Uniwersalny sprzęt

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
wuwu
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: piątek, 29 lip 2016, 19:34

Post autor: wuwu »

Witajcie Szanowni Miłośnicy psocenia.
Jetem tu nowy, dotychczas nie psociłem.Od wielu lat robię sobie nalewki, ale koszt zakupu spirytusu zaczyna mnie powalać. Postanowiłem więc coś robić samemu. Poradźcie , jaki sprzęt byłby dobry dla początkujących - zależy mi na czymś uniwersalnym, tak aby można wyciągać jakieś 90%, ale też robić dobre owocówki.
Pozdrowienia
alembiki

Zbynek80
750
Posty: 779
Rejestracja: środa, 26 gru 2012, 03:09
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 62 razy
Re: Uniwersalny sprzęt

Post autor: Zbynek80 »

Pomyśl o prostym aabratku

Lambada 2
2
Posty: 4
Rejestracja: środa, 28 gru 2016, 18:34
Re: Uniwersalny sprzęt

Post autor: Lambada 2 »

wuwu pisze:Witajcie Szanowni Miłośnicy psocenia.
Jetem tu nowy, dotychczas nie psociłem.Od wielu lat robię sobie nalewki, ale koszt zakupu spirytusu zaczyna mnie powalać. Postanowiłem więc coś robić samemu. Poradźcie , jaki sprzęt byłby dobry dla początkujących - zależy mi na czymś uniwersalnym, tak aby można wyciągać jakieś 90%, ale też robić dobre owocówki.
Pozdrowienia
Też jestem nowicjusz i mam te same problemy . Nie wiem jak u innych nowicjuszy ale myślę , że na grzałce o max mocy 2600W i takim prostym CM koszt widoczny na foto a parownik to 17 litrów jest chyba OK . Trwa to niestety 7 godzin . Oczywiście startuję z mocą 2,6KW a potem wystarcza to co widać . Może da się jeszcze taniej więc proszę o rady. Dziękuję .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”