzi 71zł brutto, jest to glukoza z ziemniaka firmy PEPEES wraz z certyfikatem jakości (termin ważności ostatniej to rok 2019). Jeżeli któryś z Kolegów był by zainteresowany to śmiało po cenie zakupu mogę odsprzedać kilka lub kilkanaście worków nie ma najmniejszego problemu. Niestety jest tylko jeden warunek, możliwy jest tylko odbiór osobisty w okolicach miejscowości Błonie (woj. mazowieckie).

Re: Akcja Glukoza Mazowieckie

: sobota, 10 gru 2016, 13:44
autor: AN-KA
Szanowni PSOTNICY :) z Radomia i okolic.
Jeżeli jesteście zainteresowani, jestem w stanie podjechać. W prawdzie nie posiadam dużego autka, ale kilka worków się pomieści :)
Chętnie skorzystam z oferty, lecz po dwa worki, szkoda jechać. Może "KTOŚ" jeszcze ?
Zainteresowanych proszę o kontakt PW.
Pozdrawiam
AN-KA

Re: Akcja Glukoza Mazowieckie

: sobota, 10 gru 2016, 16:22
autor: seneka
Szkoda że mazowieckie bo sam bym ze 2 nabył :D

Re: Akcja Glukoza Mazowieckie

: niedziela, 11 gru 2016, 20:59
autor: AN-KA
He, he, czyżby w Radomiu i okolicach nie było "PSOTNIKÓW" ?
Nie wierzę, ukrywają się :)
Pozdrawiam
AN-KA

Re: Akcja Glukoza Mazowieckie

: wtorek, 13 gru 2016, 11:28
autor: marcek10
He he. Są są nawet ze mną pracuje jeden taki :D Kurcze sam bym nabył z woreczek a bo dwa ;) A Czy byłby ktoś chętny z Kujawsko-Pom. ?

Re: Akcja Glukoza Mazowieckie

: wtorek, 13 gru 2016, 14:35
autor: AN-KA
A już myślałem, że Radom i okolice sami PATRIOCI, wspierający budżet RP......... :)

Re: Akcja Glukoza Mazowieckie

: sobota, 25 lut 2017, 11:33
autor: Drupi
Witam. Jeśli są hobbyści z okolicy Białej Rawskiej, czy wiecie gdzie można kupić w promieniu 30 km. glukozę w 25 kg. workach? No cóż oczywiście zamówiłbym z Allegro ale koszt przesyłki za każdy worek 20zl. za pobraniem jednak podnosi cenę względem cukru. Szkoda że to jest trudno dostępne w workach.

Re: Akcja Glukoza Mazowieckie

: sobota, 25 lut 2017, 14:01
autor: aronia
Jak trudno dostępne w workach?
A pobranie zawsze drozsze...

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Re: Akcja Glukoza Mazowieckie

: sobota, 25 lut 2017, 19:05
autor: dibi
Koledzy, napiszcie mi proszę, o co chodzi z tą glukozą?
Cukier 2,7 zł x 25 kg wychodzi 67,50 zł. I jest dostępny w pobliskim byle jakim sklepie.
Czy z glukozy wychodzi coś smaczniejszego? Bo na białym forum wyczytałem coś wręcz innego.

Pozdrawiam,
dibi

Re: Akcja Glukoza Mazowieckie

: niedziela, 26 lut 2017, 05:04
autor: wiking
A gdzie (podaj link) na zaprzyjaźnionym forum to wyczytałeś?

Re: Akcja Glukoza Mazowieckie

: niedziela, 26 lut 2017, 08:44
autor: radius
Pewnie wyczytał to u koalaka/siedestyluje :mrgreen: U niego wszystko wychodzi lepiej, szybciej i taniej, zwłaszcza robiąc metodą SNP - SieNiePierdole :hahaha:

Re: Akcja Glukoza Mazowieckie

: niedziela, 26 lut 2017, 11:13
autor: dibi
Nie umiem teraz znaleźć tego tematu, ale w trakcie poszukiwań przeczytałem inne posty dotyczące glukozy, i faktycznie wydźwięk jest taki, że z glukozy mniej fuzli wychodzi. Trzeba będzie spróbować.
Pozdrawiam,
dibi

Re: Akcja Glukoza Mazowieckie

: niedziela, 26 lut 2017, 12:00
autor: rozrywek
Znowu przez radiusa oplułem monitor.

Re: Akcja Glukoza Mazowieckie

: niedziela, 26 lut 2017, 20:22
autor: JanOkowita
Tu rządzi fizyka. Łańcuchy chemiczne glukozy są dla drożdży "prostsze" do przerobienia i stąd wynika mniejsza ilość fuzli w nastawie.