UriPL

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
uripl
10
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 27 sty 2015, 23:07
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: jura krakowsko częstochowska
Podziękował: 1 raz

Post autor: uripl »

Witam wszystkich kilka postów już napisałem ale jeszcze nie zdążyłem się przedstawić, więc czas naprawić błąd.
Znalazłem się na forum z jednego powodu zbrzydły mi sklepowe trunki . Na początku w mojej głowie zrodził się pomysł zbudowania potstilla rodem z PRL ale przeglądając alle... natrafiłem na aukcje z szybkowarami już miałem kupować ale coś mnie podkusiło poczytać opinii , po przeczytaniu kilku tematów zwiększyłem budżet i znów poszukiwania i znów allee trafiam na kolumnę z odstojnikami powrót na forum znów czytanie znów pudło. W końcu znajduję temat radiusa i jego ministilla po analizie skomplikowania budowy mówie sobie to jest to i już rozpoczynam poszukiwania kega i reszty gdy trafiam na forum do działu targowisko i zakupuję sprzęt od ramzola. Na rozpoczęcie przygody sprzęt wystarczający mam już za sobą około 300l nastawów i zacierów .
Próbki mojej psoty zostały przebadane przez znajomą pracującą w sanepidzie efekt bardziej niż zadowalający.
alembiki
Awatar użytkownika

arbaletnik
400
Posty: 414
Rejestracja: środa, 29 sty 2014, 10:57
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: podlaskie
Podziękował: 81 razy
Otrzymał podziękowanie: 103 razy
Re: UriPL

Post autor: arbaletnik »

Witaj , przyjemnego studiowania forum, niech moc będzie zawsze z tobą :klaszcze:
Gdy wszyscy myślimy tak samo, nikt nie myśli. W.Lipman
Awatar użytkownika

ramzol
1300
Posty: 1312
Rejestracja: poniedziałek, 18 lis 2013, 11:10
Krótko o sobie: hymm?? lubię wszystko co samemu zrobię.
Wkładam w to dużo serducha.
Staram się korzystać z życia pełnymi garściami i co chwilę
znajduję nowe hobby, zostają tylko te,
które sprawiają mi radochę.
Ulubiony Alkohol: wódki smakowe, wino wytrawne
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: poznań
Podziękował: 157 razy
Otrzymał podziękowanie: 198 razy
Re: UriPL

Post autor: ramzol »

Powitać panocka ;) Nie był bym sobą, masz literówkę popraw ;) ciekawi mnie wynik badania Twojego destylatu i prędkość odbioru. jeżeli możesz to zamieść/napisz coś na ten temat.
Jak mogę to pomogę, ale zaznaczam byle czego nie piję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”